AD

معرفی بازی کوییز آف کینگز+ ترفندهای ناب

6 5,366

کوییز آف کینگز یک بازی ایرانی است که طرف‌داران بسیار زیادی دارد. تخمین زده می‌شود که این بازی حدوداً 18 هزار کاربر فعال داشته باشد و یکی از پرطرف‌دارترین بازی‌های ایران است.

اما علی‌رغم این آمار‌ها هنوز خیلی از گیمر‌ها با این بازی طور کامل آشنا نیستند و نمی‌دانند با چه بازی سروکار دارند.ممکن است در بین دوستانتان یا دنیای وب بار‌ها نام کوییز آف کینگز را شنیده باشید؛ ولی هنوز نمی‌دانید که آن چیست و چه کاربردی دارد. اگر دوست دارید بیشتر با بازی کوییز آف کینگز آشنا شوید در ادامه با ما همراه باشید.

گیم‌پلی بازی کوییز آف کینگز

کوییز آف کینگزاول‌ازهمه باید بگوییم که بازی کوییز آف کینگز یک گیم برای به چالش کشیدن اطلاعات شما است. با بازی‌کردن روزانه این گیم می‌توانید اطلاعات عمومی خود را افزایش دهید و سعی کنید چیز‌هایی که از قبل بلد بودید را نیز فراموش نکنید تا مغزی فعال و سالم داشته باشید.

این بازی کاملاً آنلاین است و هر راند شما روبه روی یک پلیر ایرانی واقعی قرار خواهید گرفت. هر راند بازی از شما و رقیب سه سؤال خواهد پرسید. شما باید سعی کنید تمامی سؤالات پرسیده شده را پاسخ دهید.

هر سؤالی که پاسخ می‌دهید یک امتیاز مثبت برای شما خواهد داشت. در آخر هرکس بالاترین امتیاز را داشته باشد برنده خواهد بود.سؤالات این بازی کاملاً طبقه‌بندی‌شده است و هر سؤال به طور دقیق بررسی شده و در بازی قرار می‌گیرد.
کوییز آف کینگز به‌طور‌کلی این بازی دارای 19 دسته‌بندی است که در هرکدام تعداد قابل‌توجهی سؤال قرار دارد. شما می‌توانید بر اساس اطلاعات عمومی خود یکی از این دسته‌ها را انتخاب نمایید.

به‌صورت نوبتی هر دست یک پلیر اجازه دارد دسته‌بندی را انتخاب کند تا خود و رقیبش به سؤالات پاسخ دهد. تا زمانی که شما نوبت خود را بازی نکنید امتیاز حریف پنهان خواهد ماند تا شما نوبت خود را بازی نمایید و عدالت به‌صورت کامل برقرار باشد و به کسی آسیبی نرسد.

این بازی یک بخش چت هم دارد که می‌توانید با استفاده از آن با رقیب خود صحبت نمایید. برای مثال شما می‌توانید از این بخش استفاده کرده و برای رقیب خود کری بخوانید. به‌هرحال جنگ روانی هزاران سال است که وجود دارد و در بیشتر مواقع نیز جواب می‌دهد.به‌طور‌کلی هر بازی دارای 6 راند است تا برنده مشخص شود.

درصورتی‌که احساس کردید توان رقابت ندارید می‌توانید دکمه تسلیم را بزنید و به بازی پایان دهید و خود را بازنده اعلام کنید. همچنین می‌توانید به کاربر درخواست دوستی دهید تا بعداً از دوباره با او بازی کنید و خود را به چالش بکشانید.

همچنین بخوانید: معرفی و بررسی ۱۰ بازی برتر ایرانی

خودتان طراح باشید

یکی از ویژگی‌های جالب بازی کوییز آف کینگز سؤالات آن است. لازم به ذکر است که تمامی این سؤالات توسط خود کاربران بازی طراحی شده است. البته برخی از سؤالات نیز وجود دارند که توسط خود سازنده به بازی اضافه شده‌اند و وجود دارند. اما هر‌روزه به لطف کاربران تعداد سؤالات بازی افزایش پیدا می‌کند.

پس از اینکه سؤال خود را ثبت کردید توسط کارشناسان بازی دیده می‌شود. اگر سؤال شما استاندارد بود به‌عنوان هدیه چند سکه نیز به شما داده خواهد شد. همچنین هر‌جا که از سؤال شما استفاده شود نام کاربری اکانتی که با آن سؤال را ثبت کردید نیز در زیر سؤال نوشته خواهد شد.

کوییز آف کینگزترفندهای بازی کوییز آف کینگز

حال که با گیم‌پلی بازی به طور کامل آشنا شدید با ما همراه باشید تا چند ترفند از این بازی یاد بگیریم. این ترفند‌ها به شما کمک می‌کنند تا سریع‌تر در بازی حرفه‌ای شده و رقبای خود را شکست دهید

البته که قوی‌ترین اهرمی که پلیر برای شکست رقبا در دست دارد اطلاعات عمومی است و راهکار دیگری جز این وجود ندارد.اما به‌هر‌حال اطلاعات عمومی هر انسانی محدود است و ما در زمینه‌های مختلف دانش نداریم.

چندین ترفند مختلف وجود دارد که می‌توانیم با کمک آن‌ها ورق را به روی خودمان برگردانیم و راحت‌تر رقبای خود را شکست دهیم. این‌گونه بدون هیچ تقلبی می‌توانیم یک برد راحت داشته باشیم. در ادامه با ما همراه باشید.

کوییز آف کینگزبرای خود اکانت درست کنید

البته که این گزینه یک ترفند نیست؛ اما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. به‌هر‌حال هر بار که شما با کسی رقابت می‌کنید اطلاعات آن درون اکانت شما ذخیره می‌شود. در‌صورتی‌که به‌عنوان مهمان وارد بازی شوید در صورت حذف بازی اطلاعات شما نیز از بین خواهند رفت.

به‌هر‌حال این بازی نیز مرحله ای است و اگر اکانت نداشته باشید دوباره باید ازمرحله یک شروع کنید. علاوه‌برآن آیتم‌هایی که برای به دست آوردنش زحمت کشیده بودید نیز از بین خواهند رفت. برای مثال یکی از آیتم‌های مهم این بازی سکه‌ها هستند که باید در هنگام خرج‌کردن آن‌ها مراقب باشید.

کوییز آف کینگزقبل از هر چیزی رقیب را آنالیز کنید

سازنده بازی به شما این امکان را می‌دهد که به‌راحتی رقیب را مورد بررسی قرار دهید. بررسی حریف باعث می‌شود که سطح علمی آن را بهتر بشناسید و در انتخاب‌ها و سؤالاتی که جواب می‌دهید نهایت دقت را داشته باشید. این‌گونه با درایت‌تر بازی می‌کنید و احتمال بردن شما افزایش می‌یابد.

در‌صورتی‌که بر روی عکس پروفایل حریف کلیک کنید در یک صفحه جدید اطلاعات کلی اکانت آن برای شما به نمایش در می‌آید. در این صفحه شما می‌توانید به اطلاعاتی همچون تعداد برد‌ها و باخت‌های آن دسترسی پیدا کنید و حتی نتایج بازی‌های آن را نیز به‌راحتی ببینید.

البته که برای آنالیز شما به این اطلاعات نیاز نخواهید داشت. اگر کمی صفحه را اسکرول کنید و به آخر صفحه بیایید اطلاعات ارزشمند‌تری نصیب شما خواهد شد. در این بخش درصد موفقیت حریف شما مشخص شده است که شما باید از این اطلاعات برای آنالیز استفاده کنید.

این اطلاعات به شما می‌گوید که رقیب رو‌به‌رو در کدام بخش از سؤالات قدرتمند است.برعکس می‌تواند بگوید که حریف در کدام بخش‌ها بیشترین ضعف را دارد. برای مثال شما رقیبی دارید که در بخش ورزشی بسیار ضعیف است.

این در حالی رخ می‌دهد که شما در بخش ورزشی اطلاعات زیادی دارید؛ بنابراین شما می‌توانید هنگامی که نوبت شما است سؤالات ورزشی را انتخاب کنید و شانس پیروزی خود را افزایش دهید.

کوییز آف کینگزچندنفره بازی کنید

بازی کوییز آف کینگز از آن دسته گیم‌هایی است که می‌تواند به یک بازی خانوادگی تبدیل شود. قرار نیست که همیشه تنهایی کوییز آف کینگز بازی کنید و لذت ببرید. از زمان قدیم همیشه می‌گفتند که چند مغز به‌صورت همزمان بهتر از یک مغز تنها کار می‌کند پس تنهایی را کنار بگذارید.

گوشی را در وسط گذاشته و خانواده را دور گوشی جمع کنید. همه سؤال مدنظر را بخواند و هرکس که جواب سؤال را می‌دانست خیلی سریع پاسخ دهد. این‌گونه درصد موفقیت و پیروزی شما نیز افزایش خواهد یافت. به‌هر‌حال هر نفر از اعضای خانواده در یکی از بخش‌های بازی مهارت و دانش دارد.

کوییز آف کینگزاز سکه استفاده کنید

همان‌طور که گفتیم سکه یکی از مهم‌ترین منابع بازی کوییز آف کینگز است. شما می‌توانید با استفاده از سکه‌ها به‌طورکلی روند بازی را تغییر دهید. بازی در هنگام انتخاب دسته سؤالات به شما سه پیشنهاد می‌دهد. در‌صورتی‌که شما در مورد هیچ‌کدام از سه مورد اطلاعات نداشتید می‌توانید با پرداخت 80 سکه دسته‌بندی‌ها را رفرش کنید.

همچنین با پرداخت سکه بازی می‌تواند در هنگام پاسخ‌دادن به سؤالات شما را راهنمایی کند. به‌طورکلی سازنده بازی سه دکمه برای راهنمایی شما طراحی کرده است که می‌توانید تنها با پرداخت سکه از آن‌ها استفاده کنید و به سؤالات پاسخ درست دهید.

گزینه اول به شما این امکان را می‌دهد که دو بار به یک سؤال پاسخ دهید. برای مثال درصورتی‌که بین دو گزینه شک داشتید و نمی‌دانستید کدام درست است این گزینه به شما کمک می‌کند. حال شما می‌توانید این دو گزینه را به‌صورت هم‌زمان انتخاب کنید تا بدانید کدام گزینه جواب درست است.گزینه دوم پاسخ‌های اضافی را حذف خواهد کرد.

به طور خودکار سؤالات بازی کوییز آف کینگز چهارگزینه‌ای هستند. در‌صورتی‌که این راه کمکی را انتخاب کنید بازی به‌صورت اتومات دو گزینه نا‌مربوط سؤال را حذف می‌کند. حال شما بین دو گزینه قرار خواهید گرفت انتخاب راحت‌تر است.

گزینه سوم کمکی در بیشتر مواقع به‌دردنخور است. وقتی این گزینه را انتخاب کنید به شما خواهند گفت که تا به الان چند درصد از پلیر‌های بازی کوییز آف کینگز این گزینه را انتخاب کرده‌اند. در این شرایط شما می‌توانید پر انتخاب‌ترین گزینه را شناسایی کرده و با اعتماد به پلیر‌های دیگر آن را انتخاب نمایید.

شما می‌توانید هرچند وقت یک‌بار با چرخاندن گردانه یا گزینه‌های دیگر سکه رایگان دریافت کنید. در‌صورتی‌که به‌یک‌باره تعداد زیادی سکه نیاز داشتید می‌توانید به فروشگاه بازی مراجعه کنید و به‌صورت مستقیم سکه خریداری نمایید و خیلی خود را راحت نمایید.

جمع‌بندی

در‌نهایت با بازی کوییز آف کینگز آشنا شدیم. یک بازی ایرانی پرطرف‌دار که سطح اطلاعات عمومی و حتی تخصصی شما را افزایش خواهد داد. همچنین در ادامه با چند ترفند از این بازی نیز آشنا شدیم.

استفاده از این ترفند‌ها در طول بازی شما را به بردن نزدیک‌تر می‌کند و راحت‌تر می‌توانید سکه جمع کنید و لول اکانت خود را افزایش دهید. امیدوارم که همیشه درصد برد شما از درصد باختتان بیشتر باشد. اگر شما نیز تابه‌حال این گیم را تجربه کرده‌اید خوشحال می‌شویم از تجربیات خود در قسمت کامنت‌ها برای ما بنویسید.

لینک های دانلود

نسخه اندروید

نسخه IOS

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 نظرات
 1. امیر علی کاویانی می گوید

  سلام میشه به عنوان مهمان وارد بازی بشیم و بازی گنیم ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام دوست گرامی بله اما در‌صورتی‌که به‌عنوان مهمان وارد بازی شوید در صورت حذف بازی اطلاعات شما نیز از بین خواهند رفت.

 2. رحمتی می گوید

  سلام خسته نباشین من اگه بخام ببینم حریفم چه جوریه یه اطلاعاتی ازش بدست بیارم باید چیکار کنم ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام دوست گرامی در‌صورتی‌که بر روی عکس پروفایل حریف کلیک کنید در یک صفحه جدید اطلاعات کلی اکانت آن برای شما به نمایش در می‌آید. در این صفحه شما می‌توانید به اطلاعاتی همچون تعداد برد‌ها و باخت‌های آن دسترسی پیدا کنید و حتی نتایج بازی‌های آن را نیز به‌راحتی ببینید.

 3. سعید غفاری می گوید

  سلام دوستان بازیش تک نفرس یا گروهیه؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام دوست گرامی هم به صورت تک نفره هم به صورت گروهی انجام میشود .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.