AD

ماد Baldur’s Gate 3 به شما اجازه حذف محدودیت تعداد افراد در مهمانی را می‌دهد.

0 173

مهمانی‌های Dungeons & Dragons می‌توانند در هر اندازه‌ای باشند. هیچ محدودیت واقعی وجود ندارد. بازی Baldur’s Gate 3 متفاوت است. شما فقط می‌توانید چهار نفر در یک گروه داشته باشید، بنابراین باید انتخاب کنید که چه کسی را در ماجراجویی با خود بیاورید. اما نسخه‌های ماد شده چنین محدودیتی ندارند، زیرا SildurFX  قبلاً محدودیت نسخه کامل بازی را حذف کرده است.

این ماد که Party Limit Begone نام داشت، در ابتدا در 5 می‌2022 برای ایجاد early access آپلود شد. اما از 8 آگوست، در خرده فروشی‌ها عرضه می‌شود. با این ماد می‌توانید مهمانی‌هایی با حداکثر 16 عضو و بازی‌های چند نفره با حداکثر هشت نفر داشته باشید. این بدان معناست که می‌توانید همه کسانی را که به اردوگاه خود دعوت می‌کنید برای یک مبارزه خوب همراه خود بیاورید، به‌جای اینکه به افراد مورد علاقه‌تان بگویید فقط به این دلیل که با هم‌افزایی گروه شما هماهنگی ندارند، کنار بروند. حالا می‌توانید ارتش کوچکی داشته باشید که به Moonrise Towers حمله می‌کند.

اگر می‌خواهید این ماد را برای ذخیره دانلود کنید، ترفندی برای به کار انداختن آن وجود دارد. شما باید به یکی از چهار عضو مهمانی خود بگویید که در کمپ باقی بماند، که پس از آن محدودیت از چهار به 16 تغییر خواهد کرد. پس از آن، می‌توانید آنها را به همراه سایرین به خدمت بگیرید. همانطور که گفته شد برخی از رویدادهای درون بازی برای چهار عضو مهمانی کدگذاری شده است و دچار مشکل می‌شود. این مشکل معمولاً با اخراج اعضا/بازیکنان اضافی یا با حرکت به عقب و جلو حل می‌شود.

هنگام دانلود، هشداری دریافت می‌کنید که به شما می‌گوید عدم تطابق داده‌ها وجود دارد، اما SildurFX تأکید می‌کند که این کاملاً طبیعی است و می‌توان با خیال راحت نادیده گرفت. راه اندازی و اجرای این ماد بسیار ساده است. شما فقط باید آن را در پوشه مادهای Baldur’s Gate 3 خود قرار دهید، پچ را انتخاب کنید و apply را بزنید. برای این منظور به دانلود اضافی دیگری نیاز ندارید و هنگامی که همه چیز تنظیم شد، می‌توانید یک مهمانی بسیار بزرگ را تجربه کنید.

در این بازی مورد دیگری که نیاز به ماد دارد سفارشی سازی کاراکتر است. از زمان عرضه، طرفداران از Larian درخواست کرده‌اند که مانند بازی Divinity: Original Sin 2 این قابلیت را برای تغییر ظاهر شخصیت‌شان اضافه کند. در Baldur’s Gate 3، فقط در ابتدای بازی می‌توانید خود و محافظ خود را شخصی سازی کنید. طولی نمی‌کشد مادسازها این قابلیت را نیز به انجام می‌رسانند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.