AD

تاریخ انتشار به‌روزرسانی Alan Wake 2 The Final Draft

تاریخ انتشار به‌روزرسانی Alan Wake 2 The Final Draft
0 331

به‌روزرسانی Alan Wake 2 The Final Draf که شامل مود New Game Plus است، هفته آینده منتشر می‌شود.

Alan Wake 2 در 27 اکتبر روی پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری X/S و Pc عرضه شد، اما اندکی قبل از انتشار، Remedy Entertainment  توسعه‌دهنده بازی اعلام کرد که این بازی مود New Game Plus با روایت جایگزین و سطح Nightmare Difficulty دریافت خواهد کرد. در طی مراسم The Game Awards 2023، توسعه دهنده این بازی اعلام کرد که به‌روزرسانی The Final Draft که شامل مود New Game Plus است، هفته آینده منتشر می‌شود.

The Final Draft در روز دوشنبه، 11 دسامبر در دسترس قرار می‌گیرد. این پایانی جدید برای داستان Alan Wake است که Remedy  می‌گوید که باعث ایجاد حدس و گمان و نظریه پردازی در میان طرفداران آن خواهد شد.

در یک پست وبلاگی درباره The Final Draft آمده است: بازیکنان تمام سلاح‌ها، Charm  ‌ها و ارتقاء شخصیت‌ها را که در اولین بازی خود به دست آورده‌اند حفظ خواهند کرد. زمانی که به دنبال چالش نهایی یعنی امتحان کردن سطحNightmare Difficulty  هستید، آنها به کارتان می‌آیند. خودتان را برای دشمنان قوی تر، گیم پلی استراتژیک و تجربه افزایش آدرنالین آماده کنید.

Remedy می‌گوید که به‌روزرسانی نهایی این اپیش‌نویس همچنین شامل رفع اشکالات متعدد و بهینه‌سازی‌های عملکرد جزئی است که در یادداشت‌های به‌روزرسانی کامل، که در روز دوشنبه در کنار به‌روزرسانی منتشر می‌شوند، جزئیات بیشتری ارائه خواهد شد.

این به‌روزرسانی نهایی برای Alan Wake 2 در ساعت 10 AM PT/1 PM ET در روز دوشنبه، 11 دسامبر، در تمام پلتفرم‌هایی که می‌توانید بازی را انجام دهید، در دسترس قرار می‌گیرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.