AD

به‌روزرسانی نسل بعدی Fallout 4 بالاخره از راه رسید

به‌روزرسانی نسل بعدی Fallout 4 بالاخره از راه رسید
0 8

دو سال پس از معرفی، به‌روزرسانی نسل بعدی Fallout 4 بالاخره عرضه شد و مود‌های عملکرد و کیفیت کاملاً جدیدی را در Xbox Series X  و PS5 پیاده‌سازی کرد. اگر با این بازی آشنا نیستید ما در مقاله ای به نقد و بررسی بازی Fallout 4 پرداخته ایم.

 

اسکین های به‌روزرسانی نسل بعدی Fallout 4

همانند نسخه Skyrim Anniversary Edition، این آپگرید نیز با برخی از آیتم های Creation Club رایگان همراه است:

  • اسکین های Enclave Weapon
  • اسکین های Enclave Armour
  • آیتم Tesla Cannon
  • زره Hellfire Power
  • زره X-02 Power
  • آیتم Heavy Incinerator
  • Remnants Enclave، یک کوئست جدید درباره بازگشت دولت قبل از جنگ برای گسترش “ایدئولوژی خطرناک خود” در کشورهای مشترک المنافع.

این به‌روزرسانی برای کسانی که Fallout 4 دارند کاملاً رایگان است، اما اگر همچنان روی سخت‌افزار قدیمی‌تر بازی می‌کنید، یک پچ نیز دریافت خواهید کرد.

به‌روزرسانی نسل بعدی Fallout 4 برای PC

دارندگان Fallout 4 بر روی PC نیز به‌روزرسانی نسل فعلی را دریافت خواهند کرد که پشتیبانی از صفحه نمایش واید و اولترا واید و همچنین پایداری و رفع باگ برای نسخه‌های مایکروسافت و GOG را ارائه می‌کند.

این پچ همچنین بازی را با Steam Deck سازگار می‌کند و آن را برای اولین بار به فروشگاه Epic Games می‌آورد، بنابراین بازیکنان بیشتری می‌توانند آن را دنبال کنند.

مشکلات به‌روزرسانی نسل بعدی Fallout 4 برای PC

با این حال، همه چیز در PC ایده آل نیست، زیرا گزارش‌های اولیه از به‌روزرسانی نسل بعدی Fallout 4 نشان می‌دهد که هنوز مشکلات قدیمی زیادی وجود دارند. به عنوان مثال، TKs-Mantis یوتیوبر، بلافاصله به مشکل همگام سازی لب اشاره کرد که در آن NPC ها سریعتر از پخش دیالوگ ها صحبت می کنند و بخش هایی از متن را نادیده می گیرند.

در بخش نظرات گزارش شده است که برخی از بازیکنان کرش می شوند، مانند خطای Buffout4 که از زمان عرضه آن در سال 2015، در این بازی مشکل ساز بوده است. ممکن است ایده خوبی باشد که منتظر بمانید تا برخی از مودهای خراب بازی قبل از انجام آن به روز شوند.

 

منبع: thegamer

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.