AD

Call Of Duty 2024 با نقشه‌های قدیمی چند نفره همراه خواهد بود

Call Of Duty 2024
0 275

گزارش اخیر در مورد Call of Duty بیان می‌کند که در نسخه Call Of Duty 2024 سال آینده، این بازی محبوب نقشه‌های چند نفره قدیمی را به نمایش می‌گذارد.

Insider-Gaming به یک پست حذف شده از CoD_Perseus در Twitter/X اشاره کرد که نشان می‌دهد WMD از Black Ops و Grind از Black Ops 2 در Call of Duty 2024 نمایش داده می‌شوند. Insider-Gaming اضافه کرد که منابع می‌گویند نقشه‌های بیشتری از بازی‌های قبلی Black Ops وجود دارد. هنوز مشخص نیست که آیا بازی معرفی‌نشده تنها نقشه‌های بازسازی‌شده را در زمان راه‌اندازی ارائه می‌دهد و نقشه‌های جدیدی ندارد؟

شاید بخوانید: بررسی بازی Call Of Duty Modern Warfare

Modern Warfare 3 در تاریخ 10 نوامبر 16 نقشه بازسازی شده از Modern Warfare 2 2009 را ارائه می‌دهد. بنابراین Call of Duty 2024 می‌تواند دومین بازی از این سری باشد که به شدت به نقشه‌های قدیمی برای بازی جدید متکی است. Insider-Gaming اضافه کرد که این استراتژی به کاهش زمان توسعه سالانه این فرنچایز کمک می‌کند.

این اولین خبر لو رفته در مورد Call of Duty 2024 نیست. سال گذشته، اطلاعاتی بود درباره این که این بازی درباره جنگ عراق و همچنین احتمالاً Battle of Mogadishu  خواهد بود. اولین تصاویر از Call of Duty 2024 نیز ظاهراً در جولای 2022 از فایل‌های موجود در Call of Duty: Warzone Mobile به بیرون درز کرد.

اوایل این ماه، Activision  تایید کرد که فرنچایز Call of Duty تا سال 2027 طراحی شده است. با این حال، این برنامه‌ها ممکن است پس از اینکه مایکروسافت سرانجام Activision Blizzard را خریداری کرد و اکنون بر سری FPS نظارت دارد، تغییر کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.