AD

بهترین تنظیمات بازی کال آف دیوتی موبایل

1 4,692

در این مقاله از رسانه بازی موبایل ایموجو قصد داریم شما را با بهترین تنظیمات بازی کال آف دیوتی موبایل آشنا سازیم. این بازی دارای یک گیم پلی روان است که مثل نسخه کامپیوتری آن کار می کند. این تنظیمات شامل موارد مختلفی می شود که در این مقاله به ترتیب به آن ها می پردازیم. مطمئن باشید وقتی از این تغییرات استفاده کنید، عملکرد بهتری پیدا خواهید کرد. پس با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

بنر بعد از x پاراگراف در هر مقاله

بهترین تنظیمات آف دیوتی موبایل: تنظیمات کنترل، Basic و حساسیت بازی

در پست قبلی در مورد بهترین تنظیمات حساسیت ژیروسکوپ کال آف دیوتی موبایل صحبت کردیم، اما اکنون می خواهیم در مورد بهترین تنظیمات کال آف دیوتی موبایل در مورد کنترل، Basic و تنظیمات حساسیت صحبت کنیم، شما مطمئن باشید ما در این جا بهترین تنظیمات Call of Duty Mobile را آورده ایم و اگر از آن ها استفاده کنید، به طور قطعی عملکرد شما در بازی فوق العاده خواهد شد.

این بازی در سال 2020 به 300 میلیون دانلود در سراسر جهان رسیده است. کال آف دیوتی یکی از محبوب ترین بازی های شوتر در اندروید و iOS است. ما بهترین Settings بازی کال آف دیوتی موبایل را در اختیار شما قرار داده ایم.

این بازی دارای یک زمین نبرد است که به بازیکن ها امکان می دهد شخصیت خود را درست مانند یک بازی شوتر بر روی کامپیوتر کنترل کنند. در حالی که تنظیمات پیش فرض در اکثر موارد کاملاً خوب است، اما بهترین تنظیم برای انجام یک بازی راحت منحصراً محسوب نمی شود.

بنابراین ما امروز می خواهیم بهترین تنظیمات کال آف دیوتی موبایل را که بهترین بازیکنان جهان از آن ها استفاده می کنند را با شما به اشتراک بگذاریم. در کل هدف ما این است که شما یک بازی خوب را تجربه کنید. این ویژگی ها شامل تنظیمات حساسیت، Basic و HUD هستند که با تغییرات در هر کدام از آن می توانید نوع جدیدی از بازی را تجربه کنید.

بهترین تنظیمات کال آف دیوتی موبایل در مورد کنترل

ابتدا می خواهیم بهترین تنظیمات مربوط به مکانیک کنترل را در بازی به شما نشان دهیم. در کل تنظیمات مربوط به کنترل دارای 2 حالت ساده و حالت پیشرفته می باشند.

حالت ساده: در این حالت زمانی که دشمن را هدف بگیرید، سلاح شما به طور خودکار شلیک می کند. در حالی که این واکنش به نظر می رسد به صورت خودکار انجام می شود، مدتی طول می کشد این کار انجام شود. اما در واقع به خاطر اتوماتیک بودن شلیک نیست که یک لحظه طول می کشد تا سلاح شلیک کند.

حالت پیشرفته: شما کنترل همه چیز را به دست خواهید گرفت. می توانید تنظیمات HUD خود را در این حالت سفارشی سازی کنید. شما می توانید هر دکمه مربوط به هر اسلحه را مشخص کنید، برای این کار می توانید به قسمت ADS بروید. ما توصیه می کنیم از تنظیم فقط برای های اسلحه مسلسل استفاده کنید تا بتوایند یک اسکوپ سریع داشته باشید.

در اینجا طرح HUD سفارشی iFerg، یکی از بهترین بازیکنان کال آف دیوتی موبایل در حال حاضر در جهان وجود دارد. این طرح 6 انگشتی است که بیشتر برای بازیکنانی که از تبلت استفاده می کنند مناسب است. در سمت راست صفحه، از انگشت شست برای سینه خیز رفتن و نیم خیز شدن استفاده می شود. انگشت اشاره بزرگ برای حرکت و دویدن استفاده می شود. انگشت میانی برای پرش و چاقو استفاده می شود.

در سمت چپ، از انگشت شست برای تیراندازی استفاده می‌شود. انگشت اشاره برای هدف گیری استفاده می شود. انگشت میانی برای هدف گیری و تعویض خشاب استفاده می شود.

تنظیمات بازی کال آف دیوتی موبایل
تنظیمات بازی کال آف دیوتی موبایل

بهترین تنظیمات Basic کال آف دیوتی موبایل

تنظیمات بعدی تنظیمات Basic است. شما باید Aim Assist، پرتاب سریع نارنجک، سریع دویدن، Joystick Auto-Sprint و Fixed R-Fire BTN را روشن کنید. آن ها گزینه هایی هستند که گیم پلی شما را نرم و طبیعتی تر می کنند.

ap to ADS بسیار خوب است زیرا شما مجبور نیستید همیشه انگشت خود را پایین ناه دارید و باعث شود که گاهی کلیک کردن را از دست بدهید. نمایش کلید شلیک سمت چپ در برخی موارد کمی انعطاف پذیری بیشتری ایجاد می کند. در حالت دویدن با سرعت زیاد یا حالت نیم خیز کلیک کنید، قطعاً گزینه های دیگر هم وجود دارد پس امتحان کنید. این نکته برای Settings بازی کال آف دیوتی موبایل بسیار مهم است.

در مورد ژیروسکوپ، واقعاً به اولویت شما بستگی دارد که بخواهید آن را فعال یا غیر فعال کنید. ما راهنمای دقیق تری برای تنظیمات ژیروسکوپ گذاشته ایم که در صورت تمایل می توانید آن را بخوانید.

تنظیمات بازی کال آف دیوتی موبایل
تنظیمات بازی کال آف دیوتی موبایل

تنظیمات بازی کال آف دیوتی موبایل درباره حساسیت

اکنون به مهم ترین تنظیمات Call of Duty Mobile یعنی حساسیت می پردازیم. در اینجا فقط نحوه استفاده کلی چگونگی تنظیم حساسیت در بازی وجود دارد. شما می توانید با خیال راحت آن را تنظیم کنید تا احساس راحت تری به شما دست بدهد.

حساسیت در حالت چند نفره کال آف دیوتی موبایل

در اینجا، شما می خواهید حالت چرخش خود را روی Fixed Speed تنظیم کنید تا بتوانید قسمت حافظه خود را تقویت کنید.

در اینجا تنظیمات حساسیت دوربین برای حالت چند نفره وجود دارد:

 •  حساسیت استاندارد: 60
 •  حساسیت ADS: 88
 •  حساسیت تاکتیک اسکوب: 120
 • حساسیت تک تیر انداز: 80

این موارد از بهترین تنظیمات حساسیت دوربین در حالت بتل رویال کال آف دیوتی موبایل می باشند.

بهترین تنظیمات کال آف دیوتی موبایل درباره حساسیت
بهترین تنظیمات کال آف دیوتی موبایل درباره حساسیت

در اینجا تنظیمات حساسیت دوربین برای حالت چند نفره در فری فایر وجود دارد:

 •  حساسیت حالت سوم شخص: 80
 •  حساسیت چرخش FPP: 65
 •  اپتیکز: 90
 •  حساسیت تاکتیک اسکوپ: 80
 •  سه اکس تاکتیکال اسکوپ: 60
 •  چهاراکس تاکتیکال اسکوپ: 50
 •  حساسیت اسکوپ تک تیر انداز:45

در این قسمت تنظیمات حساسیت شلیک برای حالت بتل رویال وجود دارد:

 •  حساسیت سوم شخص: 80
 •  حساسیت چرخش FPP: 65
 •  اپتیکز: 90
 • حساسیت تاکتیکال اسکوپ: 80
 •  سه اکس تاکتیکال اسکوپ: 60
 •  چهارکس تاکتیکال اسکوپ:50
 • حساسیت اسکوپ تک تیر انداز:45
تنظیمات حساسیت شلیک برای حالت بتل رویال
تنظیمات حساسیت شلیک برای حالت بتل رویال

تنظیمات بازی کال آف دیوتی موبایل: تنظیمات حساسیت وسایل نقلیه در حالت بتل رویال

اینجا شما باید خود را برای تنظیمات حساسیت وسایل نقلیه در حالت بتل قرار داده بدهید. چند روش برای کنترل وسیله نقلیه شما وجود دارد اما طرح بندی A ساده ترین روش برای استفاده است. امیدوارم که شما با خواندن مطالب بالا بتوانید بهترین Settings بازی کال آف دیوتی موبایل را تجربه کنید.

شما برای ما از تنظیمات بازی کال آف دیوتی موبایل بنویسید

تنظیمات بازی کال آف دیوتی موبایل را در این مطلب فرا گرفتید. شما می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما میتوانید به مخاطبین سایت ایموجو کمک کند تا بهترین بازخورد را از این بازی به دست بیاورند. اگر به مقاله های بیشتری در مورد بازی های بتل رویال علاقه دارید می توانید به بخس آموزش بازی سایت ایموجو را دنبال کنید.

بنر انتهای هر مقاله
1 نظر
 1. ماهر می گوید

  مالا من همونی که باهاش می دویی هی میاد کنار دستم چی کار کنم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.