AD

بروز‌رسانی بازی Tekken 7 تا اواخر هفته‌ آینده

0 288

کمپانی Bandai Namco در جریان تورنمنت EVO، خبر به‌روز‌رسانی بازی Tekken 7 را اعلام کرد. به گفته وی، جزئیات این بروزرسانی در تاریخ 17 آگوست 2022 (۲۶‌ مرداد ۱۴۰۱) اعلام می شود که شامل تنظیمات ورژن جدید و تاکتیک‌هایی است که در این بروزرسانی به بازی اضافه خواهد شد.

بازی Tekken 7، تعادل بین یک بازی مبارزه‌ای مدرن و کلاسیک را به وضوح به تصویر می‌کشد، دنیای این بازی شامل ۳۶ کاراکتر و شخصیت مختلف است که با هر کدام آن‌ها می‌توانید یک بازی و تجربه‌ی هیجان‌انگیز کسب کنید. این بازی، در دو حالت آفلاین و آنلاین، امکان انجام حالت‌های مبارزاتی مختلف را برای گیمر فراهم می‌کند.

تا به امروز، تنها یک کلیپ کوتاه از بخش انتهایی بازی Tekken 1 برای این خبر منتشر شده است که در آن، کازویا، شخصیت  هیهاچی را از صخره پایین می اندازد و با یک لبخند رو به دوربین، همراهان و گیمر‌ها را برای دیدن بروزرسانی‌های جدید در این بازی مشتاق‌تر می کند.

هواداران و طرفداران این‌ بازی معتقدند که این یک تیزر، مقدماتی برای استارت Tekken 8 خواهد بود. بازی Tekken 7، در سال 2017 برای کنسول‌های PS4، Xbox One و کامپیوتر عرضه شد و با استقبال خوبی از سوی گیمرها نیز روبرو گردید و حالا، زمان مناسبی برای بروزرسانی‌های جدید و استارت پروژه Tekken 8 خواهد بود.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.