AD

آموزش قدم به قدم حذف دوستان در پابجی موبایل (Pubg Mobile)

0 5,222

برخی از مواقع دوستانی که شما در پابجی موبایل پیدا کرده اید شروع به آزار و اذیت شما می کنند برای همین خیلی از بازیکن ها به دنبال این می باشند تا این افراد را از لیست دوستان خود در پابجی موبایل حذف کنند. مکانیک حذف و اضافه کردن دوستان در پابجی موبایل درست مانند فیس بوک می باشد، در کل لغو دوستی زمان زیادی را از شما نخواهد گرفت.

نحوه لغو دوستی در پابجی موبایل

خیلی ها به دنبال این می باشند که حذف کردن دوستان در PUBG Mobile چگونه است، ما نیز در این بخش از آموزش بازی پابجی سعی کردیم حذف دوستان در پابجی موبایل را به شما آموزش دهیم.

قرار گرفتن دوست در پابجی موبایل خیلی ساز و کار نزدیکی به فیس بوک دارد، اگر با فیس بوک کار کرده باشید آموزش حذف دوستان در پابجی موبایل برای شما آسان تر خواهد شد.

درست مانند فیس بوک، پابجی موبایل دارای یک مکانیکی است که هر بازیکن می تواند برای شخص دیگر در خواست دوستی بفرستد. حال اگر بازیکن دیگر این در خواست را ببیند و قبول کند تبدیل به یکی از دوستان این بازیکن خواهد شد، البته این موضوع متقابل است و هر دو به لیست دوستان هم می آیند.

نحوه حذف دوستان در بازی پابجی

به نظر من این فرهنگ خیلی خوب است و باعث شده است که بازی پابجی موبایل هیجان بیشتری داشته باشد، واقعا برای من سوال است که آیا کسی هست که از این که دوستان مختلفی را پیدا کند و با آن ها بازی کند بدش بیاید.

با این حال سازنده ها برای حذف دوستان در PUBG یک مکانیکی را قرار داده اند. شما از این موضوع می توانید زمانی استفاده کنید که توسط یک دوست مورد آزار و اذیت قرار گرفته اید، شما می توانید او را از لیست دوستانتان در پابجی موبایل حذف کنید و دیگر با او دوست نباشید.

این مطلب آموزشی هم برای شما مفید می باشد: آموزش گام به گام تنظیمات اسکوپ در پابجی موبایل

مراحل حذف دوستان در پابجی

پروسه حذف نیازمند زمان طولانی نیست و با صرف زمان کمی انجام می گیرد، تقریبا دو دقیقه طول می کشد. بیشتر بازیکن ها این را نمی دانند که می توانند دوست هایشان در پابجی موبایل را مسدود یا حذف کنند. این ویژگی به بازی اضافه شده است تا یک بازیکن بتواند از آزار و اذیت آنلاین و حمله سایبری جلوگیری کند.

قدم اول حذف دوستان در پابجی موبایل

روی تب دوستان در سمت چپ لابی اسکرین کلیک کنید. این عمل در عکس ها نشان  داده شده است. تنظمیات دوستان به شما اجازه می دهد که دوست جدید اضافخ کنید و با آن ها مبادله داشته باشید به طور مثال می توانید برای آن ها انرژی و سکه بفرستید.

قدم دوم حذف دوستان در PUBG Mobile

پس از این که در قدم اول تب friend را انتخاب کردید، روی گزینه Game friends کلیک کنید، آپشنی که در سمت راست صفحه نشان داده شده است. زمانی که شما این آپشن را انتخاب کنید، همه ی دوستان شما نشان داده خواهند شد. به سادگی شما می توانید روی گزینه حذف دوستان کلیک کنید و آن دوستی را که می خواهید حذف کنید.

قدم سوم حذف دوستان در پابجی

روی گزینه اوکی کلیک کنید. با انجام این کار ها دوستی که می خواستید حذف کنید از لیست دوستانتان در می آید. ممکن است راه های دیگری هم برای این کار وجود داشته باشد اما این ساده ترین روش حذف دوستان در پابجی موبایل می باشد.

امیدوارم که این آموزش به شما کمک کرده باشد. برای مشاهده مطالب آموزشی و کاربردی بیشتر بازی های موبایلی و آنلاین می توانید به سایت ایموجو مراجعه فرمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.