مراحل کامل پیدا کردن اسلحه Desert Eagle در پابجی موبایل

 مراحل کامل پیدا کردن اسلحه Desert Eagle در پابجی موبایل

یکی از اسلحه‌های محبوب در بازی پابجی موبایل، اسلحه Desert Eagle است که با توجه به داشتن قابلیت‌های منحصر به فرد مورد توجه بسیاری از بازیکنان قرار گرفته است. سلاح Desert Eagle دارای قدرت تخریب پذیری بسیار بالا بوده و دقت زیادی دارد. یکی از دغدغه‌های بازیکنان پابجی موبایل، نحوه پیدا کردن اسلحه Desert Eagle در بازی پابجی موبایل است. وجود ویژگی‌های خاص اسلحه Desert Eagle به بازیکنان این امکان را می‌دهد که بتوانند در محیط‌های مختلف از آن استفاده کنند.

اگر از طرفداران سلاح‌های کوچک با قدرت بالا هستید می‌توانید از اسلحه Desert Eagle برای از بین بردن رقبا استفاده کنید. ظاهر کوچک این اسلحه به گونه‌ای است که حمل آن آسان بوده و دقت شلیک بالایی دارد. اگر می‌خواهید در مورد نحوه پیدا کردن اسلحه Desert Eagle در بازی پابجی موبایل اطلاعات خود را افزایش دهید بهتر است تا انتها این مقاله از سایت مجله بازی موبایل ایموجو همراه ما باشید.

اطلاعات کلی اسلحه  Desert Eagle

اسلحه  Desert Eagle به عنوان یکی از سلاح‌های مخرب در بازی پابجی موبایل است که با آپدیت ژوئن ۲۰۱۹ به بازی اضافه شده است. جثه اسلحه فوق بسیار کوچک بوده و در دسته بندی سلاح‌های نیمه اتوماتیک قرار می‌گیرد. برای این که بتوانید دشمن را از بین ببرید کافی است دو تیر از سلاح مذکور را به سمت دشمن شلیک کنید. اسلحه فوق دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است که در ادامه به آن اشاره خواهیم داشت:

  • در نبردهای طولانی می‌توانید از سلاح Desert Eagle برای از بین بردن رقبا استفاده کنید چرا که دارای قدرت تخریب بالایی است.
  • بدون تأخیر در زمان، می‌توانید برای نابودی دشمنان از این سلاح مخرب استفاده کنید.
  • قدرت اسلحه Desert Eagle بسیار بالا بوده و با اسلحه SMG برابر است.
  • نحوه پیدا کردن اسلحه Desert Eagle چندان دشوار نیست چرا که در محیط بازی به وفور یافت می‌شود و در صورت یافتن آن می‌توانید مهمات را از ۷ به ۱۰ افزایش دهید.
  • اسلحه Desert Eagle به عنوان لوازم جانبی سلاح Assault Rifles در بازی محسوب شده و مورد استفاده بسیاری از بازیکنان قرار دارد.

همچنین بخوانید: نحوه استفاده و تنظیم Golden Trigger در پابجی موبایل

نحوه پیدا کردن اسلحه Desert Eagle را در بازی پابجی موبایل

یکی از سؤالات که در ذهن بسیاری از بازیکنان پابجی موبایل وجود دارد، این است که چگونه می‌توان اسلحه نیمه اتوماتیک Desert Eagle را در بازی پیدا کرد. باید گفت که اسلحه فوق در تمامی مودهای بازی پابجی موبایل وجود داشته و بازیکنان می‌توانند با گشت و گذار در نقشه بازی به این اسلحه دست پیدا کنند. با توجه به بررسی‌های انجام شده این اسلحه در مکان‌های Pochinki، School Apartments و Severny به وفور یافت می‌شود.

نحوه پیدا کردن اسلحه Desert Eagle نشان می‌دهد برای دسترسی به این سلاح قدرتمند و مخرب، باید توانایی حل چالش‌های مختلف را داشته باشید. استفاده از ایده‌های ذهنی و استراتژی مناسب می‌تواند بازیکنان را در رسیدن به اسلحه Desert Eagle یاری کند. اسلحه فوق از مهمات ACP Ammo 45 استفاده می‌کند که میزان تخریب پذیری بالایی دارد.

نحوه پیدا کردن اسلحه Desert Eagle را در بازی پابجی موبایل

کاربرد اسلحه  Desert Eagle در پابجی موبایل

بسیاری از بازیکنان حرفه‌ای برای این که بتوانند اثربخشی اسلحه را افزایش دهند، به کیفیت آن و مکان استفاده اسلحه توجه می‌کنند. اسلحه فوق برای نبردهای تن به تن و نزدیک بسیار مناسب است و می‌تواند خیلی سریع دشمن را از پای در بیاورد. اگر بخواهید برای مسافت‌های دور از این سلاح استفاده کنید باید بدانید که اسلحهDesert Eagle  برای فواصل دور مناسب نیست.

توجه به عملکرد هر اسلحه می‌تواند باعث افزایش شانس پیروزی در مودهای مختلف شود. نحوه پیدا کردن اسلحهDesert Eagle  در مپ‌های مختلف چندان دشوار نبوده و نیازی به تمرین و تکرار دارد.

نتیجه گیری

برای موفقیت در بازی پابجی موبایل استفاده از اسلحه‌های گوناگون توصیه می‌شود. شما به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای برای این که بتوانید در بازی به موفقیت برسید، باید نحوه استفاده صحیح از اسلحه‌های بازی را یاد بگیرید. Desert Eagle به عنوان یکی از سلاح‌های بازی پابجی موبایل است که در مناطق مختلف یافت می‌شود. نحوه پیدا کردن اسلحه Desert Eagle کار دشواری نیست و شما می‌توانید با جستجوی در محیط بازی به سهولت به این اسلحه مخرب دست پیدا کنید.

بازیکنان بازی پابجی موبایل از قدرت تخریب کنندگی سلاح فوق آگاه هستند و می‌دانند که اسلحه Desert Eagle برای از بین بردن دشمنان در نبردهای نزدیک بسیار کاربردی است. اگر به نبردهای نزدیک علاقه‌مند هستید بهتر است از اسلحه مخرب Desert Eagle برای از بین بردن دشمنان خود استفاده کنید.

با دیگر آموزش ها ما در بخش آموزش بازی سایت ایموجو همراه باشید.

سارا رسولی

3 نظرات

  • پیدا کردن اسلحه Desert Eagle کار خیلی سختیه ینی چی دشوار نیست هر کاری میکنم نمیتونم بگیرمششش

  • اسلحه DesertEagleخیلی فوق العادس قدرتش فوله این اسلحه رو بگیرید میزنید همه رو نابود میکنید

  • اسلحه ی Desert Eagle خیلی در بازی پابجی تاثیر داره و امکان برد در بازی خیلی بیشتر میشود هنگامی که بازی خود را با این اسلحه ادامه دهید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *