AD

دانلود رایگان بازی گذرگاه 5 ؛ بازی جذاب ایرانی

0 2,558

بازی های اکشن و جنگی از محبوب ترین و معروف ترین بازی های صنعت گیم هستند که طرفداران بی شماری در سراسر جهان دارند. هر ساله تعداد زیادی بازی با سبک اکشن و جنگی و با موضوع های مختلفی روانه بازار می شود. بازی گذرگاه 5 از جمله بازی های اکشن و جنگی اول شخص است که روایت گر شهادت سربازان ایرانی در سال  1320 می باشد. در ادامه این مقاله از سایت رسانه بازی موبایل ایموجو به معرفی بیشتری بازی گذرگاه 5 و همچنین بررسی مزایا، ویژگی ها و قابلیت های آن و معایب و ایرادات بازی پرداخته خواهد شد.

همچنین بخوانید: دانلود رایگان بازی مافیا ۲ (Mafia II)

معرفی بازی گذرگاه 5

همانطور که عنوان شد بازی گذرگاه 5 به عنوان یک بازی اکشن اول شخص شناخته می شود که روایتگر رشادت های سربازان ایرانی در سال 1320 می باشد. زمانی که ارتش متفقین از مرز جلفا و پل آهنی ارس وارد خاک ایران شدند سربازان ایرانی غیور با نام های ملک محمدی، محمد راثی هاشمی و عبدالله شهریاری وظیفه حفاظت از این محیط را داشتند و متفقین را برای دو شبانه روز متوقف کردند. اگرچه این سربازان به شهادت رسیدند اما حتی توسط نیروهای دشمن نیز به دلیل رشادت و غیرتشان مورد احترام قرار گرفتند.

 بازیکنان در این بازی باید در نقش این سه شهید گرانقدر از خاک وطن دفاع کنند. بازی گذرگاه 5 از چالش ها و جذابیت های بالایی برخوردار است و بازیکنان می توانند هیجان یک بازی تفنگی و جنگی را تجربه کنند.

مزایا و ویژگی های مثبت بازی GozarGah 5

این بازی مانند تمام بازی های هم سبک خود می تواند ویژگی ها و قابلیت های مختلفی داشته باشد که برای بازیکنان جذاب و مهیج باشد. از جمله مهم ترین ویژگی های مثبت بازی و مزایای آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • گیم پلی بازی از جذابیت بسیار بالایی برخوردار است و می تواند لذت و هیجان یک بازی اکشن را به گیمر منتقل کند
  • گرافیک بازی وضعیت مطلوبی دارد و می تواند بازیکنان را راضی کند.
  • موسیقی های متن و صداگذاری های بازی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و اتمسفر و جو داستان را به خوبی منتقل می کنند.
  • داستان بازی اگرچه وسعت بالایی ندارد اما می تواند به خوبی بازیکن را درگیر کند.

مزایا و ویژگی های مثبت بازی GozarGah 5

معایب بازی GozarGah 5

بازی گذرگاه 5 اگرچه به عنوان یک بازی اکشن و جنگی ایرانی دارای ویژگی ها و قابلیت های خوبی است و می تواند با نمونه های خارجی رقابت کند اما نمی توان آن را یک بازی کامل و بی نقص دانست. از مهم ترین ایراداتی که به این بازی وارد شده است می توان موارد زیر را نام برد:

  • محیط و نقشه بازی وسعت بالایی ندارد و بازیکنان نمی توانند آزادی عمل بالایی داشته باشند
  • به عنوان یک بازی جنگی و اکشن تنوع سلاح ها در بازی کم است و سازندگان می توانستند شرایط بهتری در بازی حاکم کنند.
  • بخش گرافیک بازی نیز می توانست بهتر طراحی شود و از کیفیت بهتری برخوردار باشد اما باز هم می توان از آن ابراز رضایت کرد

لینک دانلود بازی گذرگاه 5

بازی گذرگاه 5 روایتگر رشادت ها و برادری سربازان ایرانی در مقابل ارتش متفقین است و از ویژگی های فنی بسیار خوبی برخوردار است که می تواند بازیکنان را برای مدت زیادی سرگرم کند. هرچند بازی اشکالاتی نیز دارد اما می توان از آن به عنوان یک گزینه مناسب برای پر کردن اوقات فراغت یاد کرد.

دانلود بازی گذرگاه 5 از کافه بازار

در این مقاله از مجموعه مقالات دانلود بازی سایت ایموجو به معرفی بازی جذاب ایرانی گذرگاه 5 پرداختیم. امیدوارایم که این مقاله نیز مورد توجه شما قرار گرفته باشد. شما با مراجعه به سایت ایموجو علاوه بر آشنایی با انواع بازی های موبایلی و دانلود آن ها می توانید با آموزش این بازی ها نیز به صورت کامل آشنا شوید. فقط کافی است که به بخش آموزش بازی در سایت مراجعه فرمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.