AD

عرضه نقشه‌های جدید PvP برای بازی Destiny 2

عرضه نقشه‌های جدید PvP برای بازی Destiny 2
0 18

عرضه نقشه‌های جدید PvP برای بازی Destiny 2 تا پیش از انتشار بسته الحاقی The Final Shape در ماه ژوئن همچنان ادامه دارد و این بار سه نقشه کاملاً جدید برای Crucible، اضافه می شود. نقشه‌های Eventide Labs، Dissonance  و Cirrus Plaza نیز در یک پلی لیست 3v3 به نام New Territory در دسترس خواهند بود.

نقشه‌های جدید Crucible در بازی Destiny 2

  • نقشه Eventide Labs
  • نقشه Dissonance
  • نقشه Cirrus Plaza

نقشه‌های جدید Crucible در چند سال اخیر بسیار کم بوده‌اند، بنابراین این کار بزرگی است که سه نقشه جدید به طور همزمان ارائه شوند. Bungie نقشه‌های جدید را در ماه آوریل در یک لایو سرویس به نمایش گذاشت که هر یک از نقشه‌ها منطقه‌ای را به نمایش گذاشتند که در چند سال گذشته به بازی اضافه شده‌اند.

نقشه Eventide Labs در بازی Destiny 2

نقشه Eventide Labs در بازی Destiny 2

اولین نقشه به نام Eventide Labs، در قمر یخی اروپا، که در بسته الحاقی Beyond Light معرفی شد، قرار دارد. این نقشه در یک پایگاه تحقیقاتی قدیمی تنظیم شده است که اکنون به عنوان یک ایستگاه سوخت‌گیری توسط Eramis استفاده می‌شود. این نقشه ترکیبی، سازه‌های طبیعی و مصنوعی را با معماری قدیمی انسان و فناوری Eliksni نشان می‌دهد.

نقشه Dissonance در بازی Destiny 2 

نقشه Dissonance در بازی Destiny 2 

نقشه Dissonance بر روی یک Pyramid Ship پس از اتک Traveler به Witness در آغاز گسترش Lightfall تنظیم می‌شود. پیش از این، این محیط‌های وهم‌آور تنها در حمله Root of Nightmares قابل کاوش بودند، اما اکنون بازیکنان به نقشه‌ای مشابه برای PvP دسترسی خواهند داشت.

نقشه Cirrus Plaza در بازی Destiny 2 

نقشه Cirrus Plaza در بازی Destiny 2 

نقشه سوم Cirrus Plaza  است و در یک مرکز خرید در شهر پیشرفته Neomuna قرار دارد. Cirrus Plaza چند سطحی با طراحی متقارن، دارای یک محوطه باز در مرکز ساختمان، یک رستوران، یک آکواریوم است و یک محیط جالب برای نبردهای PvP بازیکنان فراهم می‌کند.

هر سه نقشه جدید به طور خاص با در نظر گرفتن بازی 3v3 طراحی شده‌اند، اما آنها برای همه مودهای بازی در Crucible  در دسترس خواهند بود. این سه نقشه جدید در حال حاضر در پلی لیست 3v3 New Territory قابل بازی هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.