AD

انتشار ریبوت بازی Alone In The Dark در سال 2022

0 1,022

در جریان رویداد شرکت THQ Nordic، خبر ساخت نسخه ریبوت بازی Alone In The Dark (تنها در تاریکی) منتشر شد. این بازی، در ژانر ترسناک و هیجان‌آور است که برای اولین بار، توسط شرکت اینفوگریمز تولید و به بازار عرضه شد. اولین نسخه‌ این بازی هیجان انگیز، در سال 1992 منتشر شد. پس از این نسخه، 5 عنوان دیگر از این مجموعه نیز، در سال‌های بعد منتشر شد. آخرین نسخه‌ی بازی Alone In The Dark به نام Alone in the Dark: Illumination، در سال 2015 برای پلتفرم ویندوز به بازار منتشر شد. طبق اخبار رسمی که از سازندگان بازی تنها در تاریکی، نسخه ریبوت این بازی، در سال 2022 منتشر خواهد شد که البته هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار آن مشخص نشده است.

وحشت در تاریکی و تلاش برای بقا و زنده ماندن، این بازی به خوبی به تصویر کشیده می‌شود و حالا، هواداران این تریلر جذاب، منتظر انتشار نسخه بازسازی شده آن  هستند.

تغییرات احتمالی نسخه ریبوت بازی Alone In The Dark نسبت به نسخه‌های قبلی

  • گیمر باید از منظر دو کاراکتر و شخصیت خاص، بازی را ادامه دهد؛ ادوارد کارنبی و امیلی هارتود، دو شخصیت اصلی بازی هستند که داستانهای متفاوتی دارند و شخص گیمر در شروع بازی باید انتخاب کند که در کدام نقش باشد.
  • تریلر بازی Alone In The Dark، تقریبا شبیه به حال و هوای داستان‌های وحشیانه‌ی آمریکای جنوبی در دهه 1920 است.
  • نسخه ریبوت بازی Alone In The Dark، بر روی Derceto Manor، تمرکز ویژه‌ای دارد و عمارت را به یک بیمارستان روانی برای ثروتمندان تبدیل کرده است و تلاش شخصیت‌های اصلی بازی، بر روی یافتن دلیل خودکشی صاحب عمارت متمرکز شده است.
  • بخش اصلی این داستان، بر روی مبارزه متمرکز شده است و گیمر در طول بازی از انواع اسلحه‌های خشنی که در بازی‌های دیگر سبک بقا مانند Resident Evil 4-5-6 دیده‌ایم، استفاده می‌کند.
  • بخش ترسناک “فضای مردگان” در این بازی نیز، به مرحله‌ای مبهم‌تر و وحشتناک‌تر تبدیل شده است و شما باید در کنار وحشتی که تحمل می‌کنید، با موجودات بیگانه بجنگید و گاهی نیز پنهان شوید یا فرار کنید و برای زنده ماندن به صورت دائم در تلاش باشید و امید خود را از دست ندهید.
  • بازی Alone In The Dark برای پلتفرم‌های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری X/S و رایانه های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد.

میکائیل هدبرگ، نویسنده بازی‌های SOMA و Amnesia، داستان Alone In The Dark را نوشته است. بر اساس پیش بینی ها، احتمالا عرضه این بازی، در اواخر سال 2022 یا اوایل سال 2023 خواهد بود.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.