AD

همه چیز درباره کلن در کالاف دیوتی موبایل

56 27,851

در مورد کلن در کالاف دیوتی موبایل سؤالات زیادی مطرح می‌شود. در واقع نوعی قبیله دربازی‌های ویدئویی است که برای نخستین ‌بار توسط شرکت سوپرسل روی بازی “کلش آف کلنز” مورد استفاده قرار گرفت. شما می‌توانید به‌واسطه حضور در کلن‌ها یا گروه‌های چندنفره در یک ایونت یا مأموریت‌های گروهی حضور پیدا کنید. یکی از اصلی‌ترین و کلیدی‌ترین مسائل در مورد کلن در کالاف دیوتی این است که می‌تواند باعث تعامل و پیشرفت سریع‌تر شما در فضای بازی شود.

 

محبوبیت بازی کالاف دیوتی

راهنمای کلن وار در کالاف دیوتی موبایل

کالاف دیوتی یک عرصه جدید در سری بازی‌های اکشن و سوم‌شخص نیست، اما توانسته در دنیای موبایل موفقیت‌های زیادی را به دست بیاورد. شرکت اکتیویژن به‌خوبی می‌داند که در حال حاضر دنیای بازی‌های موبایل تا چه حد جدی است. ازاین‌رو اهمیت ویژه‌ای برای آن قانع است.

Call of Duty به‌عنوان یک بازی برجسته و شناخته شده با اضافه‌کردن Clans، سیستم Modern Warfare و Warzone’s Regiment را گسترش داده است. با Clan، بازیکنان می‌توانند برای بازی با دوستان خود بنرهای XP دریافت کنند؛ بنابراین در اینجا نحوه ایجاد یا ملحق شدن به آن آورده شده است.

نبرد برای قلمرو و پیشرفت در لیگ یا همان کلن در بازی محبوب کال آف دیوتی در جنگ‌های قبیله‌ای، راهی جدید برای رقابت برای کسب افتخار و پاداش است. 

 

بیشتر بخوانید : +25 مپ معروف در بازی کالاف دیوتی موبایل

نحوه ساخت کلن در کالاف دیوتی موبایل

ایجاد و ساخت کلن در کالاف دیوتی موبایل

درصورتی‌که قصد ورود به دنیای کلن‌ها در بازی کالاف دیوتی موبایل را دارید لازم است که کمی با تنظیمات و نحوه ساخت آن آشنا شوید. در واقع شما می‌توانید پیش‌شرط‌هایی را تعیین کنید که کاربر با رعایت آن‌ها وارد کلن شما شود. کلن دارای بخش‌های مختلف برای گفتگو و همین‌طور ارسال داده خواهد بود. یکی از مهم‌ترین مزیت‌های استفاده از کلن‌ها این است که شما تجربه بازی مولتی پلیر را در کالاف دیوتی از زاویه‌ای متفاوت خواهید داشت.

پس از باز کردن قفل Clans در سطح 5، روی Clans در پایین صفحه اصلی و سپس روی Create Clan تپ کنید.

از منوی اصلی Call of Duty، دکمه Clan را در مرکز پایین صفحه فشار دهید. این شما را به منوی Clan می‌برد. در اینجا لیستی از قبیله‌هایی را می‌بینید که می‌توانید به آنها بپیوندید؛ اما می‌توانید روی دکمه Create Clan در سمت راست‌بالای صفحه کلیک کنید تا خودتان قبیله را بسازید.

تنظیمات کلن در کالاف دیوتی موبایل

اگر قصد ساخت کلن در کالاف دیوتی موبایل را دارید، لازم است که نخست در مورد تنظیمات آن بدانید. با این تنظیمات می‌توانید معین کنید که آیا هر کسی به‌راحتی وارد کلن شما شود یا خیر؟ پیش‌شرط خاصی برای او وجود دارد یا صرفاً می‌تواند با پاس‌کردن یک سری پیش‌شرط‌ها این کار را انجام دهد. همین‌طور می‌توانید بخواهید که یک درخواست ارسال کند و این درخواست به‌صورت اعلان در دیوایس شما به نمایش درمی‌آید.

هنگام ایجاد یک قبیله، گزینه‌های زیر را دارید:

 • Emblem 

روی فضای سمت چپ ضربه بزنید تا نمادهای قبیله موجود را ببینید. توجه داشته باشید که فقط می‌توانید از نمادهای قبیله موجود انتخاب کنید. شما نمی‌توانید نشان خود را آپلود کنید.

 • Clan Name 

 نامی را که می‌خواهید نماینده قبیله شما باشد انتخاب کنید.

 • Level Requirement 

شما می‌توانید به‌صورت اختیاری انتخاب کنید که حداقل سطح موردنیاز برای پیوستن به قبیله خود داشته باشید.

 • Preference

اگر می‌خواهید Clan شما حالت بازی ترجیحی داشته باشد، می‌توانید آن را در لیست کشویی حالت مورد علاقه انتخاب کنید. اگر ترجیحی ندارید، لیست کشویی را روی همه تنظیم کنید.

 • Restrictions

در اینجا، شما سه گزینه دارید:

 1. No Restrictions :‌ به همه اجازه می‌دهد تا زمانی که محدودیت سطح شما را برآورده می‌کنند، بپیوندند.
 2. Application Required :‌ به شما این اختیار را می‌دهد که هر یک از اعضای بالقوه Clan را تایید یا رد کنید. هر زمان که کسی بخواهد به قبیله شما بپیوندد، پیامی دریافت خواهید کرد.
 3.  Closed : قبیله شما را خصوصی می‌کند و فقط با دعوت‌نامه قابل پیوستن است.
 4. Recruitment Announcement : آهنگ را برای قبیله خود با پیام خوش آمد گویی برای اعضای جدید تنظیم کنید.

هنگامی که انتخاب‌های خود را انجام دادید، روی OK ضربه بزنید تا ایجاد قبیله خود به پایان برسد.

همیشه می‌توانید انتخاب‌های خود را در صفحه اصلی Clan خود تنظیم کنید. برای انجام این کار، روی نماد Clan ضربه بزنید تا ویرایشگر Clan خود را دوباره باز کنید. همچنین می‌توانید تنظیمات را در تب دعوت انجام دهید. در زیر این بخش یک فضای Clan Notice وجود دارد. در اینجا می‌توانید اعلامیه‌هایی ایجاد کنید یا سایر اطلاعات مرتبط را به قبیله خود ارائه دهید.

بخش Create Clan به شما این امکان را می‌دهد که نام قبیله خود را نام‌گذاری کنید. علاوه بر این، حالت ترجیحی قبیله را به‌صورت چندنفره، بتل رویال یا هر دو تنظیم می‌کنید. سپس می‌توانید برنامه‌های اعضای قبیله خود را به‌گونه‌ای تنظیم کنید که هیچ محدودیتی نداشته باشد.

برای ایجاد یک کلن در کالاف دیوتی موبایل باید 1500 اعتبار رایج در این بازی را هزینه ‌کرد. در واقع این راهی است که نشان می‌دهد شما به سطح خوبی از بازی رسیده‌اید. Credits سیستم ارزی منحصربه‌فرد Call of Duty Mobile است که ارزی جدا از COD Points بوده که می‌توانید در تمام بازی‌های Call of Duty خریداری کنید. اعتبارها به‌سادگی با انجام بازی و تکمیل چالش‌ها یا از طریق جوایز ورود روزانه و رویدادها به دست می‌آیند. اگر هنوز 1500 امتیاز برای ایجاد کلن در کالاف دیوتی موبایل ندارید فقط بازی را تا زمانی که ذخیره کافی داشته باشید ادامه دهید.

Clan Wars یک مسابقه هفتگی است که هر سه‌شنبه تنظیم و توسط سرورهای این بازی ریست می‌شود. اگر در اواسط هفته یک قبیله ایجاد کنید برای شرکت باید تا سه‌شنبه آینده صبر کنید.

 

نحوه عضویت در کلن در کالاف دیوتی موبایل

عضویت در کلن کالاف دیوتی موبایل

اگر نمی‌خواهید مبلغ 1500 امتیاز را بپردازید یا اصلاً برایتان اهمیتی ندارد که یک کلن داشته باشید و حوصله این کارها را ندارید، همیشه می‌توانید به یک قبیله از قبل موجود بپیوندید تا در جنگ قبیله‌ها شرکت کنید. دوباره با کلیک‌کردن روی دکمه Clan در مرکز پایین منوی اصلی در بازی کالاف دیوتی موبایل بدون توجه به سیستم‌عامل، این مورد در گزینه‌ها در دسترس شما خواهد بود. 

این گزینه، شما را به منوی Clan می‌برد که به شما امکان می‌دهد لیستی از قبیله‌های فعال را که به دنبال اعضای جدید هستند مشاهده کنید. می‌توانید نام هر قبیله، تعداد اعضا، حالت ترجیحی آنها و میزان فعال‌بودن آنها برای فصل جاری را مشاهده کنید. روی قبیله‌ای که می‌خواهید به آن بپیوندید کلیک کنید و سپس روی Join یا Apply در گوشه سمت راست پایین صفحه کلیک کنید.

Clan Wars یک مسابقه هفتگی است که هر سه‌شنبه ریست می‌شود و برای بازی Clan Wars باید در آن زمان در یک قبیله باشید. اگر در اواسط هفته به یک قبیله ملحق شدید باید تا سه‌شنبه آینده صبر کنید تا با قبیله جدید خود شرکت کنید.

شرکت در کلن وار کالاف دیوتی موبایل چه امتیازاتی دارد؟

امتیازات شرکت در کلن کالاف دیوتی

بخش مهم و جذاب دیگر در کلن در کالاف دیوتی موبایل این است که شما می‌توانید وارد یک کلن شده و با دیگران به مبارزه بپردازید. امتیازاتی که دریافت می‌کنید به‌ مراتب بیشتر است. ازاین‌رو اگر به‌تازگی به نقطه قدرت رسیده‌اید پیشنهاد می‌کنیم که هر چه سریع‌تر وارد یک قبیله یا کلن در بازی شوید.

هر هفته، کلن شما در بازی کالاف دیوتی موبایل با پنج کلن دیگر که برای کنترل نقشه جنگ قبیله‌ای رقابت می‌کنند روبرو می‌شود. در طول هر رویداد جنگ قبیله‌ای شش‌روزه، گره‌های چالشی مختلفی روی نقشه ظاهر می‌شوند که اساساً فقط وظایف زمان‌بندی‌شده‌ای هستند که در اختیار قبیله‌های رقیب قرار می‌گیرند.

همه بخش‌های چالش در روز اول هفته چالش جدید در دسترس نخواهند بود؛ اما حداقل 3 بخش در هر روز در دسترس خواهند بود. یک چالش فعال را انتخاب کنید و وظیفه تعیین شده را انجام دهید. چالش‌های موجود در بخش کلن در بازی کالاف دیوتی موبایل ممکن است شامل بازی در یک حالت خاص، گرفتن تعداد مشخصی از کشتن یا استفاده از سلاح‌های خاص باشد. با انجام‌ وظیفه‌های محول شده در بازی، امتیازهای Clan را برای قبیله خود کسب می‌کنید.

همچنین شایان به ذکر است که گره‌هایی که در اواخر هفته فعال می‌شوند ارزش امتیازهای Clan بیشتری نسبت به گره‌های موجود در ابتدای هفته دارند؛ بنابراین حتی اگر قبیله شما شروع آهسته‌ای برای هفته داشته باشد همچنان می‌توانید در پایان هفته امتیازهای مناسبی را جمع‌آوری کنید.

بازیکنان می‌توانند برای امتیازات خود در بخش چالش‌های موجود در بازی کالاف دیوتی در قسمت کلن، پاداش‌های اضافی دریافت کنند:

 • 20% پاداش برای انجام مسابقات با حداقل یک عضو قبیله دیگر
 • 20% پاداش برای خرید پاس نبرد
 • اگر رهبر قبیله یک گره خاص را به‌عنوان هدف اصلی انتخاب کند 30٪ پاداش در اختیارشان قرار می‌گیرد
 • 200٪ پاداش برای سه مسابقه اولی که هر روز برای Clan Wars انجام می‌دهید
 • این پاداش‌ها به مجموع امتیازهای گره‌ای که بازیکن از هر بازی به دست می‌آورد اضافه می‌شود.

طول مدت‌زمان هر کدام از بخش‌های چالش هر نقشه از 24 ساعت تا 3 روز متغیر است. قبیله‌ای که بیشترین امتیاز را در پایان محدودیت زمانی داشته باشد گره را برنده خواهد شد. هنگامی که یک گره به پایان می‌رسد امتیازهای Clan را بر اساس کلن‌های دارای عملکرد برتر اعطا می‌کند.

 

فصل‌های لیگ و جوایز هفتگی در کلن

هر تورنمنت جنگ قبیله‌ای بخشی از فصل هشت‌هفته‌ای لیگ بزرگ‌تر است (در پایان فصل 5 به پایان می‌رسد). عملکرد شما در هر جنگ قبیله‌ای شش‌روزه، قرارگرفتن شما در لیگ هفته آینده را تعیین می‌کند.

با جمع‌آوری جوایز کسب شده بر اساس جایگاه نهایی شما در مسابقات هر هفته به‌اضافه تعداد گره‌هایی که قبیله شما در آنها اول قرار می‌گیرد در رتبه‌های تازه‌کار، کهنه سرباز، نخبه، حرفه‌ای، استاد و افسانه‌ای پیشرفت کنید. شانس حضور در لیگ بعدی برای جنگ قبیله‌ای هفته بعد. در تلاش‌های قبیله خود برای کسب جوایز هفتگی بر اساس لیگ فعلی که در آن هستید به‌علاوه سهم هفتگی Clan War مشارکت کنید. جوایز فصلی در پایان فصل اهدا خواهد شد.

پس از اولین جنگ قبیله، قبیله‌ها با تعداد مشابهی از اعضای قبیله و تروفی‌ها در برابر سایر قبیله‌ها قرار می‌گیرند.

 

منظور از فصل در لیگ‌های کلن در کالاف دیوتی موبایل چیست؟

هر تورنمنت Clan Wars بخشی از فصل بزرگ‌تر لیگ است که می‌تواند هشت هفته یا بیشتر طول بکشد. عملکرد قبیله شما در هر جنگ قبیله‌ای شش‌روزه، قرار گرفتن این قبیله را در لیگ برای جنگ هفته آینده تعیین می‌کند.

در فصل‌ها یا همان سیزن های کالاف دیوتی در کلن نسخه موبایل، شما با چالش‌های ریزودرشت زیادی مواجه می‌شوید که بسیار هم هیجان‌انگیز هستند. یکی از مهم‌ترین مسائلی که باعث می‌شود کلن‌ها هر روز در این سبک بازی‌ها محبوب شوند، امکان حضور در مجامعی است که در نهایت هم می‌توانید از تجربیات آنها در زمینه بازی و گیم پلی استفاده کنید و هم در بسیاری از بخش‌های دیگر. از یک‌روی دیگر، پیشنهاد می‌کنیم که خیلی زود وارد کلن‌ها شوید. دنیای بازی تک‌نفره در کالاف دیوتی موبایل، خوب پیش نمی‌رود و معمولاً شما برای جمع‌آوری امتیاز باید مدت‌زمان زیادی صرف کنید.

فصل‌های لیگ و جوایز هفتگی در کلن

پیشرفت در رتبه‌ها: Rookie, Veteran, Elite, Pro, Master و همین‌طور افسانه‌ای یا همان لجند با کسب یک امتیاز نفیس است که بر اساس جایگاه نهایی شما در مسابقات هر هفته به‌اضافه تعداد گره‌هایی که قبیله شما در آنها اول قرار می‌گیرند به شما تعلق می‌گیرد. شانس شما برای ورود به لیگ بالاتر برای جنگ هفته بعد راه اصلی در کلن در کالاف دیوتی موبایل به‌حساب می‌آید.

 

امتیازات و جوایز در کلن COD موبایل

امتیازات و جوایز در کلن COD موبایل

یکی دیگر از مزیت‌هایی که در کلن در کالاف دیوتی موبایل وجود دارد، امتیازات و جوایز بیشتر است. مشارکت در تلاش‌های کلن شما، بر اساس لیگ فعلی که در آن هستید و سهم هفتگی‌تان در Clan Wars، پاداش‌های هفتگی برای شما به همراه خواهد داشت.

این جوایز، ارزهای کلن یا قبیله‌ای نامیده می‌شوند و از این ارز می‌توان برای خرید آیتم‌های منحصر به‌ فردی مانند اسکین‌های کالاف دیوتی موبایل و نقشه‌ها و انواع سلاح از فروشگاه Clan Wars استفاده کرد. جوایز هر هفته به هر یک از اعضای قبیله یک مقدار پایه 1000 ارز قبیله برای یک قبیله تازه‌کار و 5000 برای یک قبیله ردیف افسانه‌ای می‌دهد. جوایز فصلی نیز در پایان هر فصل اهدا خواهد شد.

اگر به‌تازگی با Call of Duty Mobile شروع کرده‌اید، حتماً راهنمای Gunsmith ما را نیز بررسی کنید تا یاد بگیرید چگونه می‌توانید بارگذاری سلاح‌های خود را به بهترین شکل شخصی‌سازی کنید. ما همچنین توصیه‌هایی برای بهترین کلاس‌ها در حالت بتل رویال ارائه می‌دهیم.

پله آخر: هوشمند حرکت کنید!

حالا و در قسمت پایانی بررسی جامع کلن در کالاف دیوتی موبایل، با ما همراه باشید تا رازهایی را در این زمینه برملا کنیم.

در ادامه با چند نکته کلیدی در مورد بازی کالاف دیوتی موبایل و بخش کلن آن آشنا خواهیم شد که اساساً شما را در این مسیر حرفه‌ای‌تر، دقیق‌تر و بهتر می‌کند. پیشنهاد ما این است که خیلی زود وارد جریان کلن‌ها در بازی شوید و روبه‌جلو حرکت کنید.

مزیت Battle Pass را جدی بگیرد

دارندگان Battle Pass امتیاز بیشتری برای تکمیل وظایف و همچنین دسترسی به تمام 50 ردیف پاداش‌های Battle Pass کسب می‌کنند.

ضرایب پاداش خود را به حداکثر برسانید

وقتی فقط چند مسابقه بازی کرده باشید، ضریب پاداش شما به بالاترین حد خود می‌رسد. حتی اعضای پرمشغله قبیله که می‌توانند فقط چند مسابقه در روز انجام دهند، با مشارکت اندکی در هر 24 ساعت، کمک زیادی به قبیله خود خواهند کرد. با تشکیل یک مهمانی با حداقل یک عضو قبیله دیگر، امتیاز بیشتری کسب کنید، و امتیاز کسب شده خود را در هنگام تکمیل وظایف با هم 20 درصد افزایش دهید.

 

در پایان به عقب برگرد!

چالش‌هایی که در اواخر هفته باز می‌شوند، ارزش امتیازهای Clan بیشتری نسبت به گره‌های موجود در ابتدای هفته دارند. اگر به تقویت نیاز دارید، با دوستان خود وارد  مبارزه‌های هیجان‌انگیز شده و برای کسب امتیاز مسیر را ادامه دهید، زیرا این چالش‌های ارزشمندتر برای گرفتن امتیاز در دسترس هستند.

اگر شما هم تجربه ای درباره کالاف دیوتی دارید، در بخش نظرات emojo با ما به اشتراک بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

56 نظرات
 1. عرب می گوید

  سلام وقتتون بخیر سیستم عامل من پوشه ی obbنداره چیکار کنم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر در پوشه Android یک پوشه جدید ایجاد کرده و نام آن را obb بگذارید. سپس فایل دیتا را درون آن کپی کنید.

 2. حسین ابادی می گوید

  سلام وقت بخیر بنده تازه بازی کالاف دیوتی رو نصب کردم بی زحمت ممنون میشم بگید کلن ینی چی ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر کلن در کالاف دیوتی همانند سایر بازی ها به منظور ایجاد شدن حس دوستی و رقابت بین اعضا ایجاد شده است. در این حالت شما می توانید به کمک دوستان خود، در مسابقات و چالش های گروهی شرکت کنید و با کسب افتخار، رتبه خود را در بین گروه های موجود در جهان افزایش دهید. کلن ها به گونه ای ساخته شده اند که امکان کنترل کردن کامل آن را به شما می دهد. همچنین با زدن یک کلن می توانید دوستان خود را در هر بازی به تیم خود دعوت کنید تا بتوانید به صورت حرفه ای بازی کنید.

 3. حسین ابادی می گوید

  سلام خسته نباشین یه سوال داشتم کلن تو بازی کالاف چه اهمیتی داره ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر برای داشتن یک کلن موفق، داشتن دوستان فعال اهمیت زیادی دارد و به همین دلیل می توانید با همکاری دوستان خود، همیشه عضوگیری کنید و با این روش تیم خود را مشهور کنید. همچنین در برخی از شرایط و تورنومنت ها، شما به کمک یاران کلن خود می توانید در مسابقات اصلی بازی های بتل رویال نیز شرکت کنید. در بخش کلن، شما با باز کردن اچیومنت های مختلف، می توانید لقب های مختلفی را کسب کنید و گروه خود را آماده مبارزات بیشتری کنید.

 4. مسیحا حسینی می گوید

  سلام وقتتون بخیر مزایای استفاده از کلن در کالاف دیوتی
  چیه ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر استفاده از چالش ها و حالت های گروهی است. شما در قالب یک کلن می توانید از هم تیمی های خود در مواقع خاص در بازی کمک بگیرید. همچنین به گفته سازنده این بازی، یک مد جدید به نام Clan Wars نیز به بازی اضافه شده است و شما می توانید با هم تیمی های خود به صورت هفتگی در این چالش شرکت کنید. به دلیل بن شدن تعداد زیادی پلیر در این بازی به خاطر استفاده از چیت یا شبیه ساز رایانه ای، این مد می تواند تا حدودی علاقه مندان به این بازی را خوشحال کند.در این حالت شما باید با کلن های دیگر حاضر در این بازی به رقابت بپردازید و برای کسب افتخار خود تلاش کنید. در این حالت شما در قالب تیم های مختلفی که شما آنها را انتخاب خواهید کرد، باید تلاش کنید در مسابقات اول شوید و با کسب امتیاز آخر هر هفته جایزه خود را دریافت کنید. این موضوع بسیار جذاب به نظر می رسد و اهمیت کلن در کالاف دیوتی را نشان می دهد. اکنون داشتن کلن در این بازی به معنای توانایی رقابت در مسابقات هفتگی بسیار جذاب است که شما می توانید آن را با دوستان خود تجربه کنید. این بخش تنها با داشتن کلن برای شما فعال می شود و می توانید با اضافه کردن دوستان خود به یک گروه در این مسابقات حضور پیدا کنید.

 5. علی اکبر می گوید

  سلام وقتتون بخیر کلن چه جوایزی داره ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر با شرکت در مسابقات و چالش های هفتگی که در بخش کلن در کالاف دیوتی قرار گرفته است شما باید در قالب گروه های مختلف با دیگر تیم ها مسابقه دهید و در آخر هر هفته با دریافت اکس پی از بخش نوار پیشرفت چالش های خود، می توانید جوایز زیادی را کسب کنید.

 6. میلاد هاشمی نژاد می گوید

  سلام خسته نباشید فواید کلن در کالاف
  چیه؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقتت بخیر داشتن کلن سبب کسب جوایز زیادی می شود. بخشی از بتل پس ارائه شده در این نسخه در بخش گروهی نیز قرار دارد و شما با انجام دادن ماموریت های آن می توانید از جوایز بیشتری برخوردار باشید. اهمیت کلن در کالاف دیوتی بسیار زیاد است و سبب می شود تا شما با جمع آوری دوستان خود، بهترین افراد را در تیم و کلن خود داشته باشید و به مبارزه گروهی با دیگر افراد بپردازید. این آپدیت جدید هفته پیش با تم بتل پس غرب وحشی عرضه شده است و اکنون افراد می توانند با دعوت کردن دوستان خود به گروه یا دریافت درخواست نامه، اجازه ورود افراد به کلن را بدهند و با این روش افراد فعال را برای گروه های خود انتخاب کنند.

 7. مهتاب سرابی می گوید

  سلام وقت بخیر منظور از فصل در لیگ‌های کلن در کالاف دیوتی موبایل چیست؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر هر تورنمنت Clan Wars بخشی از فصل بزرگ‌تر لیگ است که می‌تواند هشت هفته یا بیشتر طول بکشد. عملکرد قبیله شما در هر جنگ قبیله‌ای شش‌روزه، قرار گرفتن این قبیله را در لیگ برای جنگ هفته آینده تعیین می‌کند.
   در فصل‌ها یا همان سیزن های کالاف دیوتی در کلن نسخه موبایل، شما با چالش‌های ریزودرشت زیادی مواجه می‌شوید که بسیار هم هیجان‌انگیز هستند. یکی از مهم‌ترین مسائلی که باعث می‌شود کلن‌ها هر روز در این سبک بازی‌ها محبوب شوند، امکان حضور در مجامعی است که در نهایت هم می‌توانید از تجربیات آنها در زمینه بازی و گیم پلی استفاده کنید و هم در بسیاری از بخش‌های دیگر. از یک‌روی دیگر، پیشنهاد می‌کنیم که خیلی زود وارد کلن‌ها شوید. دنیای بازی تک‌نفره در کالاف دیوتی موبایل، خوب پیش نمی‌رود و معمولاً شما برای جمع‌آوری امتیاز باید مدت‌زمان زیادی صرف کنید

 8. میلاد راستا می گوید

  سلام داداش بتل پس چه سودی داره ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر دارندگان Battle Pass امتیاز بیشتری برای تکمیل وظایف و همچنین دسترسی به تمام 50 ردیف پاداش‌های Battle Pass کسب می‌کنند.

 9. متین کریمی می گوید

  سلام وقت بخیر ببخشید کالاف تازه نصب کردم بتل پس چیه توضیح بدین ممنون میشم ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر بازی کال آف دیوتی با شروع هر فصل بازی جوایزی در ۵۰ ردیف (تییر) ارائه میکند. با افزایش امتیاز خود میتوانید یکی یکی این ردیف جوایز را باز کنید . با خرید سی پی از سایت ایران موجو از بازی لذت ببرید.

 10. مهرنوش می گوید

  سلام عزیز خسته نباشی پریمیوم پس چیه؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر پریمیوم پس نوعی بلیط ویژه برای دریافت جوایز بتل ویژه بتل پس می باشد. همان طور که میدانید در بخش بتل پس بازی قسمتی از جوایز قفل است و تنها با خرید پریمیوم پس یا پریمیوم پس پلاس میتوانید به جوایز این بخش دسترسی پیدا کنید .با گذراندن هر ردیف بعد از ردیف ۵۰ نیز یک اپیک باکس دریافت میکنید.

 11. امیر محمد ابرسجی می گوید

  سلام خسته نباشید پریمیوم پس کال اف دیوتی چه قدر اعتبار داره؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر مقدار اعتبار پریمیوم پس به زمانی که شما خریداری می کنید بستگی دارد !پس با این وجود بین یک ماه تا ۱ روز می تواند اعتبار داشته باشد. پریموم پس در انتهای هر فصل باطل می شود و شما باید برای آینده مجددا پریمیوم پس خریداری کنید.

 12. ممدشون می گوید

  سلام ببخشید پریمیوم پس چی هستش میشه توضیح بدی؟پریمیوم پس پلاس چیه ؟ تفاوتشون چیه ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر پریمیوم پس و پریموم پس پلاس دو تفاوت دارند . یک اینکه با خرید پریموم پس پلاس ، ۱۴ ردیف اول جوایز باز می شود .بدیهی است که اگر مثلا اگر ۵ ردیف (تییر) اول جوایز را قبل از خرید پریموم پس پلاس باز کرده باشیم ۱۴ ردیف بعدی برای ما باز می شود !البته اگر همین ۱۴ ردیف (تییر) را بخواهید از شاپ بخرید تقریبا ۱۴۲۵ سی پی پای شما آب می خورد (حدود ۱٫۵ برابر قیمت پریمیوم پس پلاس)با این حساب خرید پریموم پس پلاس به صرفه تر از خرید تییر یا همان ردیف جوایز است !اما اگر تایم مناسبی را به بازی اختصاص می دهید و معمولا در اواخر فصل ۵۰ ردیف جوایز را باز میکنید پیشنهاد میکنیم که پریمیوم پس ساده را تهیه کنید .

 13. حمیده شوشتری می گوید

  سلام معنی تییر چیه ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر به هر ردیف از جوایز تییر (Tier) می گویند .

 14. سالار می گوید

  سلام وقت بخیر میگم که این جوایز پریموم پس بعد از اتمام فصل ناپدید می شن؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر جوایزی که موفق به دریافت اونا شدید باقی خواهند ماند اما در ابتدای فصل بعد تمام امتیاز بتل پس شما صفر شده و جوایز جدیدی نیز اضافه میشود.

 15. حامد می گوید

  سلام خوبی پریمیوم پس جایزه داره ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر بله هر فصل جوایز پریموم پس متفاوت است

 16. شیخ ویسی می گوید

  سلام چه زمانی باید پریمیوم پس بخریم ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر توصیه ما برای خرید پریمیوم پس کال اف دیوتی ابتدای فصل است .چرا که با خرید پریمیوم پس ۲۵ درصد امتیاز بیشتری از نبرد ها دریافت میکنید و این باعث پیشرفت سریع تر شما میشود .

 17. رحیم می گوید

  سلام اگر بتل پس بگیرم برای سیزن بعد همان سی پی ها را می‌دهد؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر جوایزی که موفق به دریافت اونا شدید باقی خواهند ماند اما در ابتدای فصل بعد تمام امتیاز بتل پس شما صفر شده و جوایز جدیدی نیز اضافه میشود.

 18. مینا می گوید

  سلام افر و بتل پس را دقیق توضیح دهید؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر بتل پس قسمتی از بازی است که با شروع هر فصل بازی جوایزی در ۵۰ ردیف (تییر) ارائه میکند. با افزایش امتیاز خود میتوانید یکی یکی این ردیف جوایز را باز کنید . افر های بازی هم شامل دو نوع آفرهای عادی وآفرهای خاص و مناسبتی است آفرهای عادی کالاف دیوتی موبایل شامل آفرهایی می‌شوند که طول فصل در فروشگاه بازی موجود هستند. افرهای مناسبتی اکثرا به بهانه مناسبت یا رویدادی خاص به شما پیشنهاد می‌شوند.این آفرها آفرهای BIG DEAL (آفرهای بیگ دیل) نام دارند و عموما در قیمت‌های ۱، ۳،۲، ۵، ۷، ۸ ، ۱۰ و ۲۰ دلاری ارائه می‌شوند.

 19. جلال می گوید

  سلام وقت بخیر چطوری میشه بتل پس بخریم کامل توضیح بدید ممنون میشم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر پریمیوم پس نوعی بلیط ویژه برای دریافت جوایز بتل ویژه بتل پس می باشد. همان طور که میدانید در بخش بتل پس بازی قسمتی از جوایز قفل است و تنها با خرید پریمیوم پس یا پریمیوم پس پلاس میتوانید به جوایز این بخش دسترسی پیدا کنید .

 20. هورا می گوید

  من چطور بفهمم اول فصله یا اخر فصل ک بتل بخرم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر تعداد روز باقیمانده رو در بالای صفحه بتل پس مشاهده کنید

 21. عادل می گوید

  سلام چه زمانی باید پریمیوم پس بخریم ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر توصیه ما برای خرید پریمیوم پس کال اف دیوتی ابتدای فصل است .چرا که با خرید پریمیوم پس ۲۵ درصد امتیاز بیشتری از نبرد ها دریافت میکنید و این باعث پیشرفت سریع تر شما میشود .علاوه بر این با استفاده از جوایزی که پریمیوم پس در اختیار شما میگذارد میتوانید در نبرد ها با قدرت بیشتری ظاهر شوید .البته در صورتی که نمی دانید که بتوانید تا پایان فصل تمام جوایز را بگیرید میتوانید ابتدا ۵۰ ردیف جوایز را باز کنید و سپس اقدام به خرید بتل پس کنید .

 22. صفاری می گوید

  سلام وقتتون بخیر باشه لطفا بهم بگید که چه جوری جوایز پریمیوم پس کال اف دیوتی رو بگیرم ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر بعد از رسیدن به هر ردیف از جوایز به صورت خودکار جوایز را دریافت می کنید .

 23. هانیه می گوید

  سلام داداش خرید پریمیوم پس کالاف به صرفس ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر با توجه به قیمت مناسب پریمیوم پس و پریمیوم پس پلاس خرید این دو بلیط بسیار ارزنده خواهد بود .در صورتی که بتوانید تمام ۵۰ ردیف جوایز را تکمیل کنید تعداد ۳۶۰ CP در بین جوایز به شما تعلق می گیرد.در صورتی که CP های دریافتی را مصرف نکنید می توانید فصل بعد نیز پریمیوم پس تهیه کنید .

 24. محدثه عباسی می گوید

  سلام وقت بخیر بعد تموم شدن فصل این جایزه های پریموم پس از بین میرن ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر جوایزی که موفق به دریافت اونا شدید باقی خواهند ماند اما در ابتدای فصل بعد تمام امتیاز بتل پس شما صفر شده و جوایز جدیدی نیز اضافه میشود.

 25. فاطمی می گوید

  سلام ببخشید اگه فیسبوک یه اکانت دیس بشه یعنی دیگه نمیشه از طریق فیس بوک رمز و جیمیل رو تغییر داد یا وارد شد؟؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلامم خیر باید درخواست ازادی اکانت رو به پشتیبانی فیسبوک بدید

 26. رضا می گوید

  سلام ببخشید میخواستم بدونم چگونه کلن خودم رو که تازه ساختم وارد لیگ کنم؟؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام دوست گرامی اعضای کلنتون باید به یه تعداد مشخص برسه بعد به صورت اتوماتیک توسط خود بازی وارد لیگ میشید.

 27. بنیامین می گوید

  سلام من تازه کلن زدم ولی دوستام اد نمیشن هم من درخواست میدم نمیشه هم اونا .

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقتتون بخیر چون حالت کلن روی پرایوت (شخصی) هست.باید روی حالت پابلیک(عمومی )قرار بدید.

 28. Nazi می گوید

  سلام اگه بریم توی کلن چت هامون هم برای بقیه میره؟؟؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر اگر قصد پیام توی کلن دارید بله اعلام میشه .اما پیام های شخصی برای دوستتون فقط نمایش داده میشه.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.