AD

تاریخ انتشار نسخه بتا بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 اعلام شد

0 211

 

با انتشار تریلر بازی Call of Duty: modern warfare 2 در Summer Game Fest، همه انتظار یک بازی جدید و البته سراسر اکشن دیگر از سوی کمپانی اکتیویژن را داشتند که البته تا حدودی هم این انتظارات با مشاهده گیم پلی این بازی برآورده شد. حالا در خبری جدیدتر از این بازی، دو کمپانی Activision  Blizzard و Infinity، اعلام کرده‌اند که نسخه بتا این بازی، از 16 سپتامبر برای کاربران کنسول و کامپیوتر که پیش از این، نسخه بتا را پیش خرید کرده بودند، در دسترس خواهد بود.

طبق اخبار اعلام شده از سوی این کمپانی، جزئیات مربوط به این بازی، یک روز پیش از عرضه نسخه بتا یعنی در تاریخ 15 سپتامبر 2022 منتشر خواهد شد. این جزئیات شامل اطلاعاتی در مورد بازی  Call of Duty: modern warfare 2، جزئیات به نسخه موبایلی WARZONE: Call of Duty و رونمایی کامل از بازی چند نفره modern warfare II خواهد بود.

برای کاربران پلی استیشن 4 یا پلی استیشن 5 که پیش از این، نسخه بتا را پیش خرید کرده‌اند، از 16 سپتامبر (25 شهریور) تا 20 سپتامبر (29 شهریور) دسترسی به این بازی امکان پذیر خواهد بود؛ همچنین برای سایر کاربران این دو کنسول، از 18 سپتامبر (27 شهریور) تا 20 سپتامبر (29 شهریور)، امکان تجربه این بازی هیجان انگیز وجود دارد.

 

دسترسی به نسخه بتا بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 برای عموم

طبق اعلام اکتیویژن، در هفته دوم انتشار بازی  Call of Duty: Modern Warfare 2، نسخه بتا برای کاربران ایکس باکس و کامپیوتر که نسخه پیش خرید را تهیه کرده‌اند، از ساعت 10 صبح 22 سپتامبر 2022 تا 26 سپتامبر (ساعت 21 و 30 دقیقه 31 شهریور تا 4 مهر) در دسترس خواهد بود و 2 روز پس از این تاریخ یعنی در 2 مهرماه نیز، این بازی برای همه کاربران کامپیوتر و ایکس باکس قابل تهیه خواهد بود. همچنین هر همین هفته نیز، قابلیت کراس پلی این بازی بر روی تمامی کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی فعال می‌شود.

نسخه‌ی بتای modern warfare، قرار است به صورت قوی‌تر و چندین نفره اجرا شود و تجربه‌ V6V با انواع نقشه‌های طراحی شده‌ی دقیق در اندازه‌های مختلف و تجربیاتی پیشرفته‌تر به همراه بهره مندی از زیبایی مناظر و ساز‌های فوق‌العاده، در این نسخه به تصویر کشیده خواهد شد.

 

 

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.