AD

بازی ترسناک dredge به‌روزرسانی‌های رایگان و dlc پولی خواهد داشت!

بازی ترسناک dredge به‌روزرسانی‌های رایگان و dlc پولی خواهد داشت!
0 122

بازی ترسناک dredge

بازی ترسناک Dredge در سال جدید به‌روزرسانی‌های جدید دریافت می‌کند که در آن نشانگرهای نقشه، حالت غیرفعال کمتر ترسناک و بارگیری بیشتر اتفاق می‌افتد. استودیوی مستقل Black Salt Games نقشه راه بازی Dredge را با جزئیات در وبلاگ پلی استیشن اعلام کرده است. اولین به‌روزرسانی این بازی از سه به‌روزرسانی که در راه است، در ماه می منتشر می‌شود. در این نسخه ویژگی‌ای اضافه شده که به مدت طولانی از طرف بازیکنان درخواست می‌شد. این ویژگی چیزی نیست جز: نشانگرهای نقشه. این نشانگرها به شما امکان می‌دهند تا نمادهای رنگی مختلف را روی نقشه انتخاب کنید. این ویژگی به‌طوری شما را راهنمایی می‌کند که در جهت یا خلاف جهت خطرات، کشتی‌های غرق شده، اسرار و… حرکت کنید. اولین به‌روزرسانی Dredge همچنین برخی از اشکالات را رفع کرده و تغییرات نامشخص را به این بازی اضافه می‌کند.

دومین آپدیت رایگان این بازی کمی هیجان‌انگیزتر است چراکه دو حالت کاملا جدید را به همراه دارد: حالت  chilled-out Passive Mode، که هیولاها را غیر تهاجمی می‌کند، و حالت leshed-out Photo Mode، که یک کاراکتر کاملا جدید و خط مشی جدید در مورد باز کردن قابلیت‌های دوربین و دنبال کردن سرنخ‌ها برای یافتن سوژه‌های دریایی (که برخی از آنها همه جدید هستند) برای عکاسی ارائه می‌دهد. این حالت جداگانه با عملکرد معمولی اسکرین شات کنسول یا رایانه شخصی شما همگام می‌شود تا بتوانید هر عکسی را که می‌گیرید با جهان به اشتراک بگذارید.

سومین و آخرین به‌روزرسانی رایگان قبل از DLC پولی، گزینه‌های سفارشی‌سازی قایق مانند طرح‌های رنگ و پرچم‌ها را اضافه می‌کند، که با ترسیم آب‌های بد خلق، خطوط ساحلی و خلیج Dredge باز می‌شوند. این تمام چیزی است که تاکنون در مورد سومین به‌روزرسانی رایگان فاش شده است، اما Black Salt Games می‌گوید اطلاعات بیشتری در مورد هر سه به‌روزرسانی رایگان «در اواخر سال» ارائه خواهد شد.

در مورد DLC پولی، این DLC بر روی شرکت Ironhaven تمرکز دارد. با جمع‌آوری مواد برای ساخت‌وسازهای جدید و مواد زیستی برای سوخت‌رسانی به دکل، ملاقات با شخصیت‌های جدید، ساخت تجهیزات جدید و صید ماهی‌های جدید، این به‌روزرسانی به تدریج حقیقت پشت عملیات شرکت را آشکار می‌کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.