AD

دانلود رایگان بازی حکم (پاسور) برای اندروید

0 2,281

بازی حکم یکی از بازی‌های معروف در بین بازی‌های کارتی است. بازی‌های کارتی که با نام پاسور هم شناخته می‌شوند، تنوع و هیجان زیادی در انواع بازی دارند. برای انجام این بازی به صورت سنتی، باید یک دسته کارت حتما داشته باشید. اما با سر کار آمدن بازی‌های موبایلی این مشکل هم بر طرف شد. دیگر نیازی به خرید و یا حمل کارت‌ها نیست، بلکه باید گوشی خود را همیشه در دست داشته باشید. این بازی بسیار جذاب است و اگر به آن عادت کنید، باید وقت زیادی را برای انجام این بازی صرف کنید. برای اطلاعات بیشتر تا انتهای این مقاله از دانلود بازی با سایت ایموجو همراه باشید.

نحوه انجام بازی جذاب حکم در موبایل

در دین اسلام بازی‌های کارتی حرام هستند. البته به این شرط که بازنده باید کاری را انجام دهد که البته این کار هزینه بردار هم باشد. به اصطلاح زمانی این بازی حرام است که بازی شرطی باشد. پس اگر بازی ما فقط برای تفریح و گذراندن اوقات فراغت باشد، بلامانع می‌باشد. زمانی که این بازی را دانلود و شروع به استفاده از آن کردید، می‌توانید از دو نوع روش بازی تک نفره و آنلاین استفاده کنید.

در بازی تک نفره شما با سیستم بازی که توسط هوش مصنوعی گسترش داده شده است، مسابقه می‌دهید. همانطور که می‌دانید بازی حکم باید با حضور 4 نفر باشد. این چهار نفر هم، دو به دو با یک دیگر تیم هستند. در هر سری، هر یک از این چهار نفر کارتی را بر روی زمین می‌اندازند که در نهایت تیمی که کارت سرتری را به زمین بزند، می‌تواند کارت‌های آن سری را بردارد. در آخر سر، تیمی که بیشترین کارت را داشته باشد، برنده می‌شود. مهم‌ترن کارت در این بازی، کارت تک یا همان AS می‌باشد.

در بازی‌های موبایلی این ویژگی وجود دارد که بازی حکم را آنلاین نیز بازی کنید. یعنی افرادی از همه جای دنیا، فقط با نصب کردن همان بازی که شما نصب کرده‌اید، می‌توانند با شما به رقابت بپردازند. برای این که بتوانید به صورت بازی آنلاین بازی کنید، فقط کافیست که در حین ورود به بازی، گزینه بازی چند نفره یا آنلاین را انتخاب کنید.

نحوه انجام بازی جذاب حکم در موبایل
نحوه انجام بازی جذاب حکم در موبایل

مزایا و معایب بازی جذاب حکم

این بازی هم مثل سایر بازی‌ها مزایا و معایب خود را دارد. در انجام این بازی به صورت طبیعی و با کارت‌های واقعی، امکان تقلب از طرف کسی که بر می‌زند وجود دارد. چون اگر تعداد کارت‌ها یک بسته باشد، 4 کارت تک وجود دارد که طرف با برداشتن آن‌ها برای خودش و هم تیمی‌اش، برنده شدن تیم خود را تضمین می‌کند. اما در نسخه موبایلی این تقلب به صفر می‌رسد که یک مزیت برای کسانی است که از تقلب در این بازی بیزارند.

همچنین بخوانید: دانلود رایگان بازی فوتبال ۹۸ برای اندروید

نحوه‌ دانلود رایگان بازی حکم

دانلود بازی‌های مختلف از سایت‌های مختلف این روزها کار بسیا ساده‌ای شده است. با گسترش یافتن گوگل پلی توسط شرکت گوگل و اپ استور توسط شرکت اپل، همچنین با بیشتر شدن تعداد برنامه نویسان در این حوزه‌ها، دانلود رایگان بازی حکم و سایر بازی‌ها به سادگی امکان پذیر است. پس تنها راه و بهترین راه دانلود این بازی، مراجعه به یکی از این دو فروشگاه و دانلود آن می‌باشد.

دانلود بازی حکم از کافه بازار

دانلود بازی حکم از گوگل پلی

نحوه‌ دانلود رایگان بازی حکم
نحوه‌ دانلود رایگان بازی حکم

نتیجه گیری بازی حکم

بازی حکم یکی از بازی‌های پر طرفدار کارتی است. این بازی در مهمانی‌ها، خوابگاه‌ها، پارک‌ها و این روزها در موبایل‌ها، در حال انجام است. این بازی بسیار دوست داشتنی و هیجانی است. بازی‌های زیادی هم از روی این بازی ساخته شده‌اند. برای انجام این بازی کافیست که آن را از مجراهای اصلی انتشار بازی دانلود کنید و به انجام آن بپردازید. مخاطبان و همراهان گرامی، اگر هر گونه سوالی در این زمینه داشتید، می‌توانید با سایت ایموجو در ارتباط باشید. همچنین اگر به نقد و بررسی بازی های اندرویدی و کاموپوتری علاقه من هستید کافی است که به بخش نقد و بررسی بازی در سایت مراجعه کنید و به صورت کامل با نقاط قوت و ضعف بازی ها به صورت کامل آشنا شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.