AD

آموزش صفر تا صد خرید لباس در بازی فری فایر

0 1,120

خرید لباس در بازی فری فایر (Free Fire)، چگونه می توانیم در بازی فری فایر لباس بخریم؟

فری فایر بازی با سبک ماجراجویی و اکشن می‌باشد که توسط استودیو Dots Studio 111 طراحی شد و شرکت خدمات دیجیتالی گارنا در سال 2017 میلادی آن را منتشر نمود. داستان بازی بدین صورت است که ابتدا تمامی بازیکنان در هواپیمایی در حال پرواز اند و با شروع بازی، بوسیله چتر نجات در محل مورد نظر خود فرود می‌آیند. سپس شروع به جستجو برای تجهیزات و سلاح‌های بازی می‌نمایند تا بتوانند در ادامه بازی دشمنان و دیگر بازیکنان را نابود سازند.

هر بازیکنی یا تیمی که بتواند پیش از اتمام زمان نبرد، حریفان خود را شکست دهد و به تنهایی در جزیره باقی بماند پیروز میدان خواهد بود. فری فایر دارای عناصر و مولفه‌های گوناگونی همچون شخصیت‌ها، سلاح‌ها، و لباس‌های مختلف است. ما نیز در ادامه این مطلب از سایت رسانه بازی موبایل ایموجو به نحوه خرید لباس در بازی فری فایر خواهیم پرداخت. پس در ادامه با ما همراه باشید.

این مطلب آموزشی نیز می تواند برای شما مفید باشد: آموزش تغییر سرور در بازی فری فایر تنها با چند گام ساده!

نحوه خرید لباس در بازی فری فایر

همانطور که پیشتر اشاره کردیم، فری فایر دارای مولفه‌هایی همچون شخصیت‌های بازی، سلاح‌های مختلف، نقشه‌ها و عرصه‌های نبرد گوناگون، الماس، سکه، پوسته‌ها و یا لباس‌های گوناگونی است که بازیکن با پیشرفت در بازی و جمع آوری سکه و الماس قادر به خرید آن‌ها می‌باشد. در این میان، لباس‌های بازی جذابیت خاصی برای بازیکنان دارند چرا که هر لباس جلوه و قابلیت‌های خاصی دارد و بازیکن با خرید یا دریافت آن می‌تواند از آن‌ها بهره ببرد. حالا ممکن است این سوال برای شما نیز بوجود آید که اهمیت دریافت و خرید لباس در بازی فری فایر در چیست و چگونه در بازی فری فایر لباس بخریم؟

لباس‌ها در این بازی با عنوان skin یا پوسته شناخته می‌شوند و استفاده از آن‌ها موجب می‌گردد تا شخصیت‌های بازی با جلوه‌ای جالب، بی نظیر و فانتزی به نظر برسند. به علاوه، از آنجا که این بازی جزو بازی‌های سبک رویال بتل می‌باشد و تمامی بازیکنان آن سعی دارند تا با کشتن و از بین بردن دشمنان خود به برتری برسند، داشتن از لباس‌های ضدگلوله‌ای که به عنوان سپر و محافظ از بازیکن در برابر شلیک گلوله از سوی دیگر حریفان، مراقبت می‌کنند، اهمیت ویژه‌ای دارد. در ادامه به بررسی روش‌های خرید و بدست‌ آوردن لباس‌های بازی خواهیم پرداخت.

نحوه خرید لباس در بازی فری فایر

شرکت در رویدادها برای خرید لباس در فری فایر

هنگامی که یک رویداد جدید یا Elite Pass فرا می‌رسد، بازیکنان نیز به مجموعه بزرگی از لباس‌های جدید دسترسی پیدا می‌کنند که می‌توانند بسیاری از آن‌ها را به صورت رایگان استفاده کنند. به عبارت بهتر، در این بازی هنگامی که بازیکن در تاریخ برگزاری یک رویداد، وارد آن شود، می‌تواند به صورت رایگان لباس دریافت نماید.

به عنوان مثال، اگر بازیکن در تاریخ یکم مارس، به رویدادی به نام Wasteland Survivors بپیوندد، یکی از ماسک‌های Borderlands را به صورت رایگان دریافت می‌کند. شما می‌توانید ابتدا به فروشگاه بازی بروید و لباس ویژه هر رویداد را در بخش Normal مشاهده کنید. در بخش New نیز لباس‌های جدید دیگری از هر Elite Pass قابل مشاهده می‌باشند. توجه کنید که مدت زمان برگزاری هر رویداد محدود است و آیتم‌های آن مجموعه پس از اتمام رویداد، دیگر در دسترس بازیکن نخواهند بود و او باید برای باز کردن قفل آن‌ها، از الماس‌های خود هزینه کند.

جمع آوری توکن‌ها برای خرید لباس در Free Fire

بازیکنان علاوه بر شرکت در رویدادها و دریافت رایگان برخی لباس‌ها، می‌توانند در زمان برگزاری رویدادها به دنبال نشانه‌ها و توکن‌های بازی بگردند و با جمع آوری تعداد مشخصی از آن‌ها نیز لباس یا پوسته جدید دریافت کنند. به عنوان مثال، اگر بازیکن در طول رویداد Wasteland Survivors بتواند 55 عدد توکن‌ Skull جمع آوری نماید، می‌تواند مجموعه Borderlands را بدست آورد.

گردونه شانس  برای خرید لباس در فری فایر

یکی از سوال‌های همیشگی کاربران بازی فری فایر این است که چگونه در بازی فری فایر لباس بخریم. این سوال پاسخ‌های مختلفی دارد اما یکی از پاسخ‌های آن این است که بدست آوردن برخی از لباس‌های خاص بازی با چرخاندن گردونه شانس فری فایر نیز امکان پذیر است. بازیکن می‌تواند با پرداخت الماس، اقدام به چرخاندن گردونه شانس نماید و اگر این گردونه بر روی یکی از لباس‌های خاص بازی (که به ندرت می‌توان با روش‌های دیگری اقدام به خریداری و تهیه آن‌ها نمود) بایستد، او برنده آن لباس یا پوسته خواهد بود. البته باید توجه کنید که هر بار چرخاندن گردونه شانس مشروط به پرداخت الماس است و بازیکن باید برای امتحان کردن شانس خویش، از الماس‌های خود استفاده کند.

هک کردن یا چیت زدن در بازی برای خرید لباس در فری فایر

یکی دیگر از روش‌هایی که می‌توان با استفاده از آن‌ها لباس یا پوسته ‌های بازی فری فایر را دریافت نمود، استفاده از برخی اپلیکیشن‌ها و هک کردن بازی است. این اپلیکیشن‌ها به بازیکنان اجازه می‌دهند تا به صورت رایگان، تعداد الماس‌های خود را تا بی نهایت افزایش دهند و پس از آن قادر به خریداری هر یک از آیتم‌های دلخواه خود در بازی باشند. طبیعی است که این روش قانونی نیست و از سوی شرکت گارنا و حتی تیم Google Play نیز تأیید نشده‌است.

گردونه شانس  برای خرید لباس در فری فایر

خرید لباس در فری فایر با پرداخت الماس

یکی از پاسخ‌های جامع و کامل برای این سوال که چگونه در بازی فری فایر لباس بخریم آن است که این کار را با پرداخت سکه یا الماس در فروشگاه بازی انجام دهید. لباس‌هایی که شما می‌توانید خریداری کنید و از همان زمان ابتدای تولید این بازی تاکنون معرفی شده‌اند، در بخش Fashion فروشگاه وجود دارند. این لباس‌ها همگی در دسته بندی‌های گوناگونی همچون ست‌های کامل، لباس‌های بالاتنه یا پایین تنه، انواع کلاه، عینک و کفش قرار گرفته‌اند. علاوه بر این‌‌ها برای همه شخصیت‌های بازی، مجموعه لباس‌های مردانه و زنانه مختلفی تعبیه شده‌است که شما می‌توانید آن‌ها را انتخاب و خریداری نمایید. طبیعی است که برخی از این لباس‌ها که کالکشن‌های کامل‌تری دارند، قیمت بیشتری نیز خواهند داشت.

بازیکن برای خرید لباس‌ها یا پوسته‌های مورد نظر خود ملزم به پرداخت الماس می‌باشد. در برخی مواقع از جمله مناسبت‌ها و جشن‌های خاص، شماری از لباس‌های بازی شامل تخفیف می‌گردند و شما می‌توانید با پرداخت تعداد الماس کمتری نسبت به خرید آیتم‌های مورد نظر خود اقدام نمایید. هر لباسی که شما برای شخصیت‌های خود در بازی خریداری می‌کنید برای شما ذخیره می‌شوند و هرزمان که بخواهید می‌توانید لباس یا پوسته این شخصیت‌ها را تغییر دهید. اما اگر الماس کافی برای خرید لباس مورد نظرمان نداشته باشیم باید چگونه در بازی فری فایر لباس بخریم؟ در این صورت باید منتظر بمانیم تا تعداد الماس‌های ما با پیشرفت در بازی و انجام ماموریت‌های دیگری افزایش یابد و یا با پرداخت پول به وب‌سایت‌های شخص ثالث و به نوعی هک کردن بازی، ابتدا به خرید الماس بازی و سپس به خرید آیتم مورد نظر بپردازیم.

همچنین بخوانید: نقد و بررسی بازی Gears 5 (چرخ‌ دنده‌ های ۵)

جمع بندی

در این مطلب از آموزش بازی سایت ایموجو به بررسی اهمیت و علل خرید لباس در بازی فری فایر پرداختیم و دیدیم که با چه روش‌هایی و چگونه در بازی فری فایر لباس بخریم. همچنین دیدیم که یکی از بهترین روش‌ها برای خرید لباس در بازی فری فایر، پرداخت الماس و دریافت لباس جدید است اما اگر بازیکن، الماس کافی در اختیار نداشته باشد، می‌تواند با خرید الماس بازی از وب‌سایت ایران موجو تعداد الماس‌های خود در بازی را افزایش داده و سپس لباس مورد نظر خود را خریداری نماید. اگر شما نیز به دنبال خرید لباس برای شخصیت‌های خود در بازی فری فایر هستید، هر چه زودتر نسبت به خرید الماس از این وب سایت اقدام نمایید و آن‌ها را در اسرع وقت در حساب کاربری خود در بازی، تحویل بگیرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.