AD

بازی american truck و عشق کامیون سواری

0 320

شاید افراد ماجراجوی زیادی وجود داشته باشند که همیشه با دیدن ماشین‌های سنگین در جاده‌ها توجه‌شان به آن‌ها جلب شده و آرزو داشتند که با این ماشین‌ها رانندگی کرده و به گشت و گذار بپردازند. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید، باید بگوییم که بازی american truck یا آمریکن تراک به این رویا تحقق بخشیده و از این پس می‌توانید با این بازی حس و حال رانندگی با کامیون را تجربه نمایید.

در بازی american truck; شما به عنوان بازیکن میخکوب طبیعت و محیط جذاب این بازی می‌شوید. همچنین این بازی اعتیادآور باعث می‌شود که فراموش کنید در حال انجام بازی هستید. برای آشنایی با بازی آمریکن تراک تا انتهای این مطلب از سری مقالات نقد و بررسی بازی در سایت ایموجو همراه ما باشید.

آشنایی با بازی american truck

گیمرهای زیادی به بازی‌های رانندگی علاقمند هستند و این موضوع باعث شده که این نوع از بازی‌ها در تلاش برای ارتقا خود باشند. بازی american truck; از بهترین شبیه‌سازهای رانندگی کامیون بوده که در دهه اخیر منتشر شده است.

در این بازی همه‌ چیز مانند واقعیت دنبال می‌شود. بنابراین در هنگام بازی باید متوجه پلیس‌ها باشید و قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنید. این کار باعث می‌شود که سفر خود را در بازی آمریکن تراک به خوبی بگذرانید.همانطور که اشاره شد، سبک واقع گرایانه این بازی باعث شده که جزئیات نقش زیادی در آن ایفا کنند.

به همین دلیل باید از امکانات این بازی به خوبی بهره ببرید. چراغ‌های راهنمای کامیون از اصلی‌ترین نکاتی است که بایستی در جریان ‌ بازی آمریکن تراک از آن‌ها استفاده نمایید. در غیر این  صورت باید جریمه‌های سنگینی را بپردازید. با استفاده از چراغ‌های راهنما می‌توانید عملکرد خود را بهبود دهید.

علاوه بر آن در بازی آمریکن تراک باید در مسیر خود حرکت کرده و در صورتی که قصد تعویض لاین را دارید، باید از چراغ‌های راهنما استفاده کنید. بدین ترتیب ماشین‌های دیگر نیز از تصمیم شما مطلع شده و راه را برای شما باز خواهند کرد.

حداقل سیستم مورد نیاز نصب بازی american truck :

  • CPU: Dual core CPU 2.4 GHz
  • RAM: 4 GB RAM
  • GPU: Geforce GTS 450-class
  • OS: Windows 7 64-bit
  • Store: 3 GB available space

وجود مسیر های کوتاه

مسیرهای کوتاه در بازی آمریکن تراک

در اوایل بازی آمریکن تراک شما ماموریت خواهید داشت تا در مسافت‌های کوتاه سفر کنید. ماموریت‌های کوتاه مدت تا زمانی در این بازی وجود دارند که شما به جایگاهی در بازی برسید که بتوانید کسب و کار خود را توسعه دهید. بنابراین جابه‌جایی بارها در اوایل این بازی با استفاد از کامیون‌های اجاره‌ای صورت خواهد گرفت.

بنابراین از آنجایی که شما در این بازی مبتدی هستید، باید از انجام ماموریت‌های طولانی خودداری نمایید. ماموریت‌های کوتاه مدت این امکان را برای شما فراهم می‌کنند که در زمان کم بارهای بیشتری را به مقصد رسانده و درنتیجه درآمد خود را افزایش دهید.

کامیون‌های جذاب در بازی American truck

کامیون ها در بازی آمریکن تراک

طبیعی است که برای کسب لذت بیشتر در یک بازی کامیونی به دنبال داشتن بهترین کامیون‌ها باشیم. اما کامیون‌ها در این بازی نیز مانند دنیای حقیقی گران هستند و ارزان‌ترین آن‌ها 118 هزار دلار می‌باشد. اما وجود بانک‌ها و گرفتن وام از آن‌ها یکی از روش‌هایی است که امکان خرید کامیون را برای تازه واردها فراهم می‌نماید.

بررسی و انتخاب کامیون برای خرید در این بازی می‌تواند یکی از تجربه‌های لذت بخش را برای شما به عنوان بازیکن رقم بزند.

خرید کامیون در بازی american truck; بسیار لذت بخش بوده و می‌تواند موجب پیشرفت شما در این بازی شود. بنابراین گرفتن وام در این بازی کار هوشمندانه‌ای می‌باشد. لازم به ذکر است که با خرید کامیون جدید باید از پس هزینه‌های دیگری مانند بنزین و تعویض قطعات نیز برآیید.بازی american truck کامیون‌های جذابی را برای خرید در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد.

ماموریت‌های متنوع در بازی

ماموریت‌های متنوع در بازی

از نقاط قوت بازی american truck تنوع گسترده ماموریت‌های این بازی است. این ماموریت‌ها حتی براساس فیلتر طبقه‌بندی می‌شوند. همانطور که اشاره شد در صورتی که شما به تازگی با این بازی آشنا شده‌اید، بهتر است به ماموریت‌های کوتاه مدت مشغول شوید. این کار موجب افزایش درآمد شما می‌شود و می‌توانید بارها را سریع‌تر تحویل دهید.

ماموریت‌های متنوع و جذاب بازی آمریکن تراک سبب شده که این بازی همیشه برای بازیکنان فضای جدید و تجربه تازه‌ای را فراهم کند. درنتیجه شما هیچ وقت از این بازی خسته نخواهید شد، چون همیشه چیزی جدید برای ارائه در آن وجود دارد.

بازی آمریکن تراک یک شبیه‌ساز تریلی و کامیون است و شما در این بازی به عنوان بازیکن وظیفه رساندن محموله‌های ارسالی را در آمریکا خواهید داشت. جزئیات جاده‌های این بازی موجب جذابیت آن شده و هر گیمری را سرگرم می‌کند.

مهارت‌های لازم در بازی american truck که باید بدست بیاورید

  • برای افزایش مهارت در هر بازی به ویژه بازی محبوب آمریکن تراک نیاز به داشتن تمرین است. شاید بهتر است بگوییم در صورتی که تجربه این نوع از بازی‌ها را نداشته‌اید، بهتر است در اوایل زیاد از خود انتظار نداشته باشید. اما با گذشت زمان و هر بار تجربه بازی در آمریکن تراک مهارت شما افزایش خواهد یافت و می‌توانید به زودی به بازیکن حرفه‌ای در این بازی تبدیل شوید.

  • از نکات دیگر در این بازی این است که باید توانایی‌های خودتان را افزایش دهید. افزایش توانایی‌ها در این بازی به شما این امکان را می‌دهد تا به قابلیت‌های بیشتری دسترسی داشته باشید.

  • بعد از انجام هر ماموریت شما XP به دست می‌آورید و با استفاده از آن می‌توانید محموله‌های طولانی‌تر را قبول کنید و درآمد بیشتری کسب نمایید.

  • همچنین در بازی american truck ماموریت‌های خطرناک هم وجود دارد که می‌تواند جذابیت بازی را برای شما بیشتر کند. این ماموریت‌ها درآمد زیادی را برای شما به همراه خواهند داشت. بنابراین بازی آمریکن تراک با ویژگی‌هایی که در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد، هیچ وقت خسته کننده نخواهد شد.به علاوه سازندگان این بازی تلاش کرده‌اند که تمامی جرئیات را در جاده‌های این بازی رعایت کنند تا بازیکن بتواند تا جای ممکن حس و حال واقعی را از رانندگی با کامیون تجربه نماید.

آیا بازی آمریکن ترک ارزش تجربه کردن دارد؟

بازی american truck برای لذت بردن و کسب آرامش ساخته شده است. بنابراین در مواقعی که از بازی‌های دیگر و هیجان آن‌ها خسته شده‌اید، این بازی گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. اما فراموش نکنید که باید قوانین را رعایت کنید تا بتوانید در بازی پیشرفت کرده و همواره از آن لذت ببرید.

تجربه شما از بازی آمریکن تراک چیست؟ تجربیات خود را در انتهای مقالات سایت emojo با ما و دیگر گیمرها به اشتراک بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.