AD

کلش آف کلنز جولای 2024: رویدادهای هفتگی، چالش‌ها و جوایز

رویدادهای کلش آف کلنز جولای 2024
0 7

 

در بازی کلش اف کلنز، هر هفته رویدادهای زیادی برگزار می‌شود که بازیکنان را علاقمند به این بازی نگه می‌دارد.و این بار در کلش آف کلنز جولای 2024 جوایز جذابی نیز ارائه خواهد شد. همچنین اگر هنوز با این بازی آشنایی ندارید می توانید مقاله نقد و بررسی بازی کلش اف کلنز را در رسانه بازی ایموجو مطالعه کنید.

 

بررسی اجمالی رویدادهای هفتگی جولای 2024 کلش آف کلنز

در این ماه، رویدادهای هفتگی از تم Clash Games پیروی می‌کنند. چند رویداد وجود دارد که هر ماه تکرار می‌شوند که عبارتند از Clan War Leagues و Raid Weekend. از این رو، در مورد این رویدادها به تفصیل توضیح نمی‌دهیم.

بقیه رویدادها در هر هفته به شرح زیر ارائه می‌شود.

 

هفته اول: 1 جولای تا 7 جولای

چالش‌های فصلی (Season Challenges)

چالش‌های فصلی در طول ماه ادامه خواهند داشت و شما می‌توانید با تکمیل آنها progress point‌های Gold Pass خود را کسب کنید.

 

هفته دوم: 8 جولای تا 14 جولای

هیچ چیز اضافه‌ای برای این هفته برنامه‌ریزی نشده است، اما این امکان وجود دارد که چالش‌ها یا رویدادهای جدید به صورت زنده اجرا شوند.

 

هفته سوم: 15  جولای تا 21 جولای

رویداد Streak

رویداد Streak که اخیراً به کلش آف کلنز اضافه شده است که یک بخش پاداش جدید را ارائه می‌کند که بازیکنان می‌توانند پس از تکمیل اتک‌های چند نفره از طریق آن پیشرفت کنند. به احتمال زیاد در اواسط جولای نمایش داده خواهد شد.

 

هفته چهارم: 22 تا 28 جولای

بازی‌های قبیله‌ای (Clan Games)

Clan Games جولای 2024 طبق معمول در تاریخ 22 جولای به مدت یک هفته تا 28 ژوئیه به صورت زنده برگزار می‌شود. جوایز و جزئیات در آینده مشخص خواهد شد.

 

هفته پنجم: 29 جولای تا 31 جولای

هیچ چیز اضافه‌ای برای این هفته برنامه‌ریزی نشده است، اما این امکان وجود دارد که چالش‌ها یا رویدادهای جدید به صورت زنده اجرا شوند. همچنین برای خرید جم بازی کلش اف کلنز میتوانید به سایت ایران موجو معتبرترین سایت خرید جم بازی در ایران مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.