AD

بهترین بازی‌های شوتر موبایلی 2024

بهترین بازی‌های شوتر موبایلی 2024
0 195

 

بازی‌های شوتر (تیراندازی) بسیار محبوب و در پلترفرم های مختلف اجرا می‌شوند. در این مقاله قصد داریم در مورد 20 مورد از بهترین بازی‌های شوتر موبایلی 2024 صحبت کنیم؛ بنابراین اگر به دنبال بازی‌های تیراندازی عالی برای موبایل هستید می‌توانید این موارد را بررسی کنید.

 

لیست بهترین بازی‌های تیر اندازی موبایلی

 • Arena Breakout
 • Armed Heist
 • Blood Strike
 • Blood Strike
 • Call of Duty Mobile
 • Critical Ops
 • Cover Fire: Offline Shooting
 • DOOM
 • FRAG Pro Shooter
 • Gunfire Reborn
 • Into the Dead 2
 • Hitman: Sniper
 • Bullet Echo
 • Modern Combat 5
 • Modern Strike Online
 • Major Mayhem
 • PUBG Mobile
 • Standoff 2
 • Dead Trigger 2
 • Shadowgun Legends: Online FPS
 • World War 2

قبل از پرداختن به لیست بازی‌ها، یک نکته باید گفته شود و آن این است که این لیست بر اساس فاکتورهای خاصی رتبه بندی نشده‌اند و بیشتر سلیقه ذهنی تاثیر گذار بوده است و شما ممکن است در یک بازی چیزی مهمتر از از مواردی که در اینجا اشاره می‌شود، پیدا کنید.

بازی‌های موبایلی نام برده شده در این لیست، تمام جنبه‌های مورد نیاز یک بازی شوتر خوب را پوشش می‌دهند. این لیست شامل بازی‌هایی است که از نظر گرافیک، خط داستانی، گیم پلی، کنترل‌ها و بسیاری موارد دیگر خوب هستند. بنابراین با در نظر گرفتن این موارد، مطمئنا بازی‌ای را پیدا خواهید کرد که مطابق سلیقه شما باشد.

 

بازی Arena Breakout: Realistic FPS

بازی Arena Breakout: Realistic FPS

بازی Arena Breakout: Realistic FPS در سال 2023 توسط Level Infinite منتشر شد و یک بازی اکشن تاکتیکی و شوتر اول شخص است. در این بازی، شما باید به عنوان یک سرباز در یک نقشه جهان باز بازی کنید و باید با استفاده از زرادخانه عظیمی از سلاح‌ها، دشمنان را نابود کنید.

برخلاف سایر بازی‌های تیراندازی جهان باز، لازم نیست آخرین فردی باشید که در Arena Breakout برنده می‌شود. در اینجا شما باید به دنبال منابع مختلف بگردید و بتوانید آنها را از میدان نبرد خارج کنید بدون اینکه کشته شوید تا برنده شوید. می‌توانید این بازی را از هر دو فروشگاه اندروید و iOS دانلود کنید.

 

بازی Armed Heist

بازی Armed Heist

Armed Heist یک بازی تیراندازی سوم شخص از Sozap است. برخلاف بازی‌های تیراندازی FPS، شما می‌توانید به کاراکتر، حرکات و محیط اطراف خود جدا از لوله تفنگ خود نگاه کنید. برخی از افراد بازی‌های تیراندازی FPS را ترجیح می‌دهند در حالی که برخی دیگر بازی‌های تیراندازی TPS را ترجیح می‌دهند زیرا هر دوی آنها از جنبه‌های مختلف به یک اندازه خوب هستند.

Armed Heist دارای یک سیستم اسلحه قابل تنظیم به همراه نقشه جنایی سه بعدی است. این بازی یک داستان دینامیک عالی دارد طوری که شما در حین انجام بازی، سختی موقعیتی را که شخصیت خود در آن قرار دارد را احساس می‌کنید. Armed Heist در هر دو فروشگاه iOS و Android در دسترس است.

 

بازی Blood Strike

بازی Blood Strike

Blood Strike یک بازی FPS است که توسط Netease Games ساخته شده و در سال 2023 منتشر شده است. این یک بازی بتل رویال است که در آن می‌توانید شخصیت‌های مختلفی را برای بازی انتخاب کنید. شما همچنین می‌توانید درآمد کسب کنید در حالی که در حال بازی کردن هستید و برای loadout drops درخواست می‌دهید که حاوی سلاح‌ها و تجهیزات با ارزش است.

مود‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید در Blood Strike بازی کنید مانند Battle Royale، Hot Zone  و Squad Fight. اگر به بازی‌های تیراندازی بتل رویال علاقه دارید و می‌خواهید چیزی متفاوت از بازی‌های رایج موبایل بتل رویال را امتحان کنید، این بازی گزینه خوبی است و در هر دو فروشگاه اندروید و iOS موجود است.

 

بازی Call of Duty Mobile

بازی Call of Duty Mobile

Call of Duty مدتها قبل از اینکه روی موبایل عرضه شود یک بازی تیراندازی مورد علاقه طرفداران بوده است. به همین دلیل است که جای تعجب نیست که همتای موبایلی این بازی نیز بسیار محبوب باشد.

این بازی از مدتی قبل بر روی رایانه شخصی و کنسول‌های دیگر در دسترس بوده است اما در سال 2019 بر روی موبایل منتشر شده است. این بازی توسط Activision ساخته شده است و دارای گرافیک عالی، گیم پلی و در کل اگر به دنبال یک بتل رویال خوب هستید، تجربه ایده آلی است.این  بازی تیراندازی از هر دو فروشگاه اندروید و iOS قابل دانلود است. همچنین برای خرید سی پی ارزان کالاف دیوتی موبایل میتوانید به سایت ایران موجو مراجعه کنید.

 

بازی Critical Ops

بازی Critical Ops

Critical Ops یک بازی اکشن FPS چندنفره است که توسط شرکت Critical Force Ltd ساخته شده است. این بازی ابتدا با نام Open Alpha در سال 2015 بر روی دستگاه‌های اندرویدی منتشر شد و سپس در سال 2018 به صورت رسمی منتشر شد. در این بازی می‌توانید در واحد ضد تروریست یا واحد تروریست بازی کنید.

 

اگر بازی Counter-Strike را روی PC بازی کرده باشید، نسخه موبایلی این بازی هم بسیار شبیه به آن است. می‌توانید Critical Ops  را از هر دو فروشگاه اندروید و iOS دانلود کنید.

 

بازی Cover Fire: Offline Shooting

بازی Cover Fire

Cover Fire یک بازی تیراندازی آفلاین از استودیوی Viva Games است که در سال 2017 منتشر شد. از آنجایی که حالت آفلاین در دسترس است، می‌توانید در ماموریت‌هایی شرکت کنید که دارای داستان‌های همه جانبه هستند و یک کمپین چالش برانگیز داشته باشید که باید در آن زنده بمانید.

 

این بازی همچنین دارای یک مود آنلاین است، بنابراین می‌توانید هر زمان که خواستید مود را تغییر دهید. همچنین دارای مجموعه خوبی از سلاح‌ها به همراه کنترل‌های روان و گرافیک خوب است. می‌توانید Cover Fire را از هر دو فروشگاه اندروید و iOS دانلود کنید.

 

بازی DOOM

بازی DOOM

DOOM یک بازی تیراندازی اول شخص است که توسط id Software توسعه یافته و در سال 1993 منتشر شده است. این اولین قسمت از فرنچایز محبوب DOOM است. در این بازی، شما باید به عنوان یک تفنگدار فضایی بازی کنید که باید در میان گروه‌هایی از زامبی‌ها و شیاطین بجنگد.

 

از آنجایی که این فرنچایز بسیار محبوب است، اولین قسمت از این فرنچایز به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد آن بر روی دستگاه‌های تلفن همراه منتشر شد. این بازی توسط Bethesda Softworks LLC مجدداً منتشر شد و اگر شما نیز از طرفداران سری DOOM همراه با بازی‌های شوتر هستید، این بهترین گزینه برای شماست تا در نوستالژی فرو بروید. این بازی را می‌توانید از هر دو فروشگاه اندروید و iOS دانلود کنید.

 

بازی FRAG Pro Shooter

FRAG Pro Shooter

FRAG Pro Shooter یک بازی قهرمانانه PvP است که توسط Oh BiBi توسعه یافته و در سال 2019 منتشر شده است. این بازی بیش از 100 میلیون بار در فروشگاه Google Play دانلود شده است که نشان دهنده پایگاه عظیم بازیکنان آن است. این بازی هم گزینه‌های اول شخص و هم سوم شخص را در اختیار شما قرار می‌دهد.

 

شما همچنین می‌توانید از میان صدها سلاح و قهرمان انتخاب کنید که به شما فضای زیادی می‌دهد تا تیم خود را مطابق میل خود شخصی سازی کنید. این بازی همچنین مودهای آنلاین و آفلاین را برای انتخاب به همراه گزینه مبارزه انفرادی یا همراه با یک دوست فراهم می‌کند. می‌توانید این بازی را از هر دو فروشگاه اندروید و iOS دانلود کنید.

 

بازی Gunfire Reborn

بازی Gunfire Reborn

Gunfire Reborn یک بازی تیراندازی ماجراجویی است که توسط Duoyi Interactive Entertainment توسعه یافته و در سال 2021 منتشر شده است. این بازی ترکیبی از ژانرهای FPS، Roguelite  و RPG است. در Gunfire Reborn می‌توانید هر قهرمان دلخواه را کنترل کنید و توانایی‌های آن را مطابق میل خود کنترل کنید، سطوح را کاوش کنید و گیم پلی متنوعی را پشت سر بگذارید.

 

همچنین می‌توانید مود‌های انفرادی یا چند نفره را انتخاب کنید. این بازی به خوبی بهینه شده است به این معنی که در حین بازی با مشکل بافر مواجه نخواهید شد.شما  می‌توانید این بازی را از هر دو فروشگاه اندروید و iOS دانلود کنید.

 

بازی Into the Dead 2

بازی Into the Dead 2

Into the Dead 2 یک بازی تیراندازی اول شخص است که توسط PikPok توسعه یافته و در سال 2017 منتشر شده است. ویژگی که باعث می‌شود این بازی از سایر بازی‌های این لیست متمایز شود این است که جدا از اینکه یک بازی موبایلی تیراندازی است، یک بازی دونده بی پایان نیز می‌باشد.

در این بازی شما باید به عنوان شخصیتی بازی کنید که سعی می‌کند در دنیای پسا آخرالزمانی به خانواده‌اش برسد و در این سفر باید خود را از شر زامبی‌ها نیز محافظت کند. شما می‌توانید این بازی را از هر دو فروشگاه اندروید و iOS دانلود کنید.

 

بازی Hitman: Sniper

بازی Hitman: Sniper

Hitman: Sniper یک بازی ویدئویی تیراندازی اول شخص است که توسط Square Enix Europe ساخته شده و در سال 2015 منتشر شده است. این بازی بر اساس فرنچایز معروف Hitman ساخته شده است و شخصیت اصلی بازی کسی نیست جز Agent 47.

فرنچایز Hitman برای هر کسی که عاشق اکشن است، چه بازی‌، چه فیلم‌ یا هر چیز دیگری مناسب است. بنابراین اگرچه بازی پولی است، اما گیم پلی، خط داستانی و تجربه کلی آن را جبران می‌کند. این بازی برای دانلود در هر دو فروشگاه اندروید و iOS در دسترس است.

 

بازی Bullet Echo

بازی Bullet Echo

Bullet Echo یک بازی تیراندازی تاکتیکی PvP است که توسط ZeptoLab توسعه یافته و در سال 2020 منتشر شده است. این یک بازی چند نفره است که در آن می‌توانید با دوستان خود متحد شوید و با هم وارد مبارزه شوید. شما می‌توانید از بین ده‌ها قهرمان یک نفر را به عنوان کاراکتر خود انتخاب کنید. هر یک از آنها با مجموعه‌ای از توانایی‌ها و امتیازات خاص خود معرفی می‌شوند.

این بازی همچنین با محدود کردن دید شما با استفاده از یک چراغ قوه با دید محدود، دارای عملکرد مخفیانه است. این بدان معنی است که شما باید به دقت به گام‌ها و صداهای اطراف خود گوش دهید تا بدانید دشمن شما کجاست. شما می‌توانید این بازی را از هر دو فروشگاه اندروید و iOS دانلود کنید.

 

بازی Modern Combat 5

بازی Modern Combat 5

Modern Combat 5 پنجمین قسمت از سری بازی‌های معروف Modern Combat است. این بازی توسط Gameloft توسعه داده شد و در سال 2014 منتشر شد. این بازی از داستان یک شخصیت جانبی به نام Cayden Phoenix که در قسمت قبلی بازی نیز حضور داشت، اقتباس شده است.

خط داستانی غنی و گرافیک خوب از دلایل متعددی است که باعث می‌شود این بازی حتی پس از گذشت یک دهه از انتشار همچنان به عنوان یک بازی شوتر موبایلی خوب محبوب باشد. شما می‌توانید این بازی را از هر دو فروشگاه اندروید و iOS دانلود کنید.

 

بازی Modern Strike Online

بازی Modern Strike Online

Modern Strike Online یک بازی تیراندازی اول شخص از شرکت Azur Interactive Games Limited است و در سال 2016 منتشر شده است. همچنین یک بازی PvP تاکتیکی است که دارای هر دو حالت انفرادی و چند نفره است که می‌توانید با توجه به نیاز خود یکی از آنها را انتخاب کنید.

این بازی دارای مکان‌های مختلف برای مبارزه و چندین مود مختلف برای انتخاب با توجه به آنچه در آن لحظه دوست دارید بازی کنید، است. همچنین این بازی به خوبی بهینه سازی شده است که به این معنی است که می‌توانید از آن به درستی لذت ببرید حتی اگر دستگاهی ارزان قیمت داشته باشید. شما می‌توانید این بازی را از هر دو فروشگاه اندروید و iOS دانلود کنید.

 

بازی Major Mayhem

بازی Major Mayhem

Major Mayhem یک بازی تیراندازی با اسلحه از شرکت adult swim Games است که در آن نقش شخصیتی به نام Major Mayhem  را بازی می‌کنید که در تلاش است دوست دخترش را که توسط Forces of Evil ربوده شده است، نجات دهد.

شما باید با استفاده از طیف وسیعی از سلاح‌های منحصر به فرد که می‌توانید از بین آنها انتخاب کنید، با تبهکارانی با سطوح مختلف مبارزه کنید. همچنین این بازی دارای مینی ماموریت‌ها و اهداف مختلف در داخل بازی و همچنین برای عبور از یک سطح است. می‌توانید Major Mayhem را فقط از فروشگاه iOS دانلود کنید.

 

بازی PUBG Mobile

بازی PUBG Mobile

PUBG Mobile یکی از معروف ترین بازی‌های موبایلی است. این بازی توسط Tencent Games توسعه داده شد و در سال 2017 منتشر شد. این یک بازی تیراندازی بتل رویال است که در آن به جزیره‌ای رها می‌شوید و باید با دیگران بجنگید تا آخرین فردی باشید که زنده مانده‌اید.

این بازی هر دو ویژگی FPS و TPS را به همراه مودها و نقشه‌های مختلف بازی ارائه می‌کند که می‌توانید مطابق میل خود از میان آنها انتخاب کنید. این یکی از بهترین بازی‌هایی است که می‌توانید با دوستان خود یک بازی موبایل شوتر بازی کنید. شما می‌توانید این بازی را از هر دو فروشگاه اندروید و iOS دانلود کنید. همچنین برای خرید یوسی پابجی موبایل میتوانید به سایت ایران موجو معتبرترین سایت خرید جم بازی در ایران مراجعه کنید.

 

بازی Standoff 2

بازی Standoff 2

Standoff 2 یک بازی تیراندازی اول شخص رایگان از شرکت Axlebolt است که در سال 2017 برای اندروید و در سال 2018 برای دستگاه‌های iOS عرضه شد. این یک بازی چند نفره است که در آن می‌توانید به تنهایی بازی کنید یا با دوستان خود تیم تشکیل دهید.

این بازی یک گیم پلی مبتنی بر مهارت دارد به این معنی که مهارت‌های واقعی شما در بازی بیشترین اهمیت را خواهد داشت. شما همچنین می‌توانید زرادخانه سلاح‌های خود را با طیف وسیعی از پوسته‌ها، برچسب‌ها و موارد دیگر سفارشی کنید. این بازی بیش از 200 میلیون بازیکن فعال در سرتاسر جهان دارد و اگر می‌خواهید در بازی مهارت‌های خود را آزمایش کنید، این بازی برای شما مناسب است. Standoff 2 را می‌توان از هر دو فروشگاه اندروید و iOS دانلود کرد.

 

بازی Dead Trigger 2

بازی Dead Trigger 2

Dead Trigger 2 یک بازی موبایلی تیراندازی اول شخص است که توسط Deca Games منتشر شده و در سال 2013 عرضه شده است. این یک بازی مبتنی بر زامبی است که در آن باید مخفیگاه خود را بسازید و یک استراتژی برای مبارزه در میدان‌های جنگ مختلف برنامه ریزی کنید تا قفل همه مناطق موجود در بازی را باز کنید.

 

این یک داستان فشرده به همراه بیش از 600 سناریو جنگی گیم پلی دارد. بنابراین اگر شما از آن دسته افرادی هستید که فیلم‌ها، بازی‌ها، داستان‌ها یا هر چیز دیگری مبتنی بر زامبی‌ها را دوست دارید، احتمالا این بازی برای شما مناسب است.شما می‌توانید این بازی را از هر دو فروشگاه اندروید و iOS دانلود کنید.

 

بازی Shadowgun Legends: Online FPS

بازی Shadowgun Legends: Online FPS

Shadowgun Legends یک بازی تیراندازی چند نفره آنلاین از Deca Games است. این بازی در سال 2018 منتشر شد و در این بازی می‌توانید یک کمپین داستانی هیجان انگیز را به همراه نبردهای PvP تجربه کنید که می‌توانید به تنهایی در آن شرکت کنید یا با دوستان خود یک تیم تشکیل دهید.

 

شما همچنین می‌توانید سلاح‌های خود را از میان زرادخانه عظیمی از بیش از 700 اسلحه به همراه بیش از هزار قطعه زره برای دفاع از خود انتخاب کنید. این بازی همچنین دارای گرافیک بالایی است به این معنی که برای اجرای روان این بازی به دستگاهی با مشخصات خوب نیاز دارید. شما می‌توانید این بازی را از هر دو فروشگاه اندروید و iOS دانلود کنید.

 

بازی World War 2: Shooting Games

بازی World War 2: Shooting Games

World War 2 یک بازی تیراندازی اول شخص است که توسط Edkon Games GmbH ساخته شده و در سال 2021 منتشر شده است. همانطور که از نام آن پیداست بر اساس داستان جنگ جهانی دوم ساخته شده است که در آن شما باید به عنوان یک سرباز جنگ جهانی با استفاده از سلاح‌های قدیمی به کار رفته در آن بازی کنید.

 

مود‌های بازی متنوعی وجود دارد که می‌توانید به همراه پنج منطقه مختلف برای مبارزه انتخاب کنید. اگر از علاقه مندان به جنگ جهانی هستید و به دنبال یک بازی تیراندازی موبایلی خوب هستید، این بازی برای شماست. می‌توانید این بازی را از هر دو فروشگاه اندروید و iOS دانلود کنید.

 

 

منبع: Gamingonphone

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.