AD

تاریخ انتشار بازی Tales & Tactics مشخص شد

0 59

با بازی Tales & Tactics یک autobattler جدید را تجربه کنید که در 10 آگوست به صورت  Early Accessروی Steam منتشر می‌شود و سفری الهام‌گرفته از یک بازی رومیزی را به صورت یک تورنمنت بزرگ از مهارت‌های تاکتیکی برای رایانه شما به ارمغان می‌آورد. این بازی ترکیبی از بازی‌های autobattle drafting، مانند Auto  Chess یا Teamfight Tactics، با بونس ها و آیتم های سبک روگو لایک (roguelike) و ماجراجویی‌های Slay the Spire  و امثال آن است.

Tales & Tactics توسط استودیوی Table 9، سازنده یکی از مادهای مورد علاقه ما Slay the Spire—Downfall توسعه داده شده است.

در ابتدا در بازی Tales & Tactics باید کاراکتر‌هایی را از مجموعه‌ای از کهن‌الگوها و مشاغل (اسکلت‌ها، شیاطین، اورک‌ها، پری‌ها، تیراندازان، scrapper‌ها، جادوگران) تهیه کنید. ادغام سه مورد از یک نوع به شما این امکان را می دهد که آنها را به سطح جدیدی ارتقا دهید و تجهیز کردن آنها به تجهیزات دائمی به شما این امکان را می دهد نحوه رفتار آنها را در مبارزه اصلاح کنید.

دانلود-بازی-Tales-&-Tactics

یک نسخه نمایشی از این بازی وجود دارد که می توانید همین الان بازی کنید. هاروی رندال از PC Gamer زمانی که برای اولین بار نسخه نمایشی این بازی پست شده بود، این بازی را انجام داد و متوجه شد که بسیار پیچیده است. پس اگر پیچیدگی را دوست دارید این بازی مخصوص شماست.

او گفت: اگر به سبک های auto-battler و roguelike علاقه دارید من واقعاً فکر می کنم Tales & Tactics ارزش وقت گذاشتن را دارد. این بازی دو ژانر مختلف را به روشی بدیع با هم ترکیب می کند و مملو از آثار هنری جذاب است.

Tales & Tactics در 10 آگوست 2023 در Steam عرضه می‌شود. این بازی توسط استودیو Table 9 توسعه یافته و توسط Yogscast Games  منتشر شده است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.