AD

معرفی شخصیت اندی ANDY پابجی موبایل و آنلاک کردن آن

0 519

بازی پابجی موبایل دارای شخصیت‌های متعدد است که هر شخصیت خصوصیات و ویژگی‌های مخصوص به خود را دارد. یکی از شخصیت‌های تازه بازی که در سیزن 13 به بازی اضافه شده است شخصیت اندی است. شخصیت اندی بازی PUBG Mobile به مانند شخصیت‌های دیگر بازی دارای ویژگی‌های منحصر به فرد است. ما در این مقاله قصد داریم تا به معرفی و بررسی شخصیت اندی ANDY بازی پابجی موبایل بپردازیم.

می‌دانید که بازی پابجی موبایل دارای بخش‌های مختلف است که هر بخش می‌تواند دارای جذابیت مخصوص به خود باشد. برای این که بتوانید با شخصیت جدید اندی در بازی آشنا شوید و ویژگی‌های منحصر به فرد این شخصیت را بشناسید بهتر است تا پایان همراه سایت مجله بازی موبایل ایموجو باشید.

معرفی شخصیت اندی بازی پابجی موبایل

همان‌طور که می‌دانید ارائه فصل جدید از سیزن بازی پابجی موبایل دارای بخش‌های متنوع است که بازیکنان می‌توانند با توجه به مهارت‌های خود از آیتم‌های جدید و ویژه برای افزایش سطح خود استفاده کنند. شخصیت اندی بازی پابجی موبایل در سیزن 13 به بازی اضافه شده است. این شخصیت دارای قابلیت و توانایی‌های منحصر به فرد است که بازیکنان قادر خواهند بود تا از ویژگی‌های این کاراکتر برای پیشرفت سطح خود استفاده کنند. وجود صدای متفاوت و لباس‌های ویژه باعث شده است تا بازیکنان از این شخصیت در طول بازی استفاده کنند.

شخصیت ANDY بازی به گونه‌ای است که می‌توان از این کاراکتر در حالت‌های مختلف به جز حالت TDM استفاده کرد. وجود توانایی‌های مخصوص که در این شخصیت گنجانده شده است به گونه‌ای است که بازیکنان می‌توانند سرعت کار با اسلحه را افزایش دهند. نحوه آنلاک کردن شخصیت ANDY بسیار ساده بوده و بازیکنان می‌توانند به راحتی این کاراکتر را در اختیار داشته باشند.

همچنین بخوانید: معرفی شخصیت سارا در پابجی موبایل و نحوه باز کردن آن

نحوه آنلاک کردن شخصیت اندی بازی پابجی موبایل

دو روش کلیدی برای آنلاک کردن شخصیت اندی در بازی پابجی موبایل وجود دارد که هر کدام از روش‌ها با توجه به سلیقه بازیکنان قابل انجام است. در شیوه نخست بازیکنان می‌توانند با استفاده از کوپن‌هایی که در بازی جمع آوری کرده‌اند شخصیت اندی بازی را آنلاک کنند. در شیوه دوم بازیکنان قادر خواهند بود تا با پرداخت مقدار مشخص یوسی به راحتی این شخصیت را در اختیار بگیرند. هر کدام از شیوه‌های بیان شده برای آنلاک کردن کاراکتر اندی مؤثر است.

بازیکنان بازی PUBG Mobile می‌توانند پس از آنلاک کردن این شخصیت محبوب، سطح آن را تا 10 ارتقا دهند. اگر بخواهید سرعت خود را در بازی افزایش دهید و دستورات صوتی را سریع‌تر از قبل دریافت کنید بهتر است از کاراکتر اندی در بازی استفاده کنید.

نحوه به دست آوردن charater voucher در بازی پابجی موبایل

وجود مأموریت‌های مختلف بازی پابجی موبایل باعث می‌شود تا بازیکنان از پاداش‌های متنوعی بهره‌مند شوند. رویدادهای روزانه بازی به گونه‌ای است که بازیکنان می‌توانند با تکمیل کردن آن به سطح بالاتر دست پیدا کنند. یکی از رویدادهای بازی، رویداد Road trip event است که بازیکنان با از بین بردن دشمنان در مود کلاسیک می‌توانند مقدار زیادی voucher دریافت کنند.

بازیکنان می‌توانند با دریافت مقدار مناسب voucher ، شخصیت ANDY را آنلاک کنند. شرایط دریافت voucher به شرح زیر است:

  • ابتدا بازی پابجی موبایل را اجرا کنید
  • پس از اجرای بازی نمایش عروسکی را نگاه کنید
  • پس از تکمیل نمایش عروکسی، باید بر روی آن ضربه بزنید تا 60 کاراکتر voucher دریافت کنید
  • با جمع آوری مقدار مورد نیاز character voucher می‌توانید این شخصیت را آنلاک کنید.

نحوه به دست آوردن charater voucher در بازی پابجی موبایل

سخن پایانی

بازی پابجی موبایل به عنوان یک بازی هیجان انگیز در سبک بازی‌های اکشن است که طرفداران زیادی دارد. بازیکنان این بازی در سیزن 13 می‌توانند شخصیت اندی بازی پابجی موبایل را به راحتی دریافت کنند. هر کدام از شخصیت‌های بازی دارای ویژگی‌های منحصر به فرد است که به بازیکنان این امکان را می‌دهد که بتوانند از ویژگی‌های آن شخصیت استفاده کنند. 

بازی پابجی موبایل به عنوان یک بازی پرطرفدار در سبک بتل رویال است که به صورت انفرادی و گروهی قابل بازی است. بازیکنان این بازی با استفاده از رویدادهای روزانه می‌توانند سطح خود را در بازی افزایش دهند. اگر می‌خواهید در این بازی به صورت حرفه‌ای عمل کنید بهتر است به بخش آموزش‌ بازی سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.