AD

بازی‌های Apple Arcade – اردیبهشت 1403

بازی‌های Apple Arcade - اردیبهشت 1403
0 9

Apple Arcade در آوریل 2024 از مجموعه ای جذاب از بازی های جدید رونمایی کرد، و این هیجان از بازی‌های Apple Arcade در اردیبهشت 1403(ماه می 2024) با یک مجموعه کاملاً جدید برای بهبود کیفیت گیمینگ برای مشترکین ادامه دارد. این مقاله به مرور کلی بازی‌های آرکید اپل می 2024، می‌پردازد و جزئیاتی را در مورد عناوین جذابی که قرار است در این ماه عرضه شوند، ارائه می‌کند. همچنین ما در مطلبی به معرفی بهترین بازی های اردیبهشت 1403 پرداخته ایم.

Apple Arcade همچنان یک سرویس اشتراک بازی جذاب است که توسط اپل ارائه می شود و دارای مجموعه گسترده ای از بازی های انحصاری و با کیفیت است که به راحتی از طریق یک بخش اختصاصی در اپ استور قابل دسترسی هستند. مجموعه بازی های می 2024 نوید شروعی هیجان‌انگیز برای این ماه را می‌دهد و طیف متنوعی از بازی‌های عالی را به مشترکین ارائه می‌دهد که این بازی ها تجربه گیمینگ همه‌جانبه و لذت‌بخش را تضمین می‌کنند.

 

بهترین بازی‌های Apple Arcade – اردیبهشت 1403

  • Dicey Dungeons
  • Slight Chance of Sawblades
  • Summer Pop

 

بازی Dicey Dungeons

بازی Dicey Dungeons

تاریخ انتشار: 2 می 2024

Dicey Dungeons+ توسط Distractionware Limited یک تجربه جذاب روگ لایک deck-building را نوید می دهد. این بازی قرار بود در 2 می 2024 منتشر شود. در این بازی شما در نقش یک تاس وارد دنیایی پر از هیولا و گنج می شوید، مهارت های قهرمان خود را تقویت می کنید و در هنگام رویایی با Lady Luck قدرتمند، تاکتیکی فکر کنید.

این بازی اکنون در اپ استور موجود است.

 

بازی Slight Chance of Sawblades

بازی Slight Chance of Sawblades

تاریخ انتشار: 2 می 2024

A Slight Chance of Sawblades+ نیز قرار بود در 2 می 2024 منتشر شود. این بازی شما را با یک ماجراجویی پلتفرمینگ پیکسلی دوبعدی که توسط توسعه دهنده ماهر Yong Kian Chin ساخته شده است، آشنا می کند. در این بازی شما به طرز ماهرانه ای خود را از تیغه های اره با پرش های دقیق دور می سازید.

این بازی نیاز به جاخالی دادن های به موقع و پرش های شجاعانه دارد. در این بازی می توانید برای به دست آوردن موقعیت های برتر در جدول امتیازات جهانی نیز رقابت کنید. این بازی اکنون در اپ استور در دسترس است.

 

بازی Summer Pop

بازی Summer Pop

تاریخ انتشار: 2 می 2024

Summer Pop+ توسعه یافته توسط OCEAN GAMES و Happy Elements نیز قرار بود در 2 می 2024 منتشر شود. این بازی match-three که شما را به بهشت ساحلی جذاب منتقل می کند، مجموعه ای از فعالیت ها و چالش های جذاب را ارائه می دهد.

در این بازی علاوه بر تطبیق حیوانات و ایجاد گروههای کوچک قدرتمند، می‌توانید ماهیگیری کنید، مواد لازم را برای بستنی‌های خوشمزه جمع‌آوری کنید، آب نبات جمع کنید و در جشن Green Idol شرکت کنید. Summer Pop+ سطوح زیادی را برای کاوش و تجربه یک بازی لذت بخش برای بازیکنان در هر سنی نوید می دهد و اکنون در اپ استور در دسترس است.

 

منبع: gamingonphone

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.