AD

بازی کالاف دیوتی Board Game در Kickstarter عرضه شد

0 171

کمپین Kickstarter برای بازی کالاف دیوتی Call of Duty: The Board Game راه اندازی شد. در صورت تامین مالی، حضور بازی در سه ماهه چهارم سال 2024 پیش بینی می شود.

توسعه دهنده و سازنده Arcane Wonders کمپین خود را تا 22 آگوست اجرا می کند و امیدوار است حداقل 75000 دلار برای ادامه پروژه تضمین کند. Arcane Wonders  قبلا بازی هایی مانند Air، Land & Sea، Sheriff of Nottingham  و Mage Wars: Arena را عرضه کرده بود. توسعه‌دهنده همچنین موفقیت‌های قبلی را با Kickstarter داشته است و یک میلیون دلار برای  Foundations of Rome Expansion،Roads of Fortune  جمع‌آوری کرده است.

مانند بازی‌های ویدیویی، بازی کارتی کالاف دیوتی را می توان به عنوان یک تجربه رقابتی یا مشارکتی بازی کرد. بازیکنان کنترل اپراتورها را بر روی یک نقشه مسطح به دست می گیرند که بر استفاده هوشمندانه از تجهیزات و مهارت های انتخابی شما تاکید می کند، علاوه بر این زرادخانه ای از killstreak ها برای از بین بردن حریف شما وجود دارد. بازی پایه برای دو بازیکن طراحی شده است، اما می تواند تا چهار نفر را با ترکیب مجموعه های متعدد شامل شود.

بازی-کارتی-کالاف-دیوتی

پرداخت 49 دلاری به شما امکان می دهد به core game experience دسترسی پیدا کنید، که همراه با همه چیزهایی است که برای یک مسابقه 1v1 نیاز دارید. Arcane Wonders اشاره کرده است که این مجموعه مشابه چیزی است که از نسخه retail انتظار داریم، اما با کمی تخفیف. core box در دو نسخه موجود است، جعبه قرمز شامل مینیاتورهای از پیش نقاشی شده از Shepherd و Ghost برای استفاده در نقشه Shoothouse است، در حالی که جعبه آبی شامل Price و Makarov در نقشه Killhouse است.

آیتم های بونس اضافی نیز در سطوح بالاتر برای هر کسی که مایل به مشارکت در اهداف گسترده کمپین است در دسترس است. یک پرداخت 99 دلاری به شما امکان می‌دهد به نسخه collector بازی دسترسی داشته باشید که شامل محتوای جعبه قرمز و آبی است که همگی در یک جعبه قرار دارند. حتی شامل یک اسکین اسلحه انحصاری درون بازی برای Call of Duty: Warzone است.

بازی-کالاف-دیوتی-کارتی

اگر  249 دلار بپردازید، به بسته‌ لوکس دسترسی خواهید داشت، که علاوه بر شش جعبه اول، شامل همه چیزهایی است که با نسخه collector دریافت می‌کنید. همچنین نقشه های بیشتری دریافت خواهید کرد که به بازی اجازه می دهد تا حداکثر شش بازیکن را پشتیبانی کند.

حامیان همه سطوح همچنین می‌توانند برای اعلان‌ها ثبت‌نام کنند تا یک مینی تبلیغات  K-9 unit و killstreak را به همراه نسخه‌ای از بازی پس از عرضه دریافت کنند.

بازی-کالاف-دیوتی-کارتی

پیشنهاد نهایی 600 دلاری به ده پشتیبان محدود می شود؛ این ده نفرعلاوه بر همه چیزهایی که با بسته لوکس همراه است، این فرصت را خواهند داشت که با تیم طراحی کار کنند تا یک کارت سفارشی را به عنوان بخشی از محصول نهایی منتشر کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.