AD

دانلود رایگان بازی دزد بی مزد 7

0 3,072

مجموعه بازی های دزد بی مزد تا امروز در ده نسخه مختلف ساخته و عرضه شده است و جذابیت های بالایی برای گیمرهای مختلف دارد. بازی های ویدیویی در سال های اخیر نقش پر رنگی در پر کردن اوقات فراغت بازیکنان داشته اند. بازی دزد بی مزد 7 از جمله بازی های است که با هدف محکوم کردن دزدی ساخته شده است و علاوه بر جنبه سرگرمی می تواند جنبه آموزشی نیز داشته باشد. در ادامه مطلب از سایت ایموجو به معرفی بیشتر بازی Unpaid Thief 7 و بررسی نقاط قوت، مزایا، ویژگی ها و نقاط ضعف آن پرداخته خواهد شد.

همچنین بخوانید: دانلود رایگان بازی جنگ های صلیبی ۲ (Stronghold Crusader 2)

معرفی بازی دزد بی مزد 7

بازی Unpaid Thief 7به عنوان یکی از بازی های ایرانی توسط مهدی گنجه زادگان ساخته شده است. این بازی ساز تاکنون بیش از 20 بازی برای بازیکنان طراحی کرده است که قطعا مشهورترین و معروف ترین آنها مجموعه دزد بی مزد است. در این بازی از موتور گیم میکر استودیو استفاده شده است که کیفیت بالای آن را به نمایش می گذارد. همانطور که عنوان شد این بازی تحت عنوان بچه بی مزد برای محکوم کردن آدم ربایی ساخته شده است. خلاصه این بازی مربوط به جبران گناهان سنگینی از ایلیا می باشد که بهای سنگینی باید بپردازد. در این بازی ایلیا موظف است که تمام کودکانی که ربوده است را به والدین آنها برگرداند و گناهان خود را جبران کند.

مزایا و ویژگی های مثبت بازی بازی دزد بی مزد 7

بازی دزد بی مزد 7 همانند سایر بازی های ویدیویی موجود در بازار از ویژگی ها و قابلیت های خاصی برخوردار است که می تواند برای هر بازیکنی جذابیت بالایی داشته باشد. از مهم ترین مزایای این بازی می توان موارد زیر را عنوان کرد:

  • بازی از گرافیک بسیار خوبی برخوردار است و بخش های مختلف آن با کیفیت بسیار خوبی به تصویر کشیده شده است.
  • گیم پلی بازی بسیار جذاب و اعتیادآور است و می تواند برای هر بازیکنی جذابیت های خاص و ویژه ای داشته باشد.
  • داستان بازی از غنا و محتوای خوبی برخوردار است و می تواند بازیکنان را درگیر کند.
  • سیستم مبارزات و اکشن بازی تغییرات زیادی در مقایسه با نسخه های قبلی داشته است و توانسته چالش های جدیدی برای بازیکن به همراه داشته باشد.

مزایا و ویژگی های مثبت بازی Unpaid Thief 7

معایب و ایرادات بازی Unpaid Thief 7

این بازی اگرچه مزایای و قابلیت های زیادی دارد اما یک بازی کامل و بی نقص نیست و در کنار تمام مزایای از ایراداتی نیز برخوردار است. مهم ترین نواقص و ایرادات این بازی شامل موارد زیر می باشد:

  • موسیقی ها و صداگذاری بازی هنوز می تواند بهبود پیدا کند و وضعیت بهتری داشته باشد.
  • مراحل بازی می توانست تنوع و تعدد بیشتری داشته باشد و هیجان و جذابیت بازی را افزایش دهد.
  • در صورتی که سلاح ها و مهمات موجود در بازی متنوع تر بودند می توانست لذت و هیجان بیشتری داشته باشد.

لینک دانلود بازی دزد بی مزد 7

همانطور که گفته شد این بازی توسط مهدی گنجه زادگان ساخته شده است و به عنوان یک بازی داخلی و ایرانی محبوبیت خوبی در میان گیمرها دارد. این بازی با داشتن ویژگی ها و مزایای متعدد و ایرادات محدودی که دارد می تواند گزینه بسیار مناسبی برای سرگرمی و اوقات فراغت بازیکنان باشد.

دانلود بازی بازی دزد بی مزد 7 از کافه بازار

در این مقاله ازمجموعه مقالات دانلود بازی اندروید سایت ایموجو به معرفی بازی Unpaid Thief 7 پرداختیم. امیدواریم که این مقاله نیز مورد توجه شما قرار گرفته باشد. شما نظرات و سوالات خود را با مشاورین و کارشناسان سایت مجله بازی موبایل ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.