AD

5 روش شگفت انگیز برای کسب درآمد از طریق بازی

0 246

برای همه گیمرهایی که می دانند بازی قسمت مهم از زندگی روزانه شان است، آیا موافقید که تمام منابع خود را صرف خرید بازی ویدئویی کنید؟ این فقط مربوط به زمان نیست بلکه پول نیز هست. چند دلار برای خرید لباس و پوست در بازی خرج کرده اید؟ در ادامه این مقاله از مجله بازی موبایل ایموجو 5 روش شگفت انگیز برای کسب درآمد از طریق بازی را به شما معرفی خواهیم کرد. پس در ادامه با ما همراه باشید.

5 روش کسب درآمد از طریق بازی

اگر بازی کردن بزرگ‌ترین اشتیاق شماست، چرا آن را به یک عنوان یک حرفه جدی قلمداد نمی کنید و از آن درآمد کسب نمی کنید؟ اگر تصوری از نحوه کسب درآمد از طریق بازی ندارید، ما اینجا هستیم تا پاسخ ها را به شما بگوییم!

مهم برای گیمرها

برای همه گیمرهایی که می دانند بازی قسمت مهمی از زندگی روزانه آن ها شده است ، آیا موافقید که تمام منابع خود را صرف خرید بازی ویدئویی کنید؟ این فقط مربوط به زمان نیست بلکه پول نیز مهم است. چند دلار برای خرید لباس و پوست در بازی خرج کرده اید؟ آیا می خواهید آن را پس بگیرید؟ اگر بازی کردن بزرگ‌ترین اشتیاق شماست، چرا آن را به عنوان یک حرفه جدی قلمداد نمی کنید و از آن درآمد بدست نمی آورید؟ اگر تصوری از نحوه کسب درآمد از طریق بازی ها ندارید، ما اینجا هستیم تا پاسخ ها را به شما بگوییم!

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: آموزش قدم به قدم بن کردن در پابجی موبایل

روش اول کسب درآمد از طریق بازی: بازی در مسابقات

اگر واقعاً در انجام بازی مهارت دارید و می خواهید آن را به عنوان یک حرفه جدی دنبال کنید،  بهتر است در مسابقات آنلاین و آفلاین ثبت نام کنید زیرا پاداش های و جوایز زیادی در آن ها ارزه می کنند. بسیاری از مسابقات آنلاین در طول سال انجام می‌شود.  این در حالی است که مسابقات آفلاین و رسمی بازی های معروف مانند PUBG Mobile یا Free Fire نیز فرصت عالی است که درآن می توانید مهارت های خودت را بهبود بخشید و همزمان دلاریا پول اضافی نیز به دست آورید.

روش دوم: فروش اقلام درون بازی و اکانت شما

این محبوب ترین روش کسب درآمد بازیکنان از طریق بازی است. اگر فقط می خواهید آن را به عنوان سرگرمی انتخاب کنید، می توانید با انجام مأموریت ها، تبلیغات،یا ارز داخل بازی را جمع آوری کنید و سپس اکانت های خودتان را بفروشید یا ایتم های مجازی را به بازیکنان دیگر به عنوان  Gift بفروشید و از آن پول واقعی بگیرید. با این حال، لطفاً توجه داشته باشید که تجارت پول غیرقانونی است اما ممکن است در صورت کسب درآمد زیاد از بازی منع شوید.

روش دوم: فروش اقلام درون بازی و اکانت شما

روش سوم کسب درآمد از طریق بازی: تبدیل به یک پخش کننده جریانی بازی شوید

تماشای استریم و گیم پلی جدا از صرف وقت برای انجام بازی ساعت ها ی زیادی را از شما تلف می کند. چرا خود را به یک استریمر یا اینفلوئنسر بازی مانند یا آن‌ها تبدیل نمی‌کنید؟ زیرا به عنوان پخش کننده می توانید ظرف یک ماه درآمد به دست آورید. شروع به کار با یک سیستم عامل جریانی مثل Twitch یا Youtube یک شروع عالی است. در حقیقت، برای پخش جریانی لازم نیست واقعاً درانجام بازی ها مهارت داشته باشد. شوخ طبعی و انعطاف پذیری عالی یک امر مهم برای این نوع کسب درآمد است.

روش چهارم کسب درآمد از طریق بازی: یک تستر بازی شوید

اگر انجام بازی ها همان چیزی است که شما در آن مهارت دارید، چرا با تستر شدن نمی‌توانید به صنعت بازی بپیوندید؟ از آنجا که بسیاری از شرکت های بازی ساز به دنبال گیمر هایی هستند که بازی هایشان را از راه دور تست کنند .

 شما می توانید اطلاعات مربوطه را در اینترنت جست‌وجو کرده و در صورت تأمین نیازهای آن‌ها، ثبت نام کنید با کار کردن به عنوان پلی تستر این فرصت را خواهید داشت که آخرین نسخه بازی های دست اول تجربه کنید، تمام ویژگی ها را آزمایش کنید و گزارش فایل هاغ  را روی آن اعمال کنید.

روش چهارم کسب درآمد از طریق بازی: یک تستر بازی شوید

روش پنجم: برای بازی بنویسید

اگر نوشتن هدف شماست، می توانید با ایجاد یک وبلاگ شخصی، در مورد بازی ها بنویسید یا ثبت نام کنید تا یک همکارتولید محتوای وب سایت یا مجله بازی باشید. فرصت های زیادی برای گیمر ها باز شده است ، شما می توانید فقط با چند کلیک در گوگل به دنبال آن ها بگردید.

در بالا برخی از محبوب ترین روش های کسب درآمد از بازی ها آورده شده است. همه توانایی های خود را امتحان کنید تا بدانید چه چیزی می تواند کارساز باشد و همین حالا از سرگرمی خود شروع به کسب درآمد کنید.

برای یادگیری و آموزش ترفندهای بیشتر بازی های موبایلی می توانید به بخش ترفند بازی در سایت ایموجو مراجعه فرمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.