AD

آموزش چیت در پابجی موبایل ( کاربردی و آسان )

0 1,224

بسیاری از مخاطبین بازی پابجی به دنبال جلو افتادن در بازی ویدیویی هستند. برای همین روش های متفاوت چیت در پابجی موبایل را امتحان می کنند. ما در این پست روش های چیت را برای شما ارائه کرده ایم. یکی از این چیت ها هک دیوار می باشند که کمک خیلی زیادی به شما خواهد کرد شما با استفاده از این هک می توانید مدت طولانی ای زنده بمانید. اگر دوست دارید در این زمینه به یکی از افراد حرفه ای تبدیل شوید، حتما این مطلب از مجله بازی ایموجو را مورد مطالعه قرار دهید.

آموزش چیت در پابجی موبایل (PUBG Mobile)

من می خواهم در مورد امکان پذیر بودن یا نبودن چیت در پابجی موبایل صحبت کنم. برای خیلی ها سوال است که آیا این امکان پذیر می باشد که آن ها به سادگی بتوانند چیت در پابجی موبایل را انجام دهند. خیلی ها به دنبال روش های گوناگون هک بازی پابجی موبایل نیز می باشند. بله باید بگویم که هک بازی پابجی موبایل امکان پذیر است و شما با دانستن چند نکته به سادگی می توانید چیت در پابجی موبایل را امتحان کنید. تقلب در این بازی با استفاده از حالت های مختلفی از قبیل aimbots، کمک های بهبود یافته هدف، تصاویر پس زمینه برای دیدن دشمنان از طریق دیوار، ماکرو ها و سایر برنامه های تقلب یا سرویس گیرندگان بازی اصلاح شده برای اندروید و iOS امکان پذیر است.

درست است که این ویژگی ها توسط یک هک در اختیار بازیکنان پابجی موبایل قرار می گیرد. با همه ی این احوال هیچ هک یا ابزار مولد آنلاین برای Battle  یا BP Points نا محدود، UC  بی نهایت، جعبه ها، آیتم ها، God Mode و غیره وجود ندارد. بازی پابجی موبایل یک بازی اکشن چند نفره آنلاین است و شما بر روی سرور های کمپانی Tencent Games بازی خواهید کرد که شما نمی توانید سرور ها را تغییر دهید.

نحوه چیت در پابجی موبایل (PUBG Mobile)

حالت های هک دیوار پابجی موبایل

یکی از هک های پر طرفدار می باشد که به سادگی قابل تشخیص نمی باشد. این هک به بازیکن اجازه می دهد که دشمن ها، آیتم ها، ماشین ها و آیتم های مهم بازی را ببیند. در کل هک خوبی می باشد زیرا به بازیکن ها اجازه می دهد داخل دیوار ها را ببینند، راحت تر بتوانند وسیله ها را غارت کنند، بازیکن های دیگر را پیدا کنند و از آن ها دوری کنند تا مدت زمان بیشتری زنده بمانند، بنابراین می توانند xp بیشتری کسب کنند. علاوه بر همه ی این ها جایزه های بهتری برای آن ها وجود دارد.

تقریبا همیشه هک دیوار در موبایل به صورت یک APK یا حالت iOS می آید. این به این معنی است که کد مشتری تغییر کرده است تا به طور پیش فرض دشمنان و آیتم ها را به شما نشان دهد. با همه ی این احوالات، در حال حاضر که همه چی وجود دارد. تعداد زیادی از برنامه نویسان به اندازه کافی مهارت ندارند که بتوانند هک دیوار پابجی موبایل را به صورت رایگان در اختیار شما قرار بدهند. با این حال اگر شما بتوانید چیت در پابجی موبایل یعنی هک دیوار پابجی موبایل را به دست بیاورید قطعا به شما خیلی کمک خواهد کرد. شما هم می توانید با این روش اسلحه های بیشتر به دست آورید و هم بیشتر زنده بمانید. شما با آموزش بازی پابجی موبایل می توانید به تمامی ترفندها و روش های بازی تسلط پیدا کنید و از بازی کردن لذت ببرید.

شما برای ما از یکی از اد کردن فرند در پابجی موبایل بنویسید

در این مطلب از سایت ایموجو شما را با آموزش کامل چیت در پابجی موبایل آشنا کردیم. اما توجه داشته باشید یی از بهترین راه های پیشرفت در بازی پابجی موبایل، خرید پول بازی پابجی می باشد. برای خرید پول بازی شما می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی جم ایران موجو اقدام نمایید و یک خرید ارزان و مطمئن را تجربه نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما میتوانید به مخاطبین سایت ایموجو کمک کند تا بهترین بازخورد را از این بازی به دست بیاورند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.