AD

نارضایتی طرفداران بازی Modern Warfare 3

نارضایتی طرفداران بازی Modern Warfare 3
0 486

رئیس استودیوی Sledgehammer Games، گزارش‌های اخیر مبنی بر اینکه نارضایتی طرفداران بازی Modern Warfare 3 به دلیل توسعه شتابزده‌ای  که داشته و تیم مجبور به ساخت آن به‌جای Advanced Warfare 2 شده است را رد کرده است.

اگرچه انتشار یک بازی جدید Call of Duty که نقشه‌های محبوب‌ترین بازی این سری یعنی Modern Warfare 2  را بازسازی می‌کند، باید دلیلی برای جشن گرفتن طرفداران CoD باشد، اما در چند هفته گذشته چیزی جز این بوده است. حالت‌های چند نفره و تک‌نفره Modern Warfare 3 هر دو از زمان عرضه بازی با استقبال ضعیفی از سوی طرفداران و منتقدان مواجه شده‌اند، به طوری که در حال حاضر امتیاز شگفت‌انگیز 1.3 در متاکریتیک دارد که نشان‌دهنده «بیزاری جهانی» است.

طبق گزارشی از بلومبرگ، این بازی که در ابتدا شایعه شده بود که یک نسخه الحاقی برای Modern Warfare 2 است، تنها در 16 ماه ساخته شده است، تقریباً نیمی از زمان معمول برای یک بازی Call of Duty. این گزارش همچنین ادعا می‌کند که Sledgehammer Games در ابتدا می‌خواست یک بازی Advanced Warfare جدید بسازد.همچنین شاید علاقمند به آشنایی با کاموهای MW2 در MW3 باشید.

 

ظاهراً در پاسخ به این گزارش، آرون هالون (Aaron Halon)، رئیس استودیوی Sledgehammer Games، بیانیه‌ای در توییتر به اشتراک گذاشت و چندین ادعا از جمله اینکه توسعه این بازی عجولانه بوده و این تیم در ابتدا می‌خواست قبل از قرار گرفتن در Modern Warfare 3  یک بازی متفاوت بسازد، رد کرد.

Halon گفت: ما فوق‌العاده به Modern Warfare III افتخار می‌کنیم؛ هم از نظر تجربه کامل بازی در زمان عرضه و هم محتوای سال آینده که برای جامعه بازی برنامه‌ریزی کرده‌ایم. ما مفتخریم که تیمی هستیم که مسیر را در Modern Warfare III رهبری می‌کند. ما سخت کار کرده‌ایم تا این چشم‌انداز را که سال‌ها در حال ساخت بوده است، محقق کنیم.

جیسون شرایر (Jason Schreier) از بلومبرگ به بیانیه تیم و ادعاهایی که ظاهراً خلاف گزارش او است پاسخی نداده است، اما شایان ذکر است که او قبلاً نیز گزارش داده بود کهModern Warfare 3  به عنوان یک نسخه الحاقی برای Modern Warfare 2  آغاز شد قبل از اینکه به یک نسخه پریمیوم تبدیل شود. هر چیزی که در مورد این بازی گفته شود، به سادگی نمی‌توان درست قلمداد کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.