AD

بازی Dune: Spice Wars این هفته عرضه می‌شود

0 37

4X و RTS هیبریدی که در دنیای Dune ساخته فرانک هربرت اتفاق می‌افتند، این هفته، در تاریخ 14 سپتامبر، از دسترسی زودهنگام (Early Access) خارج می‌شوند و Shiro Games بازی Dune: Spice Wars را منتشر می‌کند. Spice Wars که اولین بار سال گذشته منتشر شد، ترکیبی شگفت انگیز از دو ژانر است که توسط مبتکران مدرن RTS Shiro Games که قبلا  Northgardرا ساخته بودند، ارائه شده است.

دانلود بازی Dune Spice Wars

Dune: Spice Wars به دلیل تأکید آن بر روی مبارزه با RTS، کاوش در سیاره بیابانی Arrakis و تعامل با سایر جناح‌ها قابل توجه است. جنگ، مطمئناً یک گزینه است، اما مطابق با ماهیت سیاسی محیط Dune و pre-book Spice Wars، می‌توانید به آسانی با دیگران معامله کنید یا از طریق خفقان اقتصادی بر شرکت Spice کهکشانی پیروز شوید.

در زمان عرضه، Spice Wars  شامل شش گروه خواهد بود.  House Atreides، House Harkonnen، House Corrino، Fremen، Smugglers  و گروه جدید House Ecaz. شما قادر خواهید بود کنترل آنها را در یک درگیری یا مسابقات چند نفره به دست بگیرید یا از طریق یک کمپین گسترده از حالت Conquest Mode هدایت کنید. مود Conquest مجموعه‌ای از سناریوهای تک نفره به عنوان یکی از چهار جناح Great House است که شما را با موقعیت‌های منحصربه‌فرد و procedural maps و همچنین امتیازات و چالش‌های تصادفی روبرو می‌سازد.

تازه واردان House Ecaz که از دنیای گسترده Dune اقتباس شده‌اند، هنرمندانی هستند که یک امپراتوری چند جهانی را کنترل می‌کنند. آنها متحد تاریخی House Atreides هستند، اما در درگیری در Arrakis مستقل عمل می‌کنند. قدرت اصلی آنها ساختن پناهگاه‌ها خواهد بود، شهرهایی که فرهنگ محلی را ستایش می‌کنند و نمی‌توان آنها را تصرف کرد. می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد آنها در وب سایت Dune: Spice Wars بخوانید.

مشاهده تریلر بازی Dune: Spice Wars

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.