AD

معرفی بهترین لجندری بازی براول استارز (Brawl Stars)

0 800

براول استارز یا همان جنگ ستارگان بازی انلاین و رایگانی هست که با داشتن گرافیک زیبا و شخصیت های جذاب کاربران زیادی را به خود جذب کرده است. این بازی شامل ۵ قسمت مختلف هست که هر قسمت کاربران را با چالش های جدیدی روبرو می کند. در این بازی مهیج و زیبا در هرقسمت با چالش های جدیدی روبرو می شوید که این هیجان بازی را بیشتر میکند. از جمله مراحل جذاب و هیجان انگیز بازی گرفتن لجندری در بازی براول استارز می باشد. در این مقاله از سایت ایموجو ما قصد داریم به بهترین لجندری بازی براول استارز را به شما معرفی کنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

نحوه گرفتن لجندری در بازی براول استارز

بیشتر گیمرهای بازی Brawl Stars فکر می کنند که گرفتن لجندری از سخت ترین مراحل بازی به شمار می آید، اما اصلا به این صورت نیست چون کار نشد نداره! اینکه چطور می توانیم یک مبارز افسانه ای به دست بیاریم تقریبا بیشتر به شانس ما بستگی داره ولی خب روش ها و ترفندهایی وجود داره که شما به راحتی می توانید از آن ها استفاده کنید و به راحتی لجندری در بازی براول استارز را به دست آورید. اگه می خواهید به راحتی لجندری و یک مبارز افسانه ای در بازی به دست بیارید، پیشنهاد می کنیم که مقاله ترفندهای ساده گرفتن لئون و لجندری در بازی براول استارز را در بخش مقالات آموزش بازی سایت ایموجو مراجعه کنید.  

نحوه گرفتن لجندری در بازی براول استارز

بهترین لجندری های بازی براول استارز

حال که با طریقه ی کسب لجندری براول استارز آشنا شدیم در ادامه میخواهیم بهترین لجندری های براول استارز رو به شما معرفی کنیم. در این مطلب لجندری های براول استارز را به ۱۲ دسته تقسیم کرده ایم که هر کدام را جداگانه بررسی می کنیم:

کارت لجندری الکترو ویزارد:

بهترین و عالی ترین لجندری بازی براول استارر هست که می تواند با هر کارت تانکی ترکیب شود.

کارت لجندری لاگ:

کارت لاگ احتمالا محبوب ترین اسپل بازی کلش رویال است . کارت لاگ علاوه بر مهار پرنسس برای مقابله با ارتش اسکلت ، دارت گوبلین و گنگ گوبلین بسیار مناسب است . حتی در دفاع و دفع حملات حریف کارت لاگ بسیار عالی است.

کارت لجندری قبرستان:

کارت قبرستان بسیار قدرتمند است ، اما نه تا ان اندازه ای که قابل مهار نباشند. البته بازیکن میتواند با ترکیب آن با اسپل مناسب ان را دارای قدرت آسیب رسانی فراوانی کند . این لجندر بازی براول استارز معمولا با یک نیروی تانکی ترکیب می‌شود و می‌تواند در کسر ثانیه تاور حریف را نابود کند.

کارت لجندری نایت ویچ:

مطمئنا بسیاری از کاربرانی که براول استارز بازی می کنند انتظار داشتند که کارت نایت ویچ در رتبه اول قرار بگیرد.
اما مهار این کارت تا حدودی آسان است که این عامل باعث می شود تا در جایگاه نخست قرار نگیر از جمله ویژگی های خوب نایت ویچ این است که درحالی که او به نیروهای زمینی آسیب می‌زند، خفاش های او به نیروهای هوایی آسیب می‌زنند.

کارت لجندری ماینر:

ماینر تنها کارت لجندری اصلی است که به تاپ ۵ راه پیدا کرده است . این کارت جز بهترینها در مقابله با کالکتور الکسیر هست. البته ارزانترین کارت تانکی و دارای محبوبیت خاصی هست .

کارت لجندری بندیت:

تا چند وقت پیش کارت بندیت جز کارت های کم مصرف بازی کلش رویال بود ، اما با تغییراتی که اخیرا به او اضافه شده است او را تبدیل به یک کارت عالی کرد .او تقریبا مانند یک پرنس کوچک است با نقطه قوتی که در طول چارج خود نامرئی می‌شود.

کارت لجندری پرنسس:

تنها کارت بازی است که هیچ‌کدام از تاور ها نمی‌توانند او را هدف قرار دهند .این کارت در دفاع و حمله بسیار موثر و قدرتمند است بخصوص با توانایی آسیب منطقه‌ای که دارد . این کارت توانایی خاصی در ترکیب شدن با نیروهای تانکی دارد.

کارت لاوا هوند:

این کارت جز بهترینهای بازی هست، دارای تاثیر زیادی در اتک است، به ویژه‌ زمانی که منفجر میشود و چند لاوا پاپ ظاهر میکند. این کار در موقعیتهایی که سرعت کمی دارند بسیار عالی عمل می کند.

کارت لجندری ایس ویزارد:

کارت بسیار خوبی هست دارای نیروی ساپورتر هستو هر نیرویی که بخواهد مانع حملیتان شود را کند میکند. البته باید گفت علت اینکه در جایگاه ۹ قرار گرفته این است که برخلاف جنبه ی کند سازیش که‌ بسیار خوب عمل میکند. اسیب رسانی خوبی به حریف ندارد.

کارت لجندری لامبرجک:

به طور کلی کارت بدی نیست اما در مقایسه با دیگر لجندری ها این جایگاه را به دست آورده هست. مشکل اصلی ان این است که به اندازه ی کافی لجندری نیست. کارت هایی مثل مینی پکا و نایت می توانند به آسانی جایگزینش شوند و کارهای ان را انجام دهند.

کارت لجندری اینفرنو دراگون:

این کارت نیز مانند اسپارکی بسیار بد است. زیرا عوامل زیادی باعث می شود تا تارگت ان ریست شود. البته این کارت یک پله بالاتر از اسپاکی هست به این دلیل که در ترکیب لاوالونیون خیلی خوب عمل میکند.

کارت لجندری اسپارکی:

این کارت با اختلاف زیادی بدترین کارت لجندری است. علت ان هم این است که هر عاملی باعث ریست شدن تارگت ان و جلوگیری از عملکرد درست ان میشود. این کارت برای عملکرد درست و محبوبیت نیاز به تغییرات دارد.

در این مقاله شما را با بهترین لجندری بازی براول استارز آشنا ساختیم. امیدواریم که این مقاله نیز مورد توجه شما قرار گرفته باشد. با مراجعه به سایت ایموجو شما می توانید از مطالب کاربردی و مفید آموزش بازی استفاده نمایید. همچنین شما می توانید به دسته نقد و بررسی بازی مراجعه کنید و با نقاط ضعف و قوت بازی ها به صورت کامل آشنا شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.