AD

قابلیت مسدود کردن سمی ترین ایموت‌ها در فورتنایت

قابلیت مسدود کردن سمی ترین ایموت‌ها در فورتنایت
0 295

تعداد انگشت شماری از ایموت‌ها در Fortnite وجود دارند که به دلیل سمی بودنشان شناخته شده‌اند، و Epic Games قابلیت مسدود کردن سمی ترین ایموت‌ها در فورتنایت را می‌دهد و با اضافه کردن یک دکمه به تنظیمات بازی به شما این امکان را می‌دهد که وقتی دیگر بازیکنان از این ایموت‌ها استفاده می‌کنند، مجبور نباشید حتما آنها را ببینید. همچنین برای خرید ویباکس فورتنایت ارزان میتوانید به فروشگاه ایران موجو معتبرترین فروشگاه خرید جم بازی در ایران مراجعه کنید.

تنظیمات مسدود کردن سمی ترین ایموت‌ها در فورتنایت 

تنظیمات مورد بحث، که در به‌روزرسانی روز سه‌شنبه که Fortnite Festival Season 3 را آغاز می‌کند، پیاده‌سازی می‌شود، گزینه See Confrontational Emotes در بخش Account and Privacy است. سه گزینه وجود دارد: همیشه آنها را ببینید (Always see them)، هرگز آنها را نبینید (never see them)، یا فقط در صورتی آنها را ببینید که اعضای حزب شما آنها را بکار می‌گیرند (only see them if your party members are doing them). اگر تصمیم بگیرید که این ایموت‌ها را مسدود کنید، وقتی بازیکنان از یکی از آنها استفاده می‌کنند، انگار اصلاً در برابر شما ایموتی استفاده نکرده‌اند.

اگر ایموت‌ها در فورتنایت برای شما نامفهوم است میتوانید مطلب معرفی بازی فورتنایت را در ایموجو بخوانید.

ایموت های سمی در فورتنایت

در حال حاضر چهار ایموت وجود دارد که مد نظر قرار می‌گیرند: Laugh It Up (معروف به خنده الاغ)، Take the L ،Whipcrack و Make It Plantain.

 Laugh It Upو Take The L طعنه‌های متداول و مخصوصاً نفرت‌انگیز هستند که بازیکنان سال‌ها از آن شکایت داشتند. از طرفی، Whipcrack  و Make It Plantain در بین ترول‌های نژادپرست محبوب هستند.

Take thTake the L از شش سال پیش یک ایموت بتل پس بود، بنابراین از آن زمان تاکنون هیچ کس نتوانسته آن را به دست آورد. سه ایموت دیگر همگی در فروشگاه اقلام فروخته می‌شدند، اما از حدود شش ماه Whipcrack، که یک ایموت کمیک DC متعلق به Catwoman است و Make It Plantain در دسترس هستند. و Laugh It Up نزدیک به دو سال است که فروخته نشده است، زیرا Epic احتمالاً مدتی پیش می‌خواست آن را از رده خارج کند.

با افزودن قابلیت مسدود کردن سمی ترین ایموت‌ها در فورتنایت، Epic از دردسر ایجاد شده از حذف هر یک از این ایموت‌ها از بازی جلوگیری می‌کند. زیرا معمولاً حذف دائمی یک آیتم بتل پس قدیمی مطمئناً باعث سر و صدا در جامعه می‌شود.

منبع: Gamespot

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.