AD

انتشار بازی Final Fantasy 7: Rebirth در سال 2023

0 697

 

کمپانی اسکوئر انیکس در حاشیه جشن بیست ‌و پنجمین سالگرد Final Fantasy 7، اعلام کرد که بازی Final Fantasy 7: Rebirth در زمستان 2023 منتشر خواهد شد.

این کمپانی تاریخ دقیقی از انتشار این بازی اعلام نکرد؛ اما اشاره‌ای به سال 2023 برای عرضه‌ این بازی شده است. نسخه‌ بازسازی شده فاینال فانتزی 7، در سال 2020 برای پلی استیشن 4 منتشر شد و 1 سال بعد برای پلتفرم‌های پلی استیشن 5 و ویندوز نیز، به بازار عرضه شد.

با توجه به سطح گرافیکی این بازی، احتمالا بازی Final Fantasy 7: Rebirth در ابتدا منحصرا برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد و پس از آن، برای کامپیوتر نیز منتشر خواهد شد؛ اما دسترسی به این بازی برای ایکس‌باکس در سری ‌های مختلف هنوز وجود ندارد.

بازی Final Fantasy 7: Rebirth، یک عنوان اکشن و هیجان‌انگیز در سبک نقش آفرینی است. تتسویا نومورا -مدیر خلاقیت این بازی- در توییتی اعلام کرده است که:

 این بازی به قدری هیجان انگیز است که جایی برای ارتقاء آن وجود ندارد اما در حال طراحی و بکار بردن تنظیمات، کاراکتر‌ها و تجهیزاتی بسیار متفاوت‌تر و جذاب‌تر از قبل هستیم  تا بتوانیم این بازی را با کیفیت چندین برابر نسخه‌های قبل، در اختیار هواداران قرار دهیم.

تا به امروز، تنها یک تریلر رسمی از بازی Final Fantasy 7: Rebirth منتشر شده است. در این تریلر، به‌طور کاملا مختصر، نمایی از دو شخصیت Cloud و Sephiroth نشان داده می‌شود که به عنوان سرباز، ماموریت خود را آغاز می‌کنند؛ علاوه بر این، توسعه و بهبود گرافیکی قابل توجهی از این بازی به تصویر کشیده شد که بسیار مورد توجه گیمر‌ها و هواداران این بازی قرار گرفت.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.