AD

لغو راه اندازی بازی Avatar Reckoning

لغو راه اندازی بازی Avatar Reckoning
0 588

استودیو Archosaur Games در پیامی از لغو راه اندازی بازی Avatar Reckoning خبر داد و شروع به تعدیل استراتژیک استودیو Archosaur Games  کرد.

با Avatar: Reckoning، با گرافیک خیره‌کننده، یک سفر گیمینگ خارق‌العاده را آغاز  می‌کنید. این بازی از یک روایت جذاب پرده برداری می‌کند و بازیکنان را ترغیب می‌کند با بخش SciOps RDA همکاری کنند و در اسرار دنیای بیگانگان تحقیق کنند.

این بازی در سبک تیر اندازی بهینه شده برای موبایل، تجربه رزمی هیجان انگیزی را که برای دستگاه‌های صفحه لمسی طراحی شده است، تضمین می‌کند. آواتار خود را شخصی سازی کنید، سلاح‌های قدرتمندی را تجهیز کنید و از بین کلاس‌های مختلف انتخاب کنید و حس منحصر به فردی را به ماجراجویی خود اضافه کنید. این بازی Pandora’s Perils را در ماموریت‌های انفرادی یا تیمی برای نبردهای co-op ارائه می‌دهد و نوید یک تجربه جذاب و پویا را در این قلمرو مجازی خیره‌کننده ممکن می‌سازد.

این بازی یک پروژه در مقیاس بزرگ است. اولین بار در سال 2022 نامش در کنار ناشر Level Infinite رونمایی شد، نسخه بتای بسته بازی در کانادا انجام شد و پس از آن یک نسخه دیگر در فیلیپین نیز انجام شد. اخیراً، سازندهAvatar: Reckoning  را برای پیش‌ثبت‌نام در چین باز کرده بود و همچنین تأیید کرد که این بازی در نیمه اول سال 2024 در چین منتشر خواهد شد.

استودیوArchosaur Games  مجموعه‌ای از تایتل‌های موفق از جمله Dragon Raja، Madtale، Noah’s Heart، Life Makeover  و موارد دیگر را در اختیار دارد و قرار بود آواتار بهتر از بقیه باشد. آواتار که به خاطر فیلم‌های پرفروش خود شناخته می‌شود و از آنجایی که هر دو فیلم آواتار در میان پردرآمدترین فیلم‌های تاریخ قرار گرفتند، این بازی آماده بود تا روی این موفقیت سرمایه‌گذاری کند و در موبایل موفق شود.

با دو سال توسعه، عقب کشیدن و صرف نظر کردن از چنین پروژه بلندپروازانه‌ای در واقع یک شوک است. بخشی از لغو این بازی را می‌توان به این موضوع نسبت داد کهTencent’s Level Infinite  دیگر قرار نبود Avatar: Reckoning را منتشر کند.

نگاهی به داده‌های AppMagic برای شرکت سازنده بازی Avatar: Reckoning، نشان می‌دهد که این شرکت نمودار ثابتی را حفظ کرده است، جایی که اوج آن را می‌توان به راه اندازی Dragon Raja نسبت داد. این شرکت تعداد دانلود مناسبی برای بازی‌های خود دارد، بنابراین دلیل این تصمیم ممکن است چیزی باشد که ما نمی‌توانیم توضیح دهیم.

دورنمای بازگشت بازی Avatar: Reckoning به مسیر در حال حاضر تاریک به نظر می‌رسد. تغییر چنین تصمیماتی دور از انتظار است و ممکن است به علاقه یک توسعه دهنده یا ناشر دیگری بستگی دارد که مایل به احیای مجدد این پروژه باشد. آینده Avatar: Reckoning همچنان نامشخص است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.