AD

بازی Dinolords ترکیبی از RTS-RPG و دایناسورها

بازی Dinolords ترکیبی از RTS-RPG و دایناسورها
0 625

بازی Dinolords که اخیرا اعلام شده است ترکیبی از شهرسازان قرون وسطایی و RPG اکشن با مبارزات RTS و همچنین دایناسورها است. Dinolords که قرار است در چند ماه اول سال 2025 به صورت دسترسی زود هنگام (Early Access) عرضه شود، توسط استودیوی جدید Northplay توسعه یافته است.

شما یک کاراکتر قهرمان را کنترل می کنید که کارش ایجاد یک شهرک، جذب روستاییان و به دست گرفتن آنها در جمع آوری منابع است. سپس متخصصانی را آموزش می‌دهید، زیرساخت‌هایی را ایجاد می‌کنید و شهر خود را با ارتشی برای دفاع در برابر نیروهای و دایناسورهای دشمن گسترش می‌دهید. بدیهی است که در نهایت شما هم دایناسورهای خود را خواهید داشت.

شاید بخوانید: بهترین بازی‌های RPG در سال 2023

دانلود بازی Dinolords

توسعه دهنده بازی همچنین دلیل وجود دایناسورها در دوره قرون وسطی را اینگونه توضیح می دهد.

در سال 985 پس از میلاد، Eric  در سفر خود به گرینلند (Greenland) کشفی می کند که تاریخ را برای همیشه تغییر می دهد. او در یخچال سرمیتسیاک (Sermitsiaq Glacier) تخم‌های باستانی را می‌یابد که پس از ذوب شدن یخ و شکسته شدن تخم، دایناسورها از تخم ها بیرون می آیند. دایناسورها به ساخت شهرک های گرینلند کمک می کنند و به اسکاندیناوی بازگردانده می شوند تا اهلی شوند و بعداً برای جنگ پرورش داده می شوند. در سال 1002، پادشاه دانمارک، سوئین فورکبرد (Sweyn Forkbeard)، اولین درگیری با نیروی دایناسورها را با تهاجم خود به این شهر آغاز کرد. انگلستان، مدافعان را شوکه کرده و مسیر تاریخ را برای همیشه تغییر می دهد. پادشاه انگلیس، اتلرد (Ethelred) در حال نبردی شکست خورده در برابر نیروهای مهاجم است. او پسرش ادموند آیرونساید (Edmund Ironside) را به عنوان آخرین راه حل برای دفاع از پادشاهی خود می فرستد تا اسرار این جانوران بزرگ را بیاموزد.

شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد توسعه Dinolords در یوتیوب پیدا کنید. می‌توانید Dinolords را در Steam بیابید، که در اوایل سال 2025 این بازی در Steam در دسترس زود هنگام قرار خواهد گرفت.

play-sharp-fill

حداقل سخت افزار برای بازی بازی Dinolords:

  • سیستم عامل و پردازنده 64 بیتی
  • سیستم عامل: Windows 10
  • پردازنده: Dual Core 2.4 GHz
  • حافظه رم: 4 GB RAM
  • گرافیک: 1GB VRAM / DirectX 10+ support
  • دایرکت ایکس: Version 10
  • فضای ذخیره سازی : 3 GB available space
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.