AD

تاریخ انتشار فصل 3 بازی دیابلو 4 توسط بلیزارد فاش شد

تاریخ انتشار فصل 3 بازی دیابلو 4 توسط بلیزارد فاش شد
0 547

فصل 3 بازی دیابلو 4 (Diablo IV) توسط بلیزارد فاش شد. با توجه به این خبر از 23 ژانویه فصل 3 بازی Diablo IV شروع می‌شود. اما هنوز این فصل عنوانی ندارد.

پیشنهاد سردبیر: بررسی بازی دیابلو 4

با وجود اینکه بلیزارد عنوانی برای این فصل هنوز معرفی نکرده، ظاهراً بلیزارد تایید کرده است که فصل سوم Diablo IV اواخر این ماه عرضه خواهد شد. بسیاری از بازیکنان متوجه شده‌اند که یک بنر در صفحه ورود به بازی که قبلاً روی آن نوشته می‌شد «فصل خون در 23 ژانویه 2024 به پایان می‌رسد»، اکنون روی آن نوشته شده است: «فصل بعدی در 23 ژانویه 2024 آغاز می‌شود»


فصل 3 بازی دیابلو 4

با کمتر از دو هفته (و روزهای کاری کمتر از حد معمول) تا تاریخ عرضه ظاهری، این فصل بسیار سریعتر از انتقال از فصل 1 به فصل 2 در اواخر سال گذشته خواهد بود. برای مقایسه باید گفت، Season 2: Season of Blood ماه ها قبل از انتشار در 17 اکتبر اعلام شد.

همچنین برخلاف نسخه های قبلی، بلیزارد چیزی مانند Campfire Chat یا خبری برای نشان دادن  روز‌رسانی قریب الوقوع برای Diablo اعلام نکرده است. با این حال، شایان ذکر است که مایکروسافت رسما Activision-Blizzard را در ماه‌های پس از معرفی فصل 2 در آگوست گذشته خریداری کرد. با در نظر گرفتن این موضوع، ممکن است شاهد حضور غافلگیر کننده Diablo IV در ارائه Xbox Developer_Direct نیز باشیم که برای 18 ژانویه برنامه ریزی شده است.

در زمان نگارش این مقاله، نه بلیزارد و نه کانال‌های اجتماعی رسمی Diablo هیچ جزئیاتی در مورد فصل 3 ذکر نکرده‌اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.