AD

دانلود رایگان بازی وسترن سگا برای اندروید

0 5,118

اگرچه امروزه انواع کنسول ها و پلتفرم های مختلف در دسترس بازیکنان و گیمرهای حرفه ای قرار دارد اما کنسول های قدیمی همچنان از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار هستند و هنوز هم در نقاط مختلف جهان استفاده می شوند. بدون شک کنسول بازی سگا (SEGA) از محبوب ترین کنسول های بازی است که در تاریخ صنعت گیم عرضه شده است. برای این کنسول بازی های مختلف ساخته و عرضه شده اند که همگی از محبوبیت بالایی برخوردار بوده اند. بازی وسترن سگا یا Sunset Riders یکی از بازی های محبوب و پرطرفدار این کنسول است که طرفداران بی شماری در سراسر جهان دارد. در ادامه این مطلب از سایت رسانه بازی موبایل ایموجو به معرفی بیشتری بازی وسترن سگا و بررسی بیشتر ویژگی ها و قابلیت های مثبت و همچنین معایب و ایرادات آن پرداخته خواهد شد.

همچنین دانلود کنید: دانلود بازی سیمز ۳ (Sims 3)، بهترین ورژن بازی

معرفی بازی وسترن سگا

بازی Sunset Riders یا وسترن سگا یکی از بازی هایی است که در سبک بازی های هیجانی ساخته شده است. این بازی محصول شرکت و استودیوی خوشنام و معروف کونامی (KONAMI) است. این بازی اگرچه قدمت بالایی دارد و نمی تواند از نظر گرافیکی و حجم و … با بازی های مدرن امروزی رقابت کند اما به شدت جذاب است و می تواند هر بازیکنی را شیفته خود کند. داستان بازی در دوران غرب وحشی آمریکا روایت می شود و بازیکن با دریافت جوایز مختلف به دنبال افراد قانون گریز خواهد بود و ماجراها و چالش های مختلفی را تجربه خواهد کرد.

ویژگی های مثبت و مزایای بازی وسترن سگا

بازی وسترن سگا همانند سایر بازی های این کنسول و بازی های هیجانی دیگر از ویژگی ها و قابلیت های مختلفی برخوردار است که می تواند جذابیت های بالایی برای گیمرها داشته باشد. از مهم ترین نقاط قوت و مزایای این بازی می توان موارد زیر را عنوان کرد:

  • بازی دارای مراحل و ماموریت های مختلفی است و چالش های مختلفی برای بازیکنان به همراه خواهد داشت.
  • گیم پلی بازی از جذابیت های بالایی برخوردار است و می تواند بازیکنان را برای مدت زمان زیادی سرگرم کند.
  • کیفیت گرافیک بازی وضعیت بسیار خوبی دارد و بخش های مختلف بازی از با جزئیات کامل به تصویر کشیده شده اند.

معایب و ایرادات بازی وسترن سگا

بازی Sunset Riders اگرچه دارای نقاط قوت و ویژگی های مثبت زیادی است و می تواند با بازی های مدرن و امروزی رقابت کند اما یک بازی کامل و بی نقص نیست و ایرادات و نواقصی نیز دارد. مهم ترین نقاط ضعف بازی شامل موارد زیر می باشند:

  • اگرچه گرافیک بازی وضعیت خوبی دارد اما به هیچ عنوان نمی تواند با گرافیک بازی های امروزی رقابت کند.
  • بازی از یک سیر داستانی منظم و هدفمند پیروی نمی کند و بازیکن به خوبی با محتوی آن ارتباط برقرار نمی کند.
  • اگرچه موضوع بازی وسترن و غرب وحشی است ولی تنوع و تعدد سلاح ها در بازی کم است که هیجان آن را کاهش داده است.
  • شخصیت پردازی های داستان نیز می توانست وضعیت بهتری داشته باشد.

معایب و ایرادات بازی وسترن سگا

لینک دانلود بازی Sunset Riders

همانگونه که عنوان شد بازی وسترن سگا از بازی های قدیمی و محبوب است که می تواند با بازی های امروزی رقابت داشته باشد. این بازی به واسطه داشتن ویژگی ها و قابلیت های مختلف با استقبال خوبی از سمت گیمرها مواجه شده است و نمرات خوبی از منتقدان دریافت کرده است. اگرچه بازی دارای ایرادات و نواقص فنی مختلفی می باشد اما می تواند به عنوان یک گزینه مناسب برای پر کردن اوقات فراغت شناخته شود.

دانلود بازی وسترن سگا از کافه بازار

در این مقاله به معرفی و دانلود بازی وسترن سگا پرداختیم. امیدواریم که این مقاله نیز مورد توجه شما قرار گرفته باشد. با مراجعه به بخش ترفند بازی در سایت ایموجو می توانید با انواع ترفندهای بازی آشنا شوید و از بازی کردن بیشتر لذت ببرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.