AD

مقایسه سلاح M416 و M249 در پابجی موبایل

0 197

یکی از مهم ترین ترفندها در پابجی موبایل انتخاب یک سلاح مناسب می باشد، در این مقاله از رسانه بازی موبایل ایموجو ما می خواهیم مقایسه سلاح M416 و M249 در پابجی موبایل را ارائه دهیم تا شما یک انتخاب درست انجام دهید. هر دوی این سلاح ها مزیت های فراوانی دارند پس با ما باشید تا این مزیت ها را بررسی کنیم.

مقایسه سلاح M416 و M249 در پابجی موبایل (PUBG Mobile): کدام یک از سلاح های 5.56 میلی متری بهتر است؟

سلاح M249 در پابجی موبایل یک سلاح قدرتمند می باشد در حالی که سلاح M416 در پابجی موبایل یکی از سلاح های مورد علاقه بازیکن ها می باشد. در این پست میخواهیم مقایسه سلاح M416 و M249 در پابجی موبایل را انجام دهیم تا بفهمیم کدام یک از این سلاح ها بهتر است.

هر دوی این سلاح ها با استفاده از تیر 5.56 میلی متری کار می کنند، اما کاربرد این سلاح ها و امکانات آن ها متفاوت می باشد.

این مطلب آموزشی هم می تواند برای شما مفید باشد: آموزش سریع به دست آوردن اسکوپ x15 در پابجی موبایل

مقایسه سلاح M416 و M249 در پابجی موبایل: شلیک، قدرت آسیب و قدرت تیراندازی

سلاح M249 در پابجی موبایل یک مسلسل سبک است مه در بازی به راحتی از طریق airdrop ها به دست می آید. این سلاح یکی از قدرتمندترین سلاح ها است که در هر ضربه ۴۵ تا از HP دشمن کم می کند. علاوه بر این سرعت شلیک M249 در پابجی موبایل عالی است. بنابراین، این سلاح وحشی در هر ثانیه می تواند ضربه خوبی به دشمن وارد کند.

در همین حال، سلاح M416 در پابجی موبایل کمی کمتر از سلاح M249 جان کم می کند، این تعداد حدود ۴۱ عدد است. بنابراین به نظر می رسد که سلاح M416 در پابجی موبایل ضعیف تر از سلاح M249 می باشد. علاوه بر این ها سلاح M249 در پابجی موبایل ۱۰۰ گلوله در هر بار در خود جای می دهد اما سلاح M416 می تواند ۳۰ گلوله را در خود جای دهد. با این حال سلاح M416 در پابجی موبایل مزایای دیگری نیز دارد.

مقایسه سلاح M416 و M249 در پابجی موبایل: شلیک، قدرت آسیب و قدرت تیراندازی

مقایسه سلاح M416 و M249 در پابجی موبایل: سرعت بارگیری دوباره، محبوبیت و پایداری

از نظر پایداری و مدت زمان بارگیری مجدد، سلاح M416 در پابجی موبایل برنده می باشد. این اسلحه دارای حداکثر ۶ اسلات وصل شده می باشد تا از مقدار عقب رفتن اسلحه کم کند و باعث شود شما بهتر هدف گیری کنید و در نتیجه بهتر شلیک کنید. بنابراین این سلاح مورد علاقه بازیکن های مختلف پابجی موبایل می باشد، البته بیشتر مورد علاقه تازه وارد های پابجی موبایل می باشد. این سلاح AR فقط 2.1 ثانیه برای بارگیری مجدد یک mag از شما می گیرد. با افزایش سرعت mag، ظرفیت مهمات آن افزایش یافته و مدت زمان بارگیری مجدد کاهش می یابد.

مقایسه سلاح M416 و M249 در پابجی موبایل: سرعت بارگیری دوباره، محبوبیت و پایداری

در مقابل سلاح M249 در پابجی موبایل به 8.2 ثانیه زمان برای بارگیری یک mag کامل که از ۱۰۰ تیر تشکیل شده است نیاز دارد. علاوه بر این، این سلاح LMG فاقد اسلات اتصال برای مهمات، دسته ها و ابزار هایی که به شما در کم کردن قدرت ضربه کمک می کنند، است. بنابراین فقط می توانید برای نبرد راه دور از آن استفاده کنید.

مقایسه سلاح M416 و M249 در پابجی موبایل: سرعت بارگیری دوباره، محبوبیت و پایداری

علاوه بر این سلاح M416 در پابجی موبایل محبوب تر و همه کاره است. شما می توانید این سلاح را در به راحتی در تمام حالت های بازی و تمام نقشه های کلاسیک پیدا کنید. در نهایت نیز شما می توانید این سلاح را در نبرد های نزدیک و در برد های متوسط استفاده کنید.

برای آموزش ترفندهای بیشتر بازی پابجی موبایل می توانید به بخش ترفند بازی در سایت رسانه بازی موبایل ایموجو مراجعه کنید و از بازی خود نهایت لذت را ببرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.