AD

معرفی و بررسی بازی اوتارارومونو برای کامپیوتر

0 242

بازی اوتارارومونو یک بازی شبیه به یک رمان بصری است که در آن از عناصر منحصر به فرد با تاکتیک های خاص در آن استفاده شده است. این بازی برای اولین بار در سال 2002 برای کامپیوتر های شخصی منتشر شد. نسخه اصلی این بازی به همراه چند قسمت دیگر قرار است تا ظرف چند ماه آینده منتشر شود. با ما در سایت مجله بازی موبایل ایموجو همراه باشید تا اطلاعات جامعی را در مورد بازی اوتارارومونو کسب کنید.

سه گانه کامل بازی اوتارارومونو در حال انتقال به کامپیوتر های شخصی می باشد

در پست قبلی معرفی بازی YS IX مونستوریم را برای پی اس ۴ را انجام دادیم، اکنون نوبت بازی اوتارارومونو می باشد. این بازی یک بازی  فانتزی با عناصر منحصر به فرد است، عناصر این بازی با تاکتیک های خاص است که در سال 2002 برای کامپیوترهای شخصی منتشر شد.

نسخه اصلی بازی به همراه دو قسمت دیگر قرار است تا ظرف چند ماه آینده برای کامپیوتر منتشر شوند.

معرفی بازی Utawarerumono برای کنسول ها

بازی اوتارارومونو بازی اوتارارومونو یک بازی یا به روایتی دیگر شکل یک رمان داستانی با تاکتیک های ویژه است که در سال 2002 برای کامپیوتر شخصی منتشر شده است. از آن زمان این بازی به همراه چند نسخه دیگر که بازسازی شده این بازی بودند در سیستم ها و کنسول های دیگر قرار گرفته است.

اکنون نسخه بازسازی بازی اوتارارومونو برای کنسول های پی اس 4 و ویتا منتشر شده است، با این حال به نظر می رسد که توسعه دهندگا روش خود را به طور کلی تغییر داده اند. توسعه دهندگان بازی به تازگی اعلام کرده اند که سه گانه کامل داستان VN برای انتقال به بازی اوتارارومونو به طور کامل برای کامپیوتر آماده است.

انتشار بازی اوتارارومونو به همراه نسخه های دیگر

سه نسخه ای که در مجموعه بازی اوتارارومونو وجود دارد شامل Utawarerumono اصلی، Utawarerumono: Mask of Deception و Utawarerumono: Mask of Truth هستند. گفته می شود که دو بازی اخیر قرار است در تاریخ 23 ژانویه 2020 و با اختیار داشتن تمام DLC ها در استیم در دسترس قرار بگیرند. Utawarerumono: Prelude to the Fallen نیز اواخر امسال درSteam منتشر خواهد شد.

بازی اوتارارومونو
بازی اوتارارومونو

درباره گیم پلی Utawarerumono

بازی اوتارارومونو یک بازی با روایت کند است  و به همین دلیل ، میزان تعامل شما با عناصر موجود در بازی را به حداقل می رساند.بازیکنان بیشتر وقت خودشان را برای دیدن روایت های بازی می گذارند و قسمتی از وقت خود را هم برای گفت وگو با عناصر موجود در بازی که شاخ و برگ زیادی به داستان بازی اضافه کرده اند می گذارند. روند بازی بر اساس هر گزینه ای که بازیکنان انتخاب می کنند پیشرفت می کند.

سیستم مبارزه بازی اوتارارومونو

در مورد سیستم مبارزه بازی اوتارارومونو باید بگویم که دارای یک تکنیک ویژه است که در همه بازی های ژاپنی رعایت می شود که  در این بازی این تکنیک مبتنی بر نوبت است. بدین صورت که بازیکنان می توانند کارهای مختلفی انجام دهند تا به مقصود خود در بازی برسند یا دشمنان را از بین ببرند. در هر بار چرخش شخصیت بازی مشکلی برای کنترل کردن آن به وجود نمی آید. شما می توانید مهارت های خودتان را در طول مبارزات افزایش دهید، البته فقط می توانید از مهارت هایی که برای شما در دسترس هستند، انتخاب کنید.

یک تجربه خوب از بازی Utawarerumon

برای یک تجربه کامل، بهتر است قبل از بازی منتظر نسخه بازسازی شده اولیه اوتاورومونو باشید. از آن جا که بازی بر اساس یک کنسول ساخته شده است، هیچ محتوای 18+ در آن وجود ندارد. اگر می خواهید به این بازی دسترسی پیدا کنید. نسخه اصلی کامپیوتر را بازی کنید. خوشبختانه این نسخه امتحان خودش را پس داده است.

شما برای ما از بازی اوتارارومونو بنویسید

بازی اوتارارومونو را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. از شما ممنونیم که پست بازی اوتارارومونو را مطالعه کردید و اگر دوست داشتید می توانید نظرات خود را در زیر برای ما بنویسید. اگر به مقاله ‌های بیشتری که مربوط به بازی های ویدئویی هستند علاقه دارید. می توانید بخش اخبار بازی سایت ایموجو را در مورد اخبار و به روز رسانی بازی ها دنبال کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.