AD

Firefight King of the Hill در 5 دسامبر می‌آید

Firefight King of the Hill در 5 دسامبر می‌آید
0 246

Firefight: King of the Hill به عنوان بخشی از Halo Infinite December Update در 5 دسامبر می‌آید.

Firefight به عنوان بخشی از به روز رسانی دسامبر در تاریخ 5 دسامبر در قالب Firefight: King of the Hill به Halo Infinite  می‌آید. Firefight یک حالت بقای PvE است که در آن بازیکنان باید با امواجی از دشمنان مبارزه کنند، چیزی که در بازی‌های قبلی Halo ظاهر شده بود اما تا به حال در Halo Infinite وجود نداشت. همچنین شاید تمایل به مشاهده و بررسی بازی Halo Infinite + [ داستان، ویژگی، گرافیک و طراحی ] باشید.

در یک پست وبلاگ در Halo Waypoint، کانر کنلی (Connor Kennelly)، طراح فنی، نحوه عملکرد مود جدید Firefight: King of the Hill  و تفاوت آن با Firefight کلاسیک را توضیح داد.این مود دارای matchmaking خواهد بود و به چهار بازیکن اجازه می‌دهد تا در حالت Co-op باشند. همانطور که از نام آن پیداست، تپه‌ای (hill) وجود دارد که باید آن را تصرف کنید که دشمنان کمپین نیز در تلاش برای تصرف آن هستند. یک راند با تصرف تپه و شکست دادن boss wave برنده می‌شود.

مسابقاتی که از طریق matchmaking به آنها دسترسی پیدا می‌کند شامل پنج راند است و بازیکنان برای برنده شدن باید سه امتیاز کسب کنند که به معنای برنده شدن حداقل در سه دور است. اگر دشمنان تپه را تصرف کنند یا کل تیم از بین برود، یک دور از دست می‌رود. وقتی نوبت به  respawn‌ها می‌رسد، Firefight: King of the Hill   life pool ندارد و در عوض یک تایمر طولانی‌مدت برای بازپرداخت با گزینه‌ای برای احیای هم تیمی‌ها در خطر خود دارد.  life poolسنتی به عنوان یک گزینه در بازی‌های سفارشی موجود است.

قبل از اینکه یک hill جدید در یک مکان جدید رشد کند، در بین راندها این شانس را خواهید داشت که مهمات را دوباره پر کنید و سلاح‌های جدیدی به دست آورید. Kennelly گفت که مسابقات چیزی بین 15 تا 20 دقیقه طول می‌کشد تا کامل شوند، اگرچه این مود بازی تایمر ندارد.

Skull‌ها نیز برمی‌گردند، اگر بازیکنان در راند برنده شوند و کسی نمیرد یک Skull جدید و semi-random در پایان راند اضافه می‌شود. با این کار یک streak شروع می‌شود و با هر دور برد بدون مرگ، Skull‌های جدید اضافه می‌شوند، اما اگر کسی بمیرد، جدیدترین Skull غیرفعال می‌شود. دلیل semi-random بودن آن این است که بازی Skull ‌های ساده‌تری مانند Fog را اضافه می‌کند که رادار شما را غیرفعال می‌کند، قبل از اینکه بعداً Skull ‌های قوی تر اضافه شوند.

Firefight: King of the Hill در مجموع با 9 نقشه عرضه شد، پنج نقشه در حال حاضر در Halo Infinite، سه نقشه ساخته شده توسط انجمن، و House of Reckoning نقشه جدید راه اندازی به عنوان بخشی از به روز رسانی دسامبر. لیست کامل نقشه‌های Firefight: King of the Hill  به شرح زیر است:

  • نقشه House of Reckoning
  • نقشه Behemoth
  • نقشه Deadlock
  • نقشه Launch Site
  • نقشه Live Fire
  • نقشه Oasis
  • نقشه Exiled (by Epetr0, SandoChokUN)
  • نقشه Kusini Bay (by Mr Kwatz)
  • نقشه Vallaheim (by HaiseOz)
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.