AD

Ayaneo Next Lite اولین رقیب Steam Deck با SteamOS است – CES 2024

Ayaneo Next Lite اولین رقیب Steam Deck با SteamOS است - CES 2024
0 352

Ayaneo، شرکتی که به تولید انبوهی از رایانه‌های شخصی بازی دستی معروف است، آخرین محصول خود را معرفی کرده است: Next Lite، یکی دیگر از رایانه‌های بازی قابل حمل که اولین کامپیوتر دستی غیر Steam Deck است که سیستم عامل SteamOS مبتنی بر لینوکس Valve را اجرا می‌کند.

در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام شد که، Ayaneo Next Lite برای افرادی که می خواهند یک رایانه بازی دستی با سیستم عامل SteamOS داشته باشند و ممکن است به هر دلیلی مایل به خرید Steam Deck نباشند، یک گزینه با ارزش برای انتخاب خواهد بود.

با توجه به اینکه این شرکت اعلام نکرده است که Next Lite با چه قیمتی به فروش می رسد، و این یک حرکت عجیب از Ayaneo است. با این حال، این شرکت گفت که امکان “اشتراک” را برای Next Lite در روز پنجشنبه، 11 ژانویه، ساعت 4:30 بعد از ظهر PT/7:30 بعد از ظهر  باز می کند.

Ayaneo اشاره می کند که Next Lite دارای صفحه نمایش 7 اینچی 800p با باتری 47 واتی است و تأیید می کند که دستگاه از جوی استیک های هال‌افکت استفاده می‌کند. با این حال، نوع قطعاتی که دستگاه استفاده می‌کند، مانند CPU و GPU، هنوز فاش نشده است. در گذشته، Ayaneo دستی هایی ساخته بود که از پردازنده های Intel و AMD و گرافیک AMD استفاده می‌کردند.

علاوه بر اینکه اولین سازنده کامپیوترهای شخصی بازی دستی است که از SteamOS استفاده می‌کند، Ayaneo Next Lite در چندین گزینه رنگی مختلف نیز عرضه خواهد شد.

معرفی Ayaneo Next Lite در  CES 2024 منتشر شد، جایی که یکی از بزرگترین اخبار این رویداد شامل ورود MSI به بازار با کامپیوتر شخصی بازی قابل حمل خود، Claw است که قیمت آن 699 دلار خواهد بود و اواخر امسال عرضه می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.