AD

طرح ریزی برای بازی‌های Call Of Duty تا سال 2027

طرح ریزی برای بازی‌های Call Of Duty تا سال 2027
0 661

راب کوستیچ (Rob Kostich)، رئیس اکتیویژن تأیید کرده است که این شرکت برنامه آتی فرنچایز Call of Duty را تا سال 2027 ترسیم کرده است. او همچنین تأیید کرد که بیش از 3000 نفر در حال حاضر روی سری Call of Duty برای Activision کار می‌کنند.

کوستیچ در گفتگو با Games Beat گفت: ما دائماً در حال برنامه ریزی هستیم، برنامه ریزی بلندمدت خود. در حال حاضر، ما در مورد کارهایی که در مورد برخی از بازی‌ها باید تا سال 27 انجام دهیم، برنامه ریزی کرده‌ایم.

Kostich در پاسخ به سوالی در مورد اینکه واکنش Activision پس از یک بازی Call of Duty که انتظارات را برآورده نکرده است، چگونه خواهد بود، گفت: ما یک گروه متمرکز بزرگ در سرتاسر جهان داریم که هر روز به ما می‌گویند که درباره فرنچایزی که ما به آن توجه ویژه‌ای داریم، چه فکر می‌کنند.

بازی بعدی Call of Duty Modern Warfare III است که در ماه نوامبر عرضه می‌شود. پس از آن، شایعه شده است که Call of Duty 2024 روی جنگ عراق تمرکز خواهد کرد. کوستیچ به Games Beat گفت که اکتیویژن در حال حاضر «بازی‌های زیادی» را در آینده انجام داده است.

شاید بخوانید: بازی‌های فراموش شده کالاف دیوتی

پیش از این شایعاتی در مورد بازگشت Activision به سری Advanced Warfare وجود داشت. البته اکتیویژن بازی‌های Call of Duty را نیز ساخته است که در گذشته اتفاق می‌افتند.Kostich گفت که Call of Duty: WWII در سال 2017 «واقعاً بسیار خوب» اجرا شد.

او گفت: من فکر می‌کنم مهم‌تر از همه، این است که احساس می‌کنیم واقعاً نیاز داریم تجربیات متفاوت خوبی ارائه دهیم، چیزهای خوبی را برای مردم فراهم کنیم و احساس کنیم که آنها سرگرمی‌های جدیدی را تجربه می‌کنند.

او گفت که بازی‌های امروزی «بسیار سخت‌تر ساخته می‌شوند» و نیازمند منابع اضافی نسبت به قبل هستند. به طور خاص برای Call of Duty، این سری فراتر از نسخه‌های سنتی سالانه گسترش یافته و شامل Warzone و Call of Duty: Mobile نیز می‌شود.

این کار به آن سطح از منابع نیاز دارد تا تمام جنبه‌های این فرنچایز را برآورده کند. ما روی آن بسیار متمرکز بوده‌ایم و تیم‌های ما، به نظر من، کار بسیار خوبی برای مدیریت آن انجام داده‌اند. دامنه و اندازه تیم‌های توسعه دهنده امروزه در مقایسه با زمانی که ما شروع کردیم به طور چشمگیری متفاوت است.

Modern Warfare III در تاریخ 10 نوامبر عرضه می‌شود، اما برای اجرای آن لازم نیست آنقدر منتظر بمانید. آخر هفته بتای چند نفره این بازی در تاریخ 6 اکتبر آغاز می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.