AD

جزئیات و زمان انتشار فصل 5 بازی Call Of Duty: Vanguard

0 1,203

کمپانی اکتیویژن به‌طور رسمی تاریخ دقیقی برای انتشار فصل 5 بازی Call Of Duty: Vanguard، اعلام نکرده است؛ اما با توجه به تعداد روز‌های باقی‌مانده از بتل پس، می‌توان انتظار داشت که فصل جدید وارزون، در تاریخ 24 آگوست 2022 ( ‌‌2 شهریور 1401) منتشر شود.

در فصل 5 بازی Call Of Duty: Vanguard شاهد چه چیزهایی خواهیم بود؟

پیش‌بینی شده است که در فصل جدید بازی کالاف دیوتی، سلاح‌ها، نقشه ها و محدوده های جغرافیایی بسیار پیشرفته‌تر شوند. همچنین بخش وارزون در فصل 5 کالاف دیوتی با تغییر خاصی همراه نخواهد بود؛ زیرا در به‌روز‌رسانی فصل 4، شاهد اضافه شدن یک نقشه جدید Fortune’s Keep در این بخش بودیم. علاوه بر این، در فصل 4، اغلب سلاح‌های بخش وارزون به‌روز‌رسانی شدند و حفظ تعادل و کنترل آن‌ها نیز، با کیفیت‌تر شد.

طرفداران این بازی، برای فصل 5 منتظر تغییرات پیشرفته‌تری نسبت به فصل 4 هستند. برای فصل جدیدبازی Call Of Duty: Vanguard، یک پیشتاز و نقشه جدید، علاوه‌ بر USS Texas 1945 و Desolation اضافه خواهد شد. نسخه‌ی بهبود یافته‌ی Shi No Numa، یک نقشه جدید بود که به فصل Warzone 4 اضافه شد و برای فصل 5 نیز، به احتمال زیاد، نقشه‌های دیگری در حال تکمیل هستند و به خط داستانی Dark Aether Vanguard، اضافه خواهند شد.

کمپانی اکتیویژن اعلام کرده است که جزییات 2 Warzone و mobile Warzone در دست بررسی است و احتمالا پس از انتشار بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در تاریخ 28 اکتبر 2022 (6‌ آبان 1401)، این دو بازی نیز منتشر خواهند شد. باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا، فصل 5، آخرین فصل بازی Call Of Duty: Vanguard و بخش وارزون است یا خیر؟

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.