AD

قهرمان جدید Demian Saga با قابلیت تله پورت

قهرمان جدید Demian Saga با قابلیت تله پورت
0 8

قهرمان جدید Demian Saga با قابلیت تله پورت به تازگی در یک آپدیت جدید توسط Haegin منتشر کرده است. این به روزرسانی، یک قهرمان کاملاً جدید را در کنار توسعه‌های خط داستانی و به‌روزرسانی برخی مکانیک‌های از پیش موجود به میدان می‌آورد. همچنین در کنار این بازی rpg ما لیستی از بهترین بازی های RPG را جمع اوری کرده ایم که می توانید با انها آشنا شوید.

Ratchet قهرمان جدید Demian Saga

Ratchet آخرین قهرمانی است که به لیست قهرمانان بازی Demian Saga پیوسته است. این سگ راکونی ممکن است در ابتدا بامزه به نظر برسد، اما هنگامی که در لباس روبات خود قرار می گیرد، برای مقابله با دشمن آماده است. Ratchet برای شروع عالی است زیرا از طریق اتک هایی از فاصله نزدیک به سمت دشمن، صدمات سنگینی وارد می کند.

مهارت های قهرمان جدید Demian Saga

Ratchet دارای مهارتی است که قبلاً دیده نشده بود، او می تواند به یک مکان مشخص تله پورت کند و میدان های الکتریکی عظیمی را آزاد کند که به چندین حریف در یک حرکت آسیب می رساند. این توانایی بیشتر به او شکست ناپذیری می دهد؛ پس از ایجاد میدان الکتریکی مقداری از HP خود را نیز بازیابی می کند.

بروز رسانی فصل جدید Demian Saga

علاوه بر این، این به‌روزرسانی دو فصل جدید را به Adventure Season Two ارائه می‌کند که بر اساس داستان‌های Demian Saga است. اکنون می توانید در فصل هشتم و نهم شرکت کنید. با تکمیل این ماموریت‌ها، دو اسکین جدید قهرمان در میان چندین ویژگی دیگر به شما پاداش می‌دهد.

در همین حال، سیستم Hero Dismission نیز در این پچ اصلاح شده است. شما می‌توانید قهرمانانی را که درجه‌های پایین‌تر دارند، از کار کنار بگذارید و می‌توانید در ازای دریافت Dismission Point درجه نرمال و درجه بالا، هر شخصیتی را که به آن نیاز ندارید رها کنید.

 

دانلود بازی Demian Saga برای اندروید از گوگل پلی

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.