AD

به‌روزرسانی بازی موبایلی Blade & Soul Revolution

به‌روزرسانی بازی موبایلی Blade & Soul Revolution
0 271

به‌روزرسانی بازی موبایلی Blade & Soul Revolution در فوریه 2024 همراه با Ancient Grade Hunt Equipmen و رویدادهای جایزه دار و مواردی دیگر

Netmarble، توسعه‌دهنده و ناشر برجسته که به خاطر بازی‌های موبایلی با کیفیت بالا شهرت دارد، آخرین به‌روزرسانی بازی را برای RPG موبایلی جهان باز یعنی Blade & Soul Revolution ارائه کرده است. این به‌روزرسانی، بهبودهایی را در Ancient Grade Hunt Equipment و Relics به همراه رویدادهای منحصر به فرد با زمان محدود به همراه دارد.

Blade & Soul Revolution، یک بازی RPG موبایلی جهان باز است که به طرز ماهرانه‌ای روایت‌های سینمایی جذاب را از بازی کامپیوتری آنلاین Blade & Soul اقتباس می‌کند. این بازی به منشأ کامپیوتری بودن خود وفادار است و دارای گرافیک سه بعدی با کیفیت بالا و محتوای گسترده است که به طور دقیق و با عملکرد یکپارچه و بالا در دستگاه‌های تلفن همراه بهینه و پیاده‌سازی شده است.

Ancient Grade Relic و سایر رویدادهای هیجان انگیز را در به روز رسانی Blade & Soul Revolution فوریه 2024 تجربه کنید.

با تجهیزات Ancient Grade Hunt ارتقا یافته، بازیکنان اکنون این فرصت را دارند که در این بازی XP اضافی به دست بیاورند. علاوه بر این، Radiant Legendary Relic ارائه می‌کند و Ancient Grade Relic را و بازیکنان را قادر می‌سازد تا شخصیت‌های خود را با به دست آوردن statهای اضافی که قبلاً به‌دست آورده و چالش برانگیز بوده‌اند، توسعه دهند.

همچنین تا 5 مارس، بازیکنان با استفاده از Silver می‌توانند Prosperous Pouch و Lucky Pouch را به دست آورند. بازیکنان می‌توانند با شرکت در رویدادهایی با زمان محدود که در ادامه مقاله آورده شده‌اند، جوایز ویژه دریافت کنند:

رویداد Bonus Time  (1 فوریه – 5 مارس): در طول این رویداد، bonus time بر روی همه سرورها اعمال می‌شود و Battle XP gain  وuser Kill Faction Points  را 100٪ افزایش می‌دهد.

رویداد Check-In (1 فوریه – 13 فوریه): در طول این رویداد وارد بازی شوید و جوایز مختلفی دریافت کنید از جمله: Premium Guardian Spirit Protection Summon 10+1 ، Dungeon Auto-Clear Ticket (Legendary)  و موارد دیگر.

رویداد New Year 28-day Check-in  (1 فوریه – 20 مارس): بازیکنانی که به مدت 28 روز اعلام حضور می‌کنند، می‌توانند جوایز مختلفی از جمله:Luxurious Legendary Skill Badge Unseal  10+1 ،Luxurious Legendary Gem Summon 10+1 ،Luxurious Legendary Pet Summon 10+1 ،Premium Guardian Spirit Protection Summon 10+1و موارد دیگر دریافت کنند.

رویداد Revolution Challenge (1 فوریه – 5 مارس): ماموریت های این چالش را در طول این رویداد انجام دهید و Ancient Fragments به دست آورید.

Prosperous Pouch شامل مواردی مانند Attack Type Radiant Legendary Equipment Set ، Gilded Triangular Gem ، Handmade Underwater Palace Fishing Rod  و موارد دیگر است. به طور مشابه، Lucky Pouch  حاوی آینم های جذابی مانند Legendary Guardian Spirit ، Legendary Pet ، Legendary Skill Badge  و اشیاء با ارزش مشابه است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.