AD

Final Fantasy 7 Rebirth تاریخ انتشار، پلتفرم‌ها و همه چیز در مورد این بازی

Final Fantasy 7 Rebirth تاریخ انتشار، پلتفرم‌ها و همه چیز در مورد این بازی
0 274

بازی Final Fantasy 7 Rebirth فصل دوم از سه گانه ریمیک Final Fantasy VII، در 29 فوریه 2024 منتشر می شود و به لطف چند تریلر و برخی بیانیه ها از Square Enix، ما اطلاعات بسیار زیادی در مورد آنچه که برای این بازی در نظر گرفته شده است، در دست داریم.

Rebirth نیز همانند Final Fantasy VII Remake، یک ماجراجویی جدید خواهد بود که چهره‌های آشنا و نکات داستانی را به نمایش می‌گذارد. در اینجا خلاصه ای از همه چیزهایی که می دانیم از جمله نحوه پیش خرید این بازی آورده شده است. به زودی اطلاعات زیادی در دسترس قرار خواهد گرفت زیرا یک استریم State of Play با محوریت Rebirth به زودی در 6 فوریه منتشر می‌شود و ممکن است یک دموی قابل بازی به همراه داشته باشد.

تاریخ انتشار Final Fantasy 7 Rebirth و پلتفرم ها

در جریان September 2023 State of Play سونی، Square Enix اعلام کرد که Final Fantasy VII Rebirth در 29 فوریه 2024 به طور انحصاری برای پلی استیشن 5 عرضه می‌شود. در حالی که هیچ تاریخی برای انتشار سومین و آخرین قسمت ذکر نشده است، ما به احتمال زیاد برای دیدن پایان داستان چندان منتظر نخواهیم بود. تتسویا نومورا (Tetsuya Nomura ) مدیر خلاقیت گفت که تیم در حال حاضر روی قسمت سوم کار می‌کند.

از طرف دیگر،Square Enix  تأیید کرده است که پنجره انحصاری Rebirth تنها سه ماه دوام خواهد داشت. در حالی که ممکن است بلافاصله پس از اتمام این دوره،، به احتمال زیاد بازی برای رایانه شخصی عرضه شود.

داستان Final Fantasy 7 Rebirth

کسانی که بازی Final Fantasy VII Remake را بازی کرده‌اند می‌دانند که این سری بازسازی مستقیم بازی اصلی نیست، بلکه یک تخیل مجدد است که به‌طور جداگانه وجود دارد و سرنوشت و جبرگرایی را به شیوه‌ای بسیار جالب بررسی می‌کند. با این اوصاف، ما دقیقا نمی‌دانیم این بار اوضاع چگونه خواهد شد. در حالی که تریلرها اینطور به نظر می‌رسند که بازی همچنان بسیار شبیه به نسخه اصلی خواهد بود، اینکه دقیقاً چه چیزی منتشر خواهد شد کاملاً مشخص نیست. علاوه بر این،Nomura  بارها به تحولات شگفت انگیز در Rebirth اشاره کرده است. به همین ترتیب، نائوکی هاماگوچی (Naoki Hamaguchi)، کارگردان بازی، به یک سورپرایز بزرگ را برای یک صحنه به یاد ماندنی اشاره کرده است.

همانطور که گفته شد، Nomura همچنین اعلام کرده است که بازیکنان برای درک و لذت بردن از Rebirth نیازی به بازی Final Fantasy VII Remake ندارند. در ژوئن 2020، حساب رسمی توییتر Final Fantasy VII توییتی را به اشتراک گذاشت که در آن نوشته شده بود: Final Fantasy VII Rebirth در حال طراحی است تا مردم بتوانند از این بازی لذت ببرند، چه در مورد بازی اصلی را اطلاعاتی داشته باشند یا نداشته باشند. Cloud و دوستانش سفر جدیدی را در این بازی آغاز می‌کنند و من معتقدم صحنه‌هایی که پس از ترک Midgar شاهد آن‌ها هستند، تجربه‌ای تازه و جدید را به بازیکنان می‌دهد.

کارگردان بازی نیز اشاره کرده است که Rebirth  متفاوتر از داستان ثابت خواهد بود. این سفر ناشناخته ادامه خواهد داشت، کلود و دوستانش برای مدتی در آن سفر خواهند بود. از اینجا به بعد Whispers نمی تواند برای حفظ تایم لاین تعیین شده اقدام کند، بنابراین هواداران می توانند منتظر باشند ببینند چه نوع آینده ای در انتظار تیم است.

کارگردان این بازی به فانتوم‌هایی با نام Whispers اشاره می کند، که هر بار که طرح داستانی این ریمیک از داستانی که در Final Fantasy VII  در سال 1997 روایت شد، منحرف می‌شود، ظاهر می‌شوند.

از داستان چه می دانیم؟

تریلرها و توسعه دهندگان بازی به طور ضمنی اشاره کرده اند که Rebirth همچنان از نسخه اصلی پیروی می کند، حتی اگر ترتیب وقوع آنها متفاوت باشد. پس از خروج آنها از Midgar ، این گروه ظاهراً راهی شهر کوچک Kal خواهند شد، جایی که Cloud دوستی سابق خود و Sephiroth را توضیح می دهد و دقیقاً چه اتفاقی در تمام آن سال‌ها در Nibelheim افتاده است. تریلرها همچنین چندین مکان کلیدی دیگر مانند Junon،Cosmo Canyon ،Costa del Sol ،Mt. Corel ،The Golden Saucer  و Nibelheim را به نمایش می‌گذارند. با این حال، انتظار نداشته باشید که Wutai در Rebirth ظاهر شود. نورمورا اعلام کرده است که سرزمین یوفی تا سومین بازی این سه گانه در دسترس نخواهد بود.

داستان بازی Final Fantasy 7 Rebirth

با این حال، این بدان معنا نیست که ما این نینجای بزرگ را نخواهیم دید. پس از DLC متمرکز بر ریمیک Following Final Fantasy VII، این کاراکتر در Rebirth به مهمانی خواهد پیوست؛ و در حالی که هنوز هیچ نشانی از Cid Highwind وجود ندارد، این تریلر نمایش داده شده در September State of Play سونی، نگاهی بهVincent Valentine و Cait Sith داشت. همچنین مهم است که توجه داشته باشید که کارگردان بازی نائوکی هاماگوچی و Nomura اعلام کرده‌اند که یوفی و وینسنت دیگر اعضای اختیاری حزب نیستند و در عوض به طور کامل در داستان Rebirth گنجانده می‌شوند.

در مورد اینکه Rebirth به کجا ختم می شود، یکPlayStation Blog  در پست منتشر شده درست پس ازState of Play  تائید کرد که این بازی بازیکنان را به The Forgotten Capital  خواهد برد، جایی که بزرگ‌ترین سرنوشت Final Fantasy VII در انتظارش است.

آیا هنوز هم می‌توانیم منتظر برخی از مینی‌گیم‌های اصلی و لحظات نمادین Final Fantasy VII باشیم؟

مسلما. September State of Play سونی و پست وبلاگ بعدی این شرکت نشان داد که بازیکنان می‌توانند منتظر مینی گیم های زیاد در The Golden Saucer باشند. Rebirth همچنین دارای مسابقه Chocobo و بتل هایی با سلاح های بازی خواهد بود.

آیا پیشرفت (progress) بازیکن از Final Fantasy VII Remake به Rebirth منتقل خواهد شد؟

به خاطر تعادل (بالانس)، نه. هاماگوچی (Hamaguchi) گفت که اولویت این است که هر بازی در این سه گانه به بازی‌ای تبدیل شود که بتواند در جای خودش به تنهایی بایستد، بنابراین مواد، تجربه، سطوح، آیتم ها و توانایی ها ادامه پیدا نخواهند کرد. با این حال، هاماگوچی اظهار داشت که پاداش‌های ویژه‌ای برای کسانی که Remake را بازی کرده‌اند در نظر گرفته خواهد شد.

تریلر Final Fantasy 7 Rebirth

اولین تریلر بازی Final Fantasy VII Rebirth در جشن بیست و پنجمین سالگرد Final Fantasy 7 در سال 2022 منتشر شد و داستان این تریلر، Cloud و Sephiroth را دنبال می‌کند که با هم به عنوان SOLDIERS مأموریت نهایی خود را آغاز می‌کنند. سپس این پرسش را مطرح می‌کند که واقعیت چیست و تخیل چیست؟ بر اساس این تریلر، به نظر می‌رسد که Rebirth رویدادهای Final Fantasy 7 را از نزدیک دنبال می‌کند، زیرا به برخی از افشاگری‌های بسیار بزرگ و لحظات نمادین اشاره دارد. همچنین شایان ذکر است که این تریلر بهبود قابل توجهی را در گرافیک نشان می‌دهد و ثابت می‌کند که Square Enix از سخت افزار ارتقا یافته پلی استیشن 5 به خوبی استفاده می‌کند.

play-sharp-fill
September State of Play سونی به ما نگاه عمیق‌تری به Rebirth داد و برای اولین بار به مکان‌های کلیدی مانند Junon و The Golden Saucer  و همچنین اعضای آینده حزبCait Sith  وVincent Valentine  اشاره می کند. اسکوئر انیکس در پایان تریلر تاریخ انتشار بازی را 29 فوریه 2024 اعلام کرد.

پارت 2 از یک سه گانه

مدت کوتاهی پس از انتشار اولین تریلر، تهیه کننده این کار، یوشینوری کیتاسه (Yoshinori Kitase) تایید کرد که این سری بازسازی شده، یک سه گانه خواهد بود. کیتاسه این خبر را در توییتر به اشتراک گذاشت و نوشت:

ساخت پارت میانی یک سه‌گانه چالش‌های خاص خود را دارد، اما پارت‌های دوم کلاسیک زیادی در دنیای فیلم وجود دارد که با پیچش‌های داستانی خیره‌کننده و کاوش‌های عمیق‌تر شخصیت‌هایشان تعریف می‌شوند. اغلب این پارت های دوم در میان طرفداران محبوب می‌شوند. در همین راستا، ما قصد داریم تا Final Fantasy 7 Rebirth را به تجربه ای جذاب تر و به یاد ماندنی تر از Final Fantasy 7 Remake  تبدیل کنیم.

نحوه پیش خرید Final Fantasy 7 Rebirth

Final Fantasy VII Rebirth هم‌اکنون برای پیش‌خرید در برخی فروشگاهها از جمله Amazon، Best Buy، Walmart، Target  و GameStop در دسترس است. علاوه بر نسخه استاندارد بازی، اسکوئر انیکس یک نسخه Deluxe و یک نسخه Collector  را نیز منتشر می کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.