AD

لیست پخش اختصاصی حالت زمان محدود Apex Legends برعهده طرفداران است!

لیست پخش اختصاصی حالت زمان محدود Apex Legends برعهده طرفداران است!
0 108

Apex Legends

Apex Legends به شما این امکان را می‌دهد تا تصمیم بگیرید که کدام حالت زمان محدود لیست پخش اختصاصی خود را دریافت کند. Respawn از شما کمک می‌خواهد تا تصمیم بگیرد که کدام حالت زمان محدود یا همان (LTM) باید لیست پخش اختصاصی خود را در اولین رویداد درون بازی Apex Legends دریافت کند. این رویداد که در آرسنال برگزار می‌شود برای همه کاملا رایگان نیست.

از طرفداران این بازی دعوت می‌شود تا تاریخ 8 می از بین Control، Team Deathmatch یا Gun Run یک گزینه را انتخاب کنند و رای خود را در وب سایت رسمی به ثبت برسانند. این کار باید قبل از به‌روزرسانی جدید که در 9 می منتشر می‌شود، انجام شود.

“ما به جامعه‌مان اجازه می‌دهیم تصمیم بگیرد که کدام حالت زمان محدود باید لیست پخش اختصاصی خود را در اولین رویداد درون بازی که در آرسنال برگزار می‌شود دریافت کند.” Respawn در کانال‌های رسانه‌های اجتماعی Apex Legends اینگونه اعلام کرد. “از بین Control، TDM، یا Gun Run انتخاب کنید. کدام حالت مورد علاقه شماست؟ به آن رای دهید، ممکن است بتوانید آن را به دلخواه خود در طول مدت رویداد بازی کنید.”

سپس از بازیکنان دعوت می‌شود تا از 18 می با کانال‌های Apex Legends هماهنگ باشند تا ببینند این جامعه کدام حالت را انتخاب کرده است. هنوز زمان کافی برای ثبت گزینه مورد دلخواه خود برای حالت زمان محدود وجود دارد.

Respawn همچنین 24 آیتم آرایشی جدید را برای تکمیل حالت جدید، که می‌توان در طول رویداد باز کرد، از جمله پوسته‌های Legendary جدید برای Wattson، Rampart و Gibraltar ارائه داد. همه آنها را باز کنید تا پوست جدید Caustic و Apex Contagion را ایمن کنید.

فراموش نکنید که به عنوان بخشی از به‌روزرسانی فصلی که در Apex Legends: Arsenal منتشر می‌شود، تیرانداز بتل رویال سیستم جدیدی به نام Weapon Mastery اضافه می‌کند که برای بازی و شکیبایی شما با لوازم آرایشی کمیاب پاداش می‌دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.