AD

جدیدترین اخبار بازی گاد آف وار پی اس 5

0 548

با ورود نسل بعد کسنول به زود شکی وجو ندارد که گاد آف وار پی اس 5 یکی از پرچمداران به عنوان سونی دارد و جهش به نسل بعدی برساند.در کنار نام های بزرگی مثل هاریزون زیرو دان و گاد اسپایدر من 2 یکی از مورد بحث ترین طرفدارن این کنسول بوده است.

گاد آف وار پی اس 5 (ps5) می تواند نمادی از خونین های گذشته کراتوس باشد

به احتمال زیاد ثور در بازی بعدی گاد آف وار که قرار است بر روی پی اس 5 وارد شود یک بازیکن اصلی باشد!

با ورود نسل بعد کنسول به زودی شکی وجود ندارد که گاد آف وار یکی از پرچمداران به عنوان سونی قصد دارد جهشی به نسل بعدی برساند. درکنار نام های بزرگی مثل  Horizon Zero Dawn and Spider-Man یکی از مورد بحث ترین طرفدارن این کنسول بوده است، زیرا این نام ها به تنهای می توانند پلی استیشن  5 ((playstation5 را به خودی خود بفروشد. در این مقاله از رسانه بازی موبایل ایموجو برخی از نظریه های مشهور درمورد اتفاقات بعدی گاد آف وار 2 و نقش ثور در داستان را ذکر می کنیم.

گاد آف وار 4 با تیزری درباره ورود فیلم بلو وینتر زمستان بسیار سختی که قبل از پایان دنیای نورس راگناروس رخ می دهد پایان یابد. اخرین صحنه یکی از برجسته ترین خدای نورس ثور را نشان می دهد که به خانه کراتوس نزدیک می شود. دستورالعمل های زیادی وجود دارد که داستان می تواند در این مرحله دنبال کند. اما جالب ترین جهت ممکن است این باشد که ثور قصد دارد از کراتوس و پسرش برای قتل پسر درمورد علاقه خودت مگنی و برادر ناتنی خود بلدور انتقام بگیرد.

همچنین بخوانید: تازه ترین اخبار منتشر شده از ویدئو رسمی فری فایر

پیشینه بازی گاد آف وار پی اس 5

پیشینه کراتوس بسیار غم انگیز است- پسر حامی او آرس فریب داده و همسر و دخترش را به قتل رسانده است. پس از ان خدایان کریتوس با انتقام از خدایان و به قتل رساندن کل پانتئون با شور هیاهویی همراه شده. این مرد سرانجام در پایان بازی سوم رستگاری خودش را پیدا می کند. به احتمال زیاد ثور اگونیست بازی بعدی خواهد بود که قصد دارد که کراتوس و آتروس را شکار کند تا از پایان دنیا نیز جلوگیری کند. زیرا آتروس در ولقع لوکی کاتالیزور راگناروس است.

پیشینه بازی گاد آف وار پی اس 5

نسخه ثور در بازی گاد آف وار PS5

نسخه ثور در گاد آف وار 4 به طرز باورنکردنی بی رحمانه و خشمگین است و نه به دشمنان و نه به زیر دستان خودش هم رحم نمی کند. به گفته میمر خود خواهی ثور تنها چیزی بزرگ‌ تر از پارانویائی اودین است. بسیاری او را بدترین خدایان آشیر می دانند. این پسر تا حدودی شبیه آرس در گاد آف وار اصلی است. مبارزه ثور و کراتوس قطعاً بازی اصلی را به یاد مردم می آورد. این ممکن است آخرین موضوع کراتوس باشد زیرا مرگ گراتوس در گاد آف وار 4 به شدت پیش بینی شده است.

برای دریافت تازه ترین اخبار بازی روز دنیا کافی است به بخش اخبار بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.