AD

پنج بازی استیم که احتمالا از دست داده اید (مرداد 1402)

0 511

به طور متوسط روزانه حدود 12 بازی جدید در استیم منتشر می‌شود. و در نظر ما این اتفاق خوبی است اما در واقع همگام شدن با این روند انتشار کمی سخت به نظر می‌رسد و شاید برخی بازی‌ها با کیفت خوب در بین بازی های دیگر که کیفیت کمتری داشته باشند گم شوند.

اگر بخواهیم موارد قبل را در نظر نگیریم باید هر کدام از بازی‌ها که منتشر می‌شوند را بصورت جداگانه مورد بررسی قرار دهیم. که این کار را ما انجام داده‌ایم و لیستی از بازی‌های 2023 که شاید مورد توجه شما قرار نگرفته باشد و امسال عرضه می‌شوند را گردآوری کرده ایم تا به شما معرفی کنیم.

بازی کتاب ساعت (Book of Hours)

تاریخ انتشار: 18 آگوست 2023

توسعه دهنده: Weather Factory

بازی-Book-of-Hours

از خالق بازی Sunless Sea and Cultist Simulator، این RPG درباره راه‌اندازی یک کتابخانه مخفی منتشر شده است. در این بازی پس از تخریب یک کتابخانه 1500 ساله در “گریمورها و آرکانا”، این وظیفه شماست که این کتابخانه را بازسازی کنید، که علاوه بر مرتب سازی شما وظیفه تهیه کتاب‌های مبهم، مطالعه کتاب‌ها، ایجاد راهنمای تور و بازسازی خود ساختمان کتابخانه را نیز بر عهده خواهید داشت.

این یک ماجرای روایت محور به دور از خشونت است و در بازی Book of Hours هیچ نوع مبارزه‌ای وجود نخواهد داشت.

بازی Book of Hours

بازی En Garde!

تاریخ انتشار: 17 آگوست

سازنده: Fireplace Games

بازی-En-Garde!

En Garde! یک بازی سبک اکشن سوم شخص با تمرکز بر شمشیر بازی است و شما باید روی مبارزه بصورت تکنیکی با شمشیر تمرکز داشته باشید. البته در جریان بازی شما میتوانید از اشیاء موجود در اطراف نیز استفاده کنید و آنها را پرتاب کنید یا مثلا برای منحرف کردن حرکت دشمنان به جعبه‌ها ضربه بزنید اما بر خلاف شمشیر بازی این موارد تاثیر کمتری دارند.

بازی En Grade

بازی Voidborn (پوچی)

اکران در تاریخ: 19 آگوست

توسعه دهنده: Xekvery

بازی-Voidborn

Voidborn یک بازی شوتر و در محیطی است که شبیه Dark Souls بوده و بازسازی شده در موتور Quake است. علاوه بر محیط‌های تصادفی، می‌توانید با دسته‌ای از اصلاحات حرکتی مانند پرش از دیوار و دویدن روی دیوار و … را تجربه کنید.  توسعه دهندگان Xekvery و بسیاری از بازبین‌های Steam به Ultrakill به عنوان یک بازی الهام بخش واضح اشاره می‌کنند ، اما به طور کلی اگر عاشق FPS‌های غیر واقعی سریع و هیجان انگیز و گیج کننده هستید، این بازی می‌تواند مورد انتظار شما باشد.

بازی Voidborn

بازی Little Man Has a Day

اکران در تاریخ: 17 آگوست

توسعه دهنده: Mosman

بازی-Little-Man-Has-a-Day

Little Man Has a Day یک بازی روایی رایگان در مورد یک مرد “کوچولو” است که بی هدف و سرگردان است و غرق در حسادت است و در برخوردهای تصادفی با دوستان خود حواس پرت است. حدود پانزده دقیقه طول می‌کشد تا این بازی را کامل کنید، بنابراین هیچ دلیلی وجود ندارد که این بازی که شاید موضوع عجیبی داشته باشد را تجربه نکنید. پس اگر نگران وضعیت این مرد کوچک هستید این بازی رو انجام دهید.

بازی Little Man Has a Day

بازی An Ankou

تاریخ انتشار: 18 آگوست

توسعه دهنده: Alkemi

بازی-An-Ankou

در بازی An Ankou شما به عنوان یک “مامور مرگ” بازی می‌کنید که باید در مناطق مختلف و بسیار دلگیر ماجراجویی کنید و افراد بد را دسته جمعی بکشید. این در حالی است که باید برای ساخت سلاح‌های مختلف منابعی را نیز جمع‌آوری کنید تا در نبردهای خود استفاده کنید. در این بازی ماموریت‌های بزرگ و کوچکی وجود دارد و شامل دو نقشه با دو کلاس و بیش از 30 مورد است.

بازی An Ankou

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.