گرفتن صندوق جادویی در کلش رویال با چند ترفند ساده!

گرفتن صندوق جادویی در کلش رویال با چند ترفند ساده!

شما می توانید از داخل صندوق های کلش رویال کارت مورد نیاز و پول مورد نیاز خود را برای بازی در کلش رویال به دست آورید. ما در این مقاله از مجموعه مقالات ترفند بازی سایت ایموجو تصمیم داریم نحوه گرفتن صندوق جادویی در کلش رویال را به شما یاد دهیم. این صندوق یکی از صندوق های جذاب کلش رویال می باشد که نسبت به صندوق های طلایی و نقره ای کمیاب می باشد. پس در ادامه با ما همراه باشید.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: هر آنچه که باید درباره ژتون در بازی کلش رویال بدانید

نحوه گرفتن صندوق جادویی در کلش رویال (Clash Royale)

در کلش رویال صندوق های زیادی وجود دارد اما صندوق های جادویی در میان کار بر ها از جذابیت بیشتری برخوردار می باشد. ما در این پست تصمیم داریم نحوه گرفتن صندوق جادویی در Clash Royale را به شما آموزش دهیم. اما در ابتدا ما انواع این صندوق ها در کلش رویال را به شما معرفی خواهیم کرد. در کل شما صندوق ها را برای به دست آوردن طلا، جم ها و کارت ها می گیرید. اصلی ترین روش گرفتن صندوق جادویی از داخل نبرد ها می باشد.

فهمیدن چرخه جعبه ها در کلش رویال

در ابتدا شما برای گرفتن صندوق جادویی، باید چرخه آن ها را بلد باشید:

  • چرخه جعبه ها در نبرد های یک به یک:  شما باید این را بدانید در ۲۴۰ جعبه ای که شما می گیرید، ۱۸۰ جعبه نقره ای، ۵۲ جعبه طلایی ، ۴ جعبه giant و ۴ صندوق جادویی وجود دارد. که این به طور متوسط در یک ماه و نیم اتفاق می افتد.
  • چرخه جعبه های به دست آمده در کوئست: برای باز کردن صندوق های شما باید به یک امتیاز مشخصی با کامل کردن چالش ها برسید که این کار با تکمیل کردن در خواست دوستانتان در داخل کلن یا برنده شدن با دک الکترو ویزارد (electro wizard) اتفاق می افتد. برای بار اولی که به امتیاز خواسته شده برسید، شما می توانید قفل این جعبه ها را باز کنید و به سراغ صندوق بعدی بروید. هر چرخه شامل ۱۲ صندوق می باشد که شامل ۵ صندوق طلایی، ۲ صندوق جادویی، ۲ صندوق giant، یک صندوق مگا lightning و یک صندوق لجندری می باشد.
  • چرخه صندوق مخصوص: این چرخه زمانی که شما به ۴۰۰ تاج برسید با صندوق های مگا lightning شروع می شود: شما از هر ۵۰۰ صندوق یکی از آن ها را خواهید گرفت. پس از ۱۱۰۰ تاج شما یک صندوق epic خواهید گرفت و بالای ۲۰۰۰ صندوق شما یک صندوق لجندری خواهید گرفت. بنابراین شما از بین ۵۰۰ صندوق بعد از داشتن ۲۰۰۰ تاج می توانید یک صندوق epic، یک صندوق مگا lightning و یک صندوق لجندری دریافت کنید. پس برای گرفتن صندوق جادویی در Clash Royale باید چرخه های بالا را طی کنید.
صندوق جادویی در کلش رویال
صندوق جادویی در کلش رویال

صندوق جادویی در کلش رویال

این صندوق ها سومین صندوقی می باشد که در کلش رویال شما خواهید دید و نحوه گرفتن صندوق جادویی از طریق جنگ ها می باشد. صندوق جادویی در کلش رویال نسبت به صندوق طلایی و صندوق نقره ای کمیاب تر می باشند. همان طور که گفته شد ۴ صندوق جادویی در هر چرخه ۲۴۰ تایی وجود دارد. گرفتن صندوق جادویی در Clash Royale از طریق این چرخه در نوبت ۸ ام، ۸۰ ام، ۱۲۸ ام و ۲۰۰ ام ممکن می باشد.

شما از طریق این صندوق می توانید ۲ کارت اپیک گارانتی شده که بستگی به سطح آرنا شما دارد دریافت کنید و علاوه بر آن یک تعداد کمی از کارت های کمیاب و عمومی دریافت خواهید کرد. برای باز کردن صندوق جادویی شما به ۱۲ ساعت وقت یا ۷۲ جم احتیاج خواهید داشت. در این مقاله از سایت رسانه بازی موبایل ایموجو به آموزش نحوه گرفتن صندوق جادویی در کلش رویال پرداختیم. امیدواریم که این مقاله نیز مورد توجه شما قرار گرفته باشد. شما می توانید سوالات و نظرات خود را با کارشناسان باتجربه ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

شما برای ما از صندوق جادویی در کلش رویال بنویسید

در این مطلب از سایت ایموجو شما را با صندوق جادویی در کلش رویال آشنا کردیم. اگر از طرفداران بازی های موبایلی هستید، برای دریافت جدیدترین اخبار بازی می توانید به  مجله بازی موبایل ایموجو مراجعه کنید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما میتوانید به مخاطبین سایت ایموجو کمک کند تا بهترین بازخورد را از این بازی به دست بیاورند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا