AD

Valve با Counter-Strike 2 با بازیکنان Mac و سیستم های 32 بیتی خداحافظی می کند

Counter-Strike 2
0 212

به نظر می رسد که Counter-Strike 2 شروع خوبی داشته است، اما چند هفته پس از عرضه این بازی، Valve تصمیمات بزرگی را اعلام کرده است که این تصمیمات فقط بر تعداد کمی از بازیکنان تأثیر می‌گذارند، اما با این وجود، این یک خط واقعی است که نشان‌دهنده جاه‌طلبی سازنده برای توسعه این بازی است.

در بیانیه Valve آمده است: Counter-Strike 2 بزرگترین جهش فنی در تاریخ CS را نشان می دهد و هدف ما ادامه توسعه Counter-Strike برای سال های آینده است. با پیشرفت فناوری، ما تصمیم دشواری برای توقف پشتیبانی برای سخت افزارهای قدیمی از جمله DirectX 9 و سیستم عامل های 32 بیتی گرفته ایم. همچنین ما دیگر از macOS پشتیبانی نخواهیم کرد.

این ممکن است تصمیم نسبتاً سختی به نظر برسد، اما همانطور که Valve در ادامه توضیح می‌دهد، همه این سیستم‌هایی که پشتیبانی خود را از دست می‌دهند کمتر از یک درصد از بازیکنان فعال CS:GO را شامل می شوند.

CS2 در آینده به طور انحصاری از ویندوز و لینوکس 64 بیتی پشتیبانی خواهد کرد. کسانی که قادر به راه‌اندازی CS2 نیستند، اکنون به آنچه توسعه‌دهنده آن را «نسخه قدیمی» CS:GO می‌نامد، دسترسی خواهند داشت، که تا 1 ژانویه 2024 پشتیبانی می‌شود و بازیکنانی که اخیراً وضعیت Prime را خریداری کرده‌اند، اگر خریدشان در بازه زمانی خاص از 22 مارس 2023 تا 27 سپتامبر 2023 (راه‌اندازی CS2) باشد، می‌توانند برای بازپرداخت درخواست دهند. بازپرداخت تا 1 دسامبر 2023 در دسترس است. از طرفی حساب‌های دارای ممنوعیت برای بازپرداخت واجد شرایط نیستند.

هنگامی که Valve پشتیبانی از این نسخه از CS:GO را در ژانویه آینده متوقف کند، بازی در دسترس باقی می‌ماند، اما به عملکردهای خاصی مانند دسترسی به موجودی‌ها هشدار می‌دهد که ممکن است کاهش یابد و/ یا از دست برود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.